Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX - Quattro] Rodzinny AVANT in Progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, adi55 napisał:

Panie pokaz fotki z modzenia:)

coś tam dodam, ale nie mam za wiele bo ręce brudne i ciężko foty robić.

Opublikowano
  • Autor

kilka fotek z działań:

6d26f91d65a1cdaamed.jpg

 

8845c2dcf88fa10fmed.jpg

 

4cb603fd8d0a9d52med.jpg

 

e7012efbc6e335f6med.jpg

 

a tutaj w trakcie składania środka :)

70631cdd4cc0b0ffmed.jpg

Nowy olej i fitry - zmiana z Motula... już jutro będzie w silniku :)

b656eb3e92819c67med.jpg

 

jutro zbieżność i kolejne działania - pranie i czyszczenie czarnego sufitu- jak już wszystko złożę do kupy to zrobię kilka fotek.

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, kamil-vag napisał:

Co Ty za olej wlałeś do PD ?

jeszcze nie wlałem... a co zły wybrałem ?

Opublikowano

Musisz zalać z normą do PD a taką spełnia Synpower MST C3 a nie ten co Ty kupiłeś...

Opublikowano
  • Autor

coś mi świtało że coś nie tak z tym olejem ale w sklepie mi mówili że jest ok - spoko to podjadę dziś i wymienię :) - dzięki za zwrócenie uwagi

 

Opublikowano

No to przyłączam się do tematu i śledzenia modyfikacji :)

Opublikowano

Byś się zdziwił, że po wymianie na Valvo coś dziwnie głośno klepie :wink:

Opublikowano
  • Autor
Dnia 6.07.2017 o 23:14, kupczak90 napisał:

Czym malowałeś te elementy ? 

kolego, piaskowanie, na tp korizon, jakiś podkład- nie pamietam jaki i na to chlorokauczuk.

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, KoJ@K napisał:

Byś się zdziwił, że po wymianie na Valvo coś dziwnie głośno klepie :wink:

Dobrze że jesteście czujni - koleś w sklepie mi taki dał a ja szybko szybko wziąłem zapłaciłem i do domu.,..

Opublikowano
  • Autor

jak na razie nie czuję różnicy w jeździe FWD a Q - być może dla tego że dopiero wczoraj ustawiłem zbieżność z tyłu i nie jeździłem dużo, z obserwacji zauważyłem że troszkę gorzej się zbiera, być może nie tylko przez Q ale założyłem inne koła - 225/55/R16.

wcześniej miałem skrzynię 5 biegową teraz mam 6-cio - troszkę ma inne przełożenia przy 1800 obr. na 5-tym biegu mam 90 km/h - muszę się teraz do niej przyzwyczaić.

na razie jeżdżę bardzo ostrożnie i pracuję nad kolejnymi modami.

:)

 

bardzo bym chciał zebrać graty i założyć przed zimą WEBASTO :)

Opublikowano

Kiery nie chcesz sprzedać? [emoji2]

Opublikowano

Pozdro z Italian

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, adi55 napisał:

Pozdro z Italian

Dzięki

8 godzin temu, doman96b6 napisał:

Kiery nie chcesz sprzedać? emoji2.png

kiery na razie nie - ale będę pewnie wymieniał tylko nie wiem kiedy :P

Opublikowano

Jak coś to bym wziął komplet ,tylko ciekawe ile byś cenił[emoji14]

Opublikowano

Myślałem, że ja sporo wyrzucam kasy w auto, ale jak widzę mody z którymi lecisz to jednak nie [emoji14] przydałoby się więcej zdjęć do tych opisów, temat był by o wiele ciekawszy... Obserwuje dalej i czekam na porządną fotorelację. Z modami działasz sam czy z pomocą mechanika ? Bo widzę podnośnik itd...

 

Opublikowano
  • Autor

kolego- pomaga mi znajomy mechanik - udostępnia podnośnik i narzędzia no i pomaga jak mam jakiś problem.

teraz mam  kłopot ponieważ jak jechałem na wakacje to w Miszkolc przed samym wjazdem na rondo wpadłem w dziurę - miałem 20 może 30 km/k na liczniku - dziura była na tyle duża że myślałem że zderzakiem uderzyłem- od tej pory przy większych prędkościach trzęsie mi budą ( jak by coś się zgięło) - po tym wydarzeniu wymieniłem całe tylne zawieszenie ( dołożone Q), skrzynia biegów, komplet wahaczy z przodu ( po za końcówkami drążków kierowniczych), nowe koła 16" - wymieniona poduszka silnika ta z czujnikiem - druga w super stanie i jej nie ruszałem - dodatkowo byłem na zbieżności i przedniego zawieszenia nie ruszali - tylko sprawdzili i powiedzieli że wszystko jest ok - nie wiem co to może być  - teraz mam delikatniejsze te wibracje przy prędkościach 60 w górę, no i ciekawostka raz jest tak że drży a raz nie - zastanawiam się czy czasem półosi nie uszkodziłem - nie ugiąłem... sam nie wiem gdzie szukać przyczyny - dziś pojadę jeszcze raz sprawdzić koła - może jakoś mi się uda sprawdzić czy półoś jest prosta - i ta końcówka drążka kierowniczego... może ktoś miał taki przypadek lub może przypuszczać co jest przyczyną takiego drżenia ? 

Opublikowano

Sprawdzilbym poloski/przeguby, ew piasty... :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, KoJ@K napisał:

Sprawdzilbym poloski/przeguby, ew piasty... :eusathink:

 Wszystko sprawdzone, okazało się że to wina opon, zmieniłem na stare poczciwe 15 i wszystko śmiga. teraz szukam opon do nowych felg i padło na SP SportMaxx RT 225/55/R16

 

Opublikowano

Tez myslalem o oponach, ale napisales, ze zalozone nowe kola, wiec to odrzucilem :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.