Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Z dwunastu na jednomas a4b5


papojski94

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko koledzy . Przejdę odrazu do szczegółów . Dwumas w moim samochodzie jest na rozsypce, i zastanawiam sie czy nie lepszym pomysłem było by założenie jednomasu . Ktos z was moze robił juz cos takiego i jest w stanie cos doradzić . A4b5 110 KM (czip na 150 KM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko koledzy . Przejdę odrazu do szczegółów . Dwumas w moim samochodzie jest na rozsypce, i zastanawiam sie czy nie lepszym pomysłem było by założenie jednomasu . Ktos z was moze robił juz cos takiego i jest w stanie cos doradzić . A4b5 110 KM (czip na 150 KM)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/51400-b5-afn-zamiana-kola-dwumasowgo-na-kolo-jednomasowe-afn-1z/ świetnie opisane!!!! Właśnie to przerabiam.

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie oblecialem kilka stron i tematów ale nic nie ma o moim silniku.
U mnie raczej siada dwumas ponieważ na poczatku szarpalo tylko na 5 przy wciśnięciu pedału gazu na obrotach ok 1800 a teraz juz zaczyna na 4 biegu...
Silnik AJM, jakie sztywne kolo zamachowe do mnie podejdzie zamiast dwumasu? Jakis konkretny nr lub ref. silnikow jak moge prosic? Wszędzie info jakie wysadzić do AFN itp a nic o AJM :-P a przy okazji ile kosztuje +/- obicie tarczy kewlarem? Meeega przepraszam jesli juz gdzies jest info o AJM ale nic nie moglem znaleźć.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku AJM jest taka sama sytuacja jak w AFN, różnica jest w ATJ, gdzie jest skrzynia 6b. U siebie masz skrzynie 5biegów? Jeśli tak to śmiało ładuj zestaw kierując się wskazówkami z wątku wrzuconego wyżej. Ja za obicie tarczy kevlarem płaciłem u Radzikowskiego w Warszawie 150zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam 5 biegów. Czyli szukam w Poznaniu kogos co obija tarczę i tylko wyszukać sztywne kolo :-)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztywne koło może ma ktoś z forum, załóż temat w dziale "kupie częsci samochodowe->a4 b5"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam sztywne koło jak jesteś zainteresowany bo kiedys kupiłem samo a potem jeszcze trafił mi sie komplet, pisz pw jak chcesz. 

dzisiaj wysłałem do warszawy swoj zestaw do jednomasu na obicie kevlarem.  Dużo osób poleca ten zakład. i już nie jedno forumowe auto na tym jezdzi. Wysyłasz im swoje czesci dogadujesz co ma byc zrobione i wysyłają za pobraniem gotowe elementy.

http://www.sprzegla-regeneracja.pl/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...