Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AHU nie chce odpalić

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, mam problem, samochód odpaliłem tydzień temu i wszystko było OK, dziś chciałem go odpalić i normalnie rozrusznik kręci, lecz nie chce zapalić. Nie wiem czy to ważne czy też nie ale samochód stał bez zderzaka i lampy przedniej(może coś zamokło jakiś czujnik albo co). Uprzedzam ,że paliwo w zbiorniku jest :D Proszę o pomoc

Opublikowano

FILTR PALIWA,POMPKA ZASILAJACA PALIWA,NIESZCZELNY UKLAD PALIWOWY,ZACIETA KLAPA GASZACA

Opublikowano
  • Autor

Jak sprawdzić pompke paliwa czy dziala bo nie słychać żeby coś buczało tam z tylu

Opublikowano

sprawdz czy masz napiecie na pompce :)

Opublikowano
  • Autor

No ale właśnie jak? Bo wychodzą 3 przewody: żółto zielony, i 2 takie pomarańczowe i jak mierzyć - do żóltozielonego i do + jednego z pomarańczowych, a potem - żóltozielony do + drugiego z pomarańczowych? Czy da się tą wtyczkę wyjąć z pompki?

Edytowane przez Krzycho0

Opublikowano

masz najprostszy multimetr? sprawdz ktory kabelek to masa a pozniej sprawdzaj 2 pozostale:D

Opublikowano
  • Autor

no masa to pewnie ten zoltozielony, ale jak wyjąć tą wtyczkę? bo poruszalem nią trochę i ten kapturek zdjąłem ale ta wtyczka nie chce wyjść z tej pompki

Edytowane przez Krzycho0

Opublikowano

W ahu jest pompa w baku?

Opublikowano
  • Autor

No chyba bo są tam 2 wezyk i czarne i wiązka przewodów

Opublikowano

Wiązka przewodów jest do pływaka żeby Ci na zegarach pokazywało ilość paliwa, pompy w baku nie masz, tak samo klapy gaszącej

Opublikowano
  • Autor

aha, dzięki za uświadomienie, a mogło być tak, że jeżeli samochód stał przez 2 tygodnie na lekkim wzniesieniu rzędu ok 5-10 stopni to paliwo spłynęło do baku z filtra paliwa spod maski i teraz silnik, nie może zassać paliwa?

Edytowane przez Krzycho0

Opublikowano

Na deklu do którego pezykręcany jest filtr paliwa, masz śrubke.

Odkręcasz ją i zalewasz filtr paliwa.

Poluzuj nakrętki na wtryskach i pokręć rozrusznikiem, jak będzie lecieć wacha to gdzie indziej szukaj przyczyny.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Damian nie wprowadzaj kolegę w błąd w tym silniku nie ma klapy gaszącej ani pompy paliwa w zbiorniku zrób jak napisał kolega wyżej Hezen dodatkowo możesz użyć plaka pśiknąć w waż od filtra powietrza jak zaskoczy na chwilę to problem jest z paliwem.Jeszcze sprawdz napięcie na pompie na zawor n109 po przekreceniu zapłonu ma pojawić sie napięcie

Opublikowano
  • Autor

Plaka psikalem, filtr paliwa zalany

I na zaworze nie ma napiecia

Opublikowano

To daj na zawór zasilanie kawałkiem kabla z aku i zobacz czy zagada.

Opublikowano

a kontrolka świec żarowych jest a numer przekażnika to jak dobrze pamiętam 219 jak podłączysz na chwilę napięcie bezpośrednio z akumulatora na zawór n 109 to odpali

Opublikowano
  • Autor

Kontrolka się pali i gaśnie tak jak normalnie

Opublikowano

co wy mu karzecie sprawdzac swiece.jakby to byly swiece to po kilku sekundach krecaenia, zapalilby


Damian nie wprowadzaj kolegę w błąd w tym silniku nie ma klapy gaszącej ani pompy paliwa w zbiorniku zrób jak napisał kolega wyżej Hezen dodatkowo możesz użyć plaka pśiknąć w waż od filtra powietrza jak zaskoczy na chwilę to problem jest z paliwem.Jeszcze sprawdz napięcie na pompie na zawor n109 po przekreceniu zapłonu ma pojawić sie napięcie

a kto powiedzial ze pompka jest w zbiorniku :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Dobra zapomniałem 1 rzeczy dodać że mam taki pstryczek co wyłącza podawanie paliwa i do tego elektrozaworu co kolega goldi napisał nie dochodzi prąd. I tamte kable przy tym zaworze rozlutowaly się skrecilem je teraz na takie kostki i dalej nie odpala więc chyba muszę sprawdzić ciągłość przewodów dochodzących do tej wtyczki. Chyba że ktoś ma inny pomysł albo jakiś przekaźnik się zepsuł tylko nie wiem jaki

Opublikowano

A podłączyłeś na krótko? odpalił? jak odpalił to lecisz po kablu od zaworu i szukasz przerwy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.