Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8T [BFB] AVANT / 345MM / DP+320CC / STAGE 205KM-326NM / DSMIC / STP k6s/ scq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj,

Ładnie idziesz z modami :D

Gdzie znalazłeś szybę front Acoustic?

Jeśli można wiedzieć jaka cena ?

Gratulacje autka!

Pozdrawiam!

Opublikowano

Bardzo ładne i przede wszystkim zadbane auto co się ceni. Najbardziej podobają mi się mody polegające na zwiększeniu wyposażenia auta. Co do stwierdzenia, że kupno zadbanego i niezajeżdżonego Audi to droga przez mękę to zgadzam się w 100% a nawet mogę powiedzieć, że w obecnych czasach dotyczy się to niestety praktycznie każdej a w szczególności niemieckiej marki. Życzę bezawaryjności i przyjemności z jazdy.

Opublikowano
  • Autor

Coś tam powoli działam, jeszcze pełen pakiet światło czeka na montaż i kilka innych elementów.

Szybę upolowałem przez przypadek w Ostrowie Wielkopolskim, koszt 300 pln :-)

Edytowane przez scq

Opublikowano

O stary.. ostro lecisz w temacie :-) Nawet nie wiedziałem, że były takie wersje szyby..

Opublikowano

O stary.. ostro lecisz w temacie :-) Nawet nie wiedziałem, że były takie wersje szyby..

Były ja też taką miałem .

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

W wolnej chwili wpadł patent by Kaju :wink:

W rzeczywistości barwa jest 1:1 do ori podświetlenia.

t4ypbrme.jpg

e52vmlj4.jpg

Trochę broniłem się przed modami poza ori, ale tutaj efekt jednak się obronił, a jak wiadomo czerwony kolor +10KM :grin::grin:

Edytowane przez scq

Opublikowano

Dla mnie troche za dużo tego światła. Na boczkach drzwi było by wystarczająco

Opublikowano
  • Autor

I tak właśnie widać jak siedzę za kierownicą, paska pod deską rozdzielczą w ogóle nie widać bo wypust od góry zasłania wszystko.

Opublikowano

Skoro go nie widać to po co jest? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Bo widać dziada jak siedzisz na tylnym siedzeniu, a tam już tak nie skupia wzroku. Wpiąłem się w podświetlanie przycisków więc wiesz regulacja natężenia w pełnym zakresie działa.

Opublikowano

to z regulacją to dobry pomysł. Ja osobiście robiąc takie coś robil bym to z myślą żeby tego światła za wiele nie było.

Opublikowano
  • Autor

Można było zrobić to na 2 sposoby, dać listwę na dekory, wtedy światło rzuca się na tapicerkę i jest go więcej, albo nakleić niżej na tapicerkę w kierunku dekora, gdzie dekor od góry po całej lini ma załamanie na dół. Przez co efekt jest subtelniejszy, ja zrobiłem drugim sposobem, pierwszy mi nie podchodził ze względu na ilość światła. Przez pierwszy dzień wzrok biegał po tej czerwinej poświacie, dzisiaj już sie przyzwyczaiłem i jest ok. Fajnie, że na żywo wielu osobom się podoba, dorzucę jeszcze tył i będzie grało w całości.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Po zimowaniu wpadł dodatkowy intercooler na prawą stronę + większy hamulec 320mm ;)

4fk6hfqx.jpg

 

cl2j6l99.jpg

 

I teraz jest dylemat, bo czas zrobić coś nowego zastanawiam się nad tym co pierwsze: STAGE 2 czy kompletować i wrzucać Q??? :cool1:

Edytowane przez scq

Opublikowano

Witaj, 

Fajny projekt!

Jeśli mogę doradzić to wrzucaj Quattro (Zwłaszcza jak masz już soft + coolery zrobione).

Po co Stage 2 w FWD? Żeby do 3 biegu mielić kołami?

W przyszłości zawsze możesz pokusić się o większą moc/nm (jeśli uznasz za stosowne),

Pozdrawiam!

Edytowane przez black4

Opublikowano
  • Autor

Dzięki. Tak chyba zrobię, najpierw Q, a później będę patrzył w kierunku stage 2 ;)

W międzyczasie na szybko wpadła lodóweczka w schowek, jest miejsce na zmieniarkę, więc już szukam co by uzupełnić do całości :kox:

3ktvyy7e.jpg

cj6zxps4.jpg

Edytowane przez scq

Opublikowano

I schowek już w ogóle przestanie być schowkiem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Haha taka prawda, ale co zrobić, jedno drugie ciągnie :grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak masz teraz temperaturę w dolocie jak dałeś ten drugi cooler ? Dorabiałes zapewne jakies dodatkowe rury ?

Opublikowano
  • Autor

Muszę zlogować bo nawet nie sprawdzałem. Kupiłem cooler w komplecie z ori rurami, pasowało P&P :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wpadła zmieniarka w schowek i nowy reduktor KME TWIN do 408KM... :decayed:

 

ldkp6e45.jpg

nchyylaq.jpg

Edytowane przez scq

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.