Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dodatkowy subwoofer z Audi Q5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam nadzieje tylko że wiecie jakie konsekwencje na prace końcówki mocy jest zmniejszenie rezystancji/impedancji głośnika do niej podłączonego. A sytuacja taka następuje własnie gdy podłączycie dwa głośniki równolegle....

Edytowane przez soul87

Opublikowano
  • Autor

od sierpnia tak jeżdżę i nic się nie dzieje. pewnie tysiaca innym osób tak samo.

Opublikowano

Znasz te tysiąc osób?

To że jeździsz i się nic nie dzieje to nie znaczy ze po godzinie słuchania muzyki na granicy mocy maksymalnej wzmacniacza nie pierdyknie on w kosmos, a jest to bardzo prawdopodobne....

Zanim zaczniesz doradzać takie mody napisz jakie są tego pełne konsekwencje, możesz też zasięgnąć opinii wójka google i poszukaj co się dzieje jak podłączysz do wzmacniacza który obsługuje impedancje 4ohm, głośnik o impedancji 2ohm .

Ale spoko, podłączajcie ...

Edytowane przez soul87

Opublikowano

Znasz te tysiąc osób?

To że jeździsz i się nic nie dzieje to nie znaczy ze po godzinie słuchania muzyki na granicy mocy maksymalnej wzmacniacza nie pierdyknie on w kosmos, a jest to bardzo prawdopodobne....

Zanim zaczniesz doradzać takie mody napisz jakie są tego pełne konsekwencje, możesz też zasięgnąć opinii wójka google i poszukaj co się dzieje jak podłączysz do wzmacniacza który obsługuje impedancje 4ohm, głośnik o impedancji 2ohm .

Ale spoko, podłączajcie ...

a jak np. zamiast ori podłącze ten z q5? na jednej wtyczcce nie lutując nic?

Edytowane przez Virnik

Opublikowano
  • Autor

Zanim zaczniesz doradzać takie mody

Każdy ma też chyba swój rozum. Ja napisałem co potrzebne i jak to podłączyć.
Opublikowano

Jak to jest z oryginalnym podnosnikiem? Chowa się on pod sub?

Opublikowano

ja podnośnik mam z boku koła w takim plastikowym 'opakowaniu'. U mnie nie chce wejść ta plastikowa śruba w koło i osłona duża.

Opublikowano
  • Autor

Pamiętajmy

żeby obrobić czymś śrubę prowadzącą tak aby weszła w otwór w subwooferze i dało się ją dokręcić. Bez tego głośnik może sobie po prostu latać

masz napisane co trzeba zrobić

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Mam pytanie mam isuba z q7 pewnie i w nim są 4 piny. czyżby miał wzmacniacz w sobie? czy w q5 jest tak samo?

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
Dnia Friday, November 11, 2016 o 18:09, Misiek11 napisał:

Mam pytanie mam isuba z q7 pewnie i w nim są 4 piny. czyżby miał wzmacniacz w sobie? czy w q5 jest tak samo?

Właśnie, czy ktoś z chłopaków przerabialrm temat suba z q7 do b6/b7 ? 

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A on nie jest taki sam? Ja zamowilem z Q7 bo myslalem ze to samo co z Q5 :/

Opublikowano

gra rewelacyjnie!  rezanko warte swoich pieniędzy... 

Opublikowano

Witam,

Panowie orientujecie się może jak przedstawia się kwestia montażu suba w koło z sedanie b7?

Podobno Avanty mają niższą podłogę i włażą suby z q5 i q3.

W jakie koła zapasowe wchodzą wam te dodatkowe suby?

Dzięki, Pozdrawiam!

Opublikowano

 

_20170501_145917.thumb.JPG.1a60f9e98c8c9

_20170501_150000.JPG

Edytowane przez szkodnik1

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 26.04.2017 o 23:17, black4 napisał:

Witam,

Panowie orientujecie się może jak przedstawia się kwestia montażu suba w koło z sedanie b7?

Podobno Avanty mają niższą podłogę i włażą suby z q5 i q3.

W jakie koła zapasowe wchodzą wam te dodatkowe suby?

Dzięki, Pozdrawiam!

Podbijam.  Mam 17" zapas.

Jak to rozwiązać żeby to to grało razem?

 

 

Opublikowano

Witaj, 

Te suby w koło chodzą pod wzmacniaczem systemu BOSE.

Najlepszy efekt daje podpięcie głośników przodu pod końcówkę mocy radia np. concert a tył pod wzmacniacz Bose.

Wtedy możesz jeszcze podpiąć pod wzmak dodatkowy sub w koło np. BOSE

Ja końcu znalazłem suba BOSE z mazdy 6 aktywnego. Będziemy próbować podpiąć głośnik pod wzmak BOSE z A4.

Podobno żeby był dobry efekt musi wszystko chodzić pod 1 wzmakiem.

Dam znać jak efekty,

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

O której mazdzie mówisz? W tej z 2006 roku sub jest chyba pod fotelem

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 23.03.2016 o 11:25, TOM3K napisał:

Żeby możliwe było dołożenie drugiego subwoofera musimy także mieć bagażnik wyposażony w pełnowymiarowe koło zapasowe. Minimalny rozmiar koła w tym przypadku to 17"

Chciałbym założyć sobie tego suba, ale mam dojazdówkę.

Co w takim przypadku?

Można coś zakombinować?

Opublikowano
  • Autor

Musisz zmienić dojazdowe koło na pełno wymiarowe koło minimum 17 cali

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kolego TOM3K,

Sub aktywny Bose pochodzi z Mazdy 6 zdaje sie, że po 2003 r.  

(okrągły z 1 ściętą krawędzią i uchwytem do przenoszenia).

Wchodzi też w felgę 16".

Z racji, że w A4 B6/B7 sedan podłoga położona jest wyżej niż w Avancie jest to jedyny ori sub Bose, który wchodzi do sedana i w mniejsze koło zapasowe.

Po położeniu wykładziny bagażnika nic nie odstaje.

Trzeba jedynie przedłużyć ori śrubę mocującą zapas z Mazdy o ok. 5-6cm cm. (dla dobrego spawacza żaden problem)

Wyjmuje się plastikowy bolec mocujący zapas od spodu bagażnika.

Pod nim jest otwór na gwint ori śruby z mazdy ;D.

W subie siedzi głośnik mazdy o wymiarach 5.25 cala z dużym magnesem.

Wywalacie ze środka wzmak (mały badziew w blaszanej obudowie) i podpinacie pod wzmak Bose w A4.

Efekt przerasta najśmielsze oczekiwania.

Sub chodzi niesamowicie ;D

PS.  Lepsze głośniki (2 cewkowe) wkładano po 2007 roku.

Starsze niestety potrafią się rozklejać i charczeć ;(

PS2. Głośnik w subie z Q5 przy tym z Mazdy wygląda tandetnie ma maleńki magnes.

Głośnik z Mazdy 5.25 cala wchodzi także w obudowę suba z Q5 ;D

Wtedy jest inna bajka ;D

Pozdrawiam

 

 

Edytowane przez black4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.