Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 1.8T [BFB] AVANT / 345MM / DP+320CC / STAGE 205KM-326NM / DSMIC / STP k6s/ scq


scq

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj,

Ładnie idziesz z modami :D

Gdzie znalazłeś szybę front Acoustic?

Jeśli można wiedzieć jaka cena ?

Gratulacje autka!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne i przede wszystkim zadbane auto co się ceni. Najbardziej podobają mi się mody polegające na zwiększeniu wyposażenia auta. Co do stwierdzenia, że kupno zadbanego i niezajeżdżonego Audi to droga przez mękę to zgadzam się w 100% a nawet mogę powiedzieć, że w obecnych czasach dotyczy się to niestety praktycznie każdej a w szczególności niemieckiej marki. Życzę bezawaryjności i przyjemności z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam powoli działam, jeszcze pełen pakiet światło czeka na montaż i kilka innych elementów.

Szybę upolowałem przez przypadek w Ostrowie Wielkopolskim, koszt 300 pln :-)

Edytowane przez scq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O stary.. ostro lecisz w temacie :-) Nawet nie wiedziałem, że były takie wersje szyby..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O stary.. ostro lecisz w temacie :-) Nawet nie wiedziałem, że były takie wersje szyby..

Były ja też taką miałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolnej chwili wpadł patent by Kaju :wink:

W rzeczywistości barwa jest 1:1 do ori podświetlenia.

t4ypbrme.jpg

e52vmlj4.jpg

Trochę broniłem się przed modami poza ori, ale tutaj efekt jednak się obronił, a jak wiadomo czerwony kolor +10KM :grin::grin:

Edytowane przez scq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie troche za dużo tego światła. Na boczkach drzwi było by wystarczająco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak właśnie widać jak siedzę za kierownicą, paska pod deską rozdzielczą w ogóle nie widać bo wypust od góry zasłania wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo widać dziada jak siedzisz na tylnym siedzeniu, a tam już tak nie skupia wzroku. Wpiąłem się w podświetlanie przycisków więc wiesz regulacja natężenia w pełnym zakresie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z regulacją to dobry pomysł. Ja osobiście robiąc takie coś robil bym to z myślą żeby tego światła za wiele nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można było zrobić to na 2 sposoby, dać listwę na dekory, wtedy światło rzuca się na tapicerkę i jest go więcej, albo nakleić niżej na tapicerkę w kierunku dekora, gdzie dekor od góry po całej lini ma załamanie na dół. Przez co efekt jest subtelniejszy, ja zrobiłem drugim sposobem, pierwszy mi nie podchodził ze względu na ilość światła. Przez pierwszy dzień wzrok biegał po tej czerwinej poświacie, dzisiaj już sie przyzwyczaiłem i jest ok. Fajnie, że na żywo wielu osobom się podoba, dorzucę jeszcze tył i będzie grało w całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zimowaniu wpadł dodatkowy intercooler na prawą stronę + większy hamulec 320mm ;)

4fk6hfqx.jpg

 

cl2j6l99.jpg

 

I teraz jest dylemat, bo czas zrobić coś nowego zastanawiam się nad tym co pierwsze: STAGE 2 czy kompletować i wrzucać Q??? :cool1:

Edytowane przez scq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Fajny projekt!

Jeśli mogę doradzić to wrzucaj Quattro (Zwłaszcza jak masz już soft + coolery zrobione).

Po co Stage 2 w FWD? Żeby do 3 biegu mielić kołami?

W przyszłości zawsze możesz pokusić się o większą moc/nm (jeśli uznasz za stosowne),

Pozdrawiam!

Edytowane przez black4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Tak chyba zrobię, najpierw Q, a później będę patrzył w kierunku stage 2 ;)

W międzyczasie na szybko wpadła lodóweczka w schowek, jest miejsce na zmieniarkę, więc już szukam co by uzupełnić do całości :kox:

3ktvyy7e.jpg

cj6zxps4.jpg

Edytowane przez scq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha taka prawda, ale co zrobić, jedno drugie ciągnie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz teraz temperaturę w dolocie jak dałeś ten drugi cooler ? Dorabiałes zapewne jakies dodatkowe rury ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zlogować bo nawet nie sprawdzałem. Kupiłem cooler w komplecie z ori rurami, pasowało P&P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadła zmieniarka w schowek i nowy reduktor KME TWIN do 408KM... :decayed:

 

ldkp6e45.jpg

nchyylaq.jpg

Edytowane przez scq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...