Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX - Quattro] Rodzinny AVANT in Progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no koła wyważałem ale nie przyszło mi do głowy żeby sprawdzić czy sama opona nie bije...

zakupiłem końcówki Ulter N1-90 RS - pewnie w sobotę będzie spawanie. :D

Opublikowano

Czemu taki balon wrzucasz na 16"? Przecież to nie jest rozmiar do B6 i wygląda na tym jak wóz drabiniasty... Ani to ładne, ani funkcjonalne.

Opublikowano
  • Autor

no mi się felfi podobają - nie założę na te felgi mniejszego balonu bo okropnie będzie to wyglądało.... 

Opublikowano

16" to małoooooo do b6

wrzuć 17 chociaż i wtedy "mniejszy balon"

Opublikowano
  • Autor

no nie chce 17 bo ciągle będę miał krzywe felgi a po za tym jazda na 16 jest ok - stosunek komfortu do wyglądu - do tej pory jeździłem na 15 i było ok - a te 16 co kupiłem bardzo mi się podobają i fajnie wyglądają na samochodzie dla tego szukam do nich opon i pewnie je założę.

Opublikowano

Czemu na 17' masz mieć ciągle krzywe felgi ? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

moja żona jeździ na 17 i 2 razy na sezon trzeba wyważać a raz do roku prostować - niestety drogi jakie mamy na podkarpaciu nie są idealne i moja droga do domu jest w fatalnym stanie - dla tego nie chcę 17 po za tym gorszy komfort jazdy jest na 17, wolę moje 16.

Opublikowano
35 minut temu, Pawci_o napisał:

no mi się felfi podobają - nie założę na te felgi mniejszego balonu bo okropnie będzie to wyglądało.... 

Nie widzę problemu, by na nie założyć 205/55...

Opublikowano
  • Autor

myślisz że będzie ok ? nie będzie to paskudnie wyglądało ?

Opublikowano

No co Ty, fajnie się ten rozmiar prezentuje. Ten balon, co masz, to jest chyba do B8.

Opublikowano
  • Autor

felgi mam taki wzór:

ad03fbc5db535389.jpg

Opublikowano
  • Autor

dokładnie oznaczenie na feldze: 5x112, ET45, 7,5Jx16H2

tak są od a4 b8 

 

poszukam jakiejś starej opony 205 i założę na jedną felgę i zobaczę jak to wygląda - chyba że ktoś ma założone te opony na feldze 7,5 i mógł by podesłać fotkę to było by fajnie.

 

Edytowane przez Pawci_o

Opublikowano

Będzie Pan zadowolony :) Niejedna osoba tu na forum ma ten rozmiar.

Opublikowano

205/55 to sugerowany przez producenta rozmiar opon do felg 16. Tak to wygląda u mnie na zimowych :

http://ifotos.pl/z/qpspraa

Edytowane przez Onyks

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, Onyks napisał:

205/55 to sugerowany przez producenta rozmiar opon do felg 16. Tak to wygląda u mnie na zimowkach:  

wvznzjah.jpg

fotka się nie otwiera...

Opublikowano

Przecież działa:

DSC0236JP_qpspraa.jpg

Dlaczego nie używacie forumowej "dodawarki" plików ? ? ? Przecież jest bardzo dobra ;) 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, kamil-vag napisał:

Przecież działa:

DSC0236JP_qpspraa.jpg

Dlaczego nie używacie forumowej "dodawarki" plików ? ? ? Przecież jest bardzo dobra ;) 

Fajnie a jak one z bliska wyglądają, są na równi z felga czy troszkę wystają po za rant felgi? - mowie o oponach 

 

 

Edytowane przez Pawci_o

Opublikowano

U mnie też na 16 mam 205/55 i jest komfortowo i fajnie to wygląda, na nasze podkarpackie drogi nie mam żadnych zastrzeżeń, nawet na trasie Jasło-Rzeszów na pewno zdajesz sobie sprawe. że ten przejazd jest koszmarny :D

111.jpg

Opublikowano
1 minutę temu, kamil-vag napisał:

No na takie drogi to KOZY w sam raz :P

 

A żebyś wiedział kolego, pomyśl sobie że nawet na tej kozie często mi się zdarza zaryć podwoziem :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.