Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silnik 1,8 ADR z automatem


maciek513

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy na tym forum i z góry przepraszam jesli post nie jest w tym dziale co powinnien. Posiadam Audi a4 b5 1,8 benzyne ADR w automacie. Silnik mi pochłania ogromne ilości oleju. Szykuje sie do generalnego remontu ale znajomy mechanik mi powiedział zebym się rozejżał za silnikiem. I teraz mam pytanie odnośnie tego:

1. Czyli silnik sprzęgnięty z automatyczną skrzynią rózni sie budową od tego ktory jest sprzegnięty z manualem ?

2. Czy któs z forum oriętuje sie gdzie jest w okolicach Poznania miejsce w ktorym moglbym kupić takowy silnik z w miare znaną historią oraz gwarancją rozruchową albo gdzie jest jakaś stacja demontażu częsci z pojazdów.

z góry dziękuje za odpowiedzi :)

Edytowane przez maciek513
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz sam słupek i będzie pasował. Wiem, bo mam to już za sobą. A co do silnika to można sobie wsadzić taką gwarancję. Oglądałem około 10 silników. Każdy w aucie, więc mogłem przetestować, pojeździć, posłuchać itd. Każdy mówił, że sam widziałem, że silnik działa, więc żadnej gwarancji nie ma. A gwarancja obejmuje to jak kupisz słupek już wyciągnięty, bez wcześniejszej możliwości sprawdzenia i nie będzie można go uruchomić już po zamontowaniu. Ale nikt kasy ci nie zwróci za montaż i demontaż.

Gdybym jednak miał wrócić i podjąć ponownie decyzję, to zdecydowałbym się na remont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...