Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Traci moc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam.mam audi 1.9tdi 2000r.autko traci moc na 4-5 biegu tak najczesciej przy ok 3000obr.po wyloczeniu i wlaczeniu ponownym stacyjki wszystko jest ok.wymienilem zawor n75 ale to nic nie pomoglo.czy to moze cos z turbo czy z przeplywka.

* prosze o stosowanie wlasciwego prefixu w temacie watku [Musashi]

Opublikowano

Prośba do Prezesa - załóżmy nowy dział o nazwie " Brak mocy" :polew:

Bananek1979 :vaglogi:

Opublikowano

Autko wpada ci w tryb serwisowy tz. noflaut. Bez podpięcia vaga nic nie uzyskasz. :przebiegly:

Opublikowano

Spróbuj na razie sprawdzić szczelność układu turbo. Na wlocie turbiny podaj lewe ciśnie nie około 1,5 atmosfery, samochud na 3 biegu delikatnie przepchnichaż do oporu. Posłuchaj czy nie ucieka Ci bokiem powietrze z układu turbodoładowania.

[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 07:23_________________________________________________Nie każdy kupując samochud kupuje od razu VAG-a. Sprubujcie pomóc ludziom w prostrzy sposób!!

Opublikowano

Spróbuj na razie sprawdzić szczelność układu turbo. Na wlocie turbiny podaj lewe ciśnie nie około 1,5 atmosfery, samochud na 3 biegu delikatnie przepchnichaż do oporu. Posłuchaj czy nie ucieka Ci bokiem powietrze z układu turbodoładowania.

[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 07:23_________________________________________________Nie każdy kupując samochud kupuje od razu VAG-a. Sprubujcie pomóc ludziom w prostrzy sposób!!

Ale jak by sobie nie mógł poradzić to pewnie przez forum znalazł by klubowicza ze swoich okolic z Vag-iem który by mu pomógł :naughty:

Opublikowano

Prośba do Prezesa - załóżmy nowy dział o nazwie " Brak mocy" :polew:

Bananek1979 :vaglogi:

dobry pomysł :wink4:

Opublikowano

turbo na stól ....

na poczatek wd40 na sztange,reczne rozruszanie i jazda po autobanie...

Opublikowano

turbo na stól ....

na poczatek wd40 na sztange,reczne rozruszanie i jazda po autobanie...

Zapewne do tego dojdzie :cool1:

ale warto podpiąć VAGa i się upewnić robiąc logi dynamiczne

Opublikowano

Po co odrazu turbo na stół. Przyczyn może być kilka :wallbash:

Opublikowano

Po co odrazu turbo na stół. Przyczyn może być kilka :wallbash:

jasne .... :naughty:

Opublikowano

Prośba do Prezesa - załóżmy nowy dział o nazwie " Brak mocy" :polew:

Bananek1979 :vaglogi:

dobry pomysł :wink4:

To może na przykład "Strefa Jedi"

Opublikowano

Po co odrazu turbo na stół. Przyczyn może być kilka :wallbash:

No bo najwyraźniej tego potrzebuje a VAGowanie zapewne tylko to potwierdzi

Opublikowano
  • Autor

dzisial podpiolem VAG-a i wychodzi na to ze turbo dostaje za duzo cisnienia i wlacza sie tryb awaryjny

Opublikowano

dzisial podpiolem VAG-a i wychodzi na to ze turbo dostaje za duzo cisnienia i wlacza sie tryb awaryjny

a czego sie spodziewales ... :wink4: [nic nowego :naughty:]

Opublikowano

no i turbo na stół :naughty:

Opublikowano

turbo na stól ....

na poczatek wd40 na sztange,reczne rozruszanie i jazda po autobanie...

a ja stawiam na dziurę w dolocie

Opublikowano

turbo na stól ....

na poczatek wd40 na sztange,reczne rozruszanie i jazda po autobanie...

a ja stawiam na dziurę w dolocie

nie jest to mozliwe ... :naughty:

a tutaj masz dlaczego :

dzisial podpiolem VAG-a i wychodzi na to ze turbo dostaje za duzo cisnienia i wlacza sie tryb awaryjny

:evil:

Opublikowano

dzisial podpiolem VAG-a i wychodzi na to ze turbo dostaje za duzo cisnienia i wlacza sie tryb awaryjny

możesz napisać co dokładnie pokazuje?? załączyć logi.. błąd..
Opublikowano

turbo na stól ....

na poczatek wd40 na sztange,reczne rozruszanie i jazda po autobanie...

a ja stawiam na dziurę w dolocie

auto by dymiło jak batory i nie łapał by przeładowania tylko mocno by sie zmulał już od ok. 1500obr

a tu mamy co innego

Opublikowano

kierowniczki rozruszac ew czyszczenie turbo ropka i heja za duzo PSJ :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.