Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 2.0 Tdi silver star sedan 174KM/406Nm LED 19" MALLORY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry wynik :) podoba mi się na tych kołach!

Opublikowano

Nie ma za co :):hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 12.07.2016 o 07:20, Rederyk78 napisał:

Witam. Skąd masz przeszycia na boczkach? Pozdrawiam

 

 

sk2.jpg

foto z braciszkiem :)

ar2.jpg

Edytowane przez m-nokian

Opublikowano

fajne te ostatnie foto :)

Opublikowano

wypas tapicerka

Opublikowano
  • Autor

Tapicerka zainspirowana właśnie brata A5 jak zobaczyłem u niego ciemny brązowy środek oniemiałem :D

która linia lepsza?

image.jpg

Opublikowano

A5 :naughty:

Opublikowano

A5 zdecydowanie

Opublikowano

Oddajmy cesarzowi co cesarskie... A5 :hi:

Niestety prawda taka, że nawet najbardziej odpicowane B6/B7 wizualnie nie ma szans nawet z największym golasem B8 czy A5 :P

Co nie zmienia faktu, że ładnie masz wyszykowaną furmankę :)

Opublikowano
  • Autor

Jak by z lewej stał RS4 było by trudniej, ale i tak dziękuję za dobre słowo ;)

Opublikowano

Nooo RS4 ro***erdala system, to nie podlega dyskusji :good:

Edytowane przez FroS-t

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

wiesz co kiepskie podszywanie sie pod b8 dla mnie wiocha o wiele lepiej by wygladala w orginale a teraz to wyglada prawie jak b8 ale wszyscy wiedza ze prawie robi duza roznice

Kiepski to jest twój komentarz kolego :facepalm: możesz sprecyzować które zmiany, są podszywanie się pod B8??? Domyślam się, że chodzi Ci o przednie lampy ale czy pozostałe zmiany to wiocha?! Myślę, że jak ogarniesz zasady interpunkcji to dostrzeżesz, że poza lampami to nadal oryginał :D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

z tą wiocha to bez przesady :banan: :banan: aczkolwiek ori soczewka chyba korzystniej by leżała

ja bym połasił się o dokładke z cupry na przedni zderzak i dokładki na progi :hi:bo autko bardzo ładnie się prezentuje

Edytowane przez Sop ek

Opublikowano
  • Autor

dzięki za uwagi.

dokładka cupra już czeka na założenie predzej jednak muszę ogarnąć PDC bo już teraz mam problemy z krawężnikami, a nie chciałbym czegoś urwać. Jakoś dokładek s-line nie mogę wyrwać wszystko w kosmicznych cenach ale za to wpadł kompletny wydech na dwa kominy.

Opublikowano

To i ja tez się wyrażę :D Witam kolegę z CCH heh ;p

Projekt ładny , fajne skórki widać że dużo pracy i pewnie pieniędzy w to włożyłeś jedno co bym zrobił inaczej to te przednie lampy ;p osobiście bym założył bixenon ;p ale na szczęście nie muszę tego robić taki mój plus ;d Trzeba się spotkać :D z audiczkami :D do Zobaczenia :)

Opublikowano

Widać ogrom pracy włożonej, ładna tapicerka :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziękuję za dobre słowo ;) coś tam powoli się zmienia jeszcze nie na aucie ale niebawem się pojawi:

- Kompletny wydech z 2.0 TDI 170km BRD

- dokładka cupra + ori listwy s-line na drzwi

- półka + włącznik PDC

- heble 320

czekam jeszcze na przedni zderzak s-line oraz nowe felgi na lato

wyd1.jpgwyd2.jpgwyd3.jpgwyd4.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

założyłeś wydech? Ciekawi mnie jakie dasz końcówki. Gril fajny bylby z czarną folia do srebrnego pasuje:)

Edytowane przez Karasik2

Opublikowano
  • Autor

Tak założony już jakiś czas temu ale miałem problem z dokładką miała być s-line ale... trudniej kupić niż sądziłem

końcówki owal 85mm do tego listwy s-line oraz cupra w carbonie. Kompletuje też hamulce 320mm oraz wpadła nowa felga na lato 19' 9J et33

h1.jpg

IMG_3011.jpg

IMG_2998.jpg

IMG_2999.jpg

IMG_3002.jpg

IMG_3005.jpg

Edytowane przez m-nokian

Opublikowano

fajne autko pracy dużo no i jest efekt. pozdrawiam

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.