Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Avant All Black 2.0 TDI 19" - Update (wgrany program)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj,

Świetny ten projekt All Black :D

Piękne czarne końcówki black chrome mają w Buzzer.pl (exclusive line)

Oczywiście w rozsądnej cenie.

Powodzenia w modach,

Pozdrawiam!

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

OK, odświeżamy temat...

od ostatniego czasu wpadło kilka drobiazgów:

- czarny grill

- listwy S-line

- czarne końcówki wydechu

- sprężyny Eibach Pro-kit

Zdjęcia poniżej (felgi zimowe - OEM 18", opony 245/40/18):

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez kanap4

Opublikowano

Powiedz mi jak Ci na takich oponkach się jeździ? Chodzi mi o szerokość i o koleiny.

@top

Autko super :wink:

Opublikowano

Podaj numer konta to Ci przeleję na ramki rejestracji :)

Jak ja nie lubię jak ktoś zostawia na aucie ramki jakiegoś niemieckiego komisu.

Opublikowano
  • Autor

E tam...przecież są śliczne :)

Jakoś nigdy na to nie zwracałem uwagi, ale za "piątaka" specjalnie dla Ciebie je zmienię :)

Opublikowano

Podaj numer konta to Ci przeleję na ramki rejestracji :)

Jak ja nie lubię jak ktoś zostawia na aucie ramki jakiegoś niemieckiego komisu.

Tobie to ciągle coś nie pasuje...
Opublikowano

Też masz takie ramki?

Czy może chciałeś napisać cokolwiek innego, ale w temacie? :)

Opublikowano

Jak wrażenia po montażu tych sprężyn ?

Opublikowano
  • Autor

Póki co przejechałem na nich może z 50 km więc ciężko ocenić. W każdym razie jest chyba trochę bardziej komfortowo niż na seryjnych 1BE. Niestety pogoda i syfiaste opony zimowe nie pozwalają teraz na sprawdzenie jak się zachowują na pełnym ogniu w zakrętach.

Opublikowano

amorki masz seryjne ?

Opublikowano
  • Autor

Zgadza się, amorki to seryjne 1BE

Opublikowano

Czy zbieżność trzeba ustawiać po wymianie sprężyn?

Opublikowano
  • Autor

Myślę, że tu musiałby się wypowiedzieć ktoś bardziej kumaty w temacie niż ja.

W każdym razie ja i tak musiałem robić zbieżność, więc po wymianie sprężyn zrobiłem.

Opublikowano

Czy zbieżność trzeba ustawiać po wymianie sprężyn?

Trzeba.

Opublikowano

Ok dzięki :)

Opublikowano

Jak z komfortem teraz?

Opublikowano

Ładna B8. Mam pytanko, czy aby zrobić sobie czarne końcówki wydechu to trzeba coś demontować czy są tylko nakładki? I jak wygląda sprawa gdy się chce później wrócić do serii?

Opublikowano

Ładna B8. Mam pytanko, czy aby zrobić sobie czarne końcówki wydechu to trzeba coś demontować czy są tylko nakładki? I jak wygląda sprawa gdy się chce później wrócić do serii?

To będzie coś tego typu, normalnie się nakłada, a jak się nie spodoba to zdejmujesz.

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/audi-auspuffblenden-endrohre-schwarz-chrom-8k0-071-761-a-neu-/204948916-223-1920

Opublikowano

Pytanie jak to będzie widoczne.. Bo nie chce żeby z pod czarnego było widać oryginalne chromy.. I czy pasuje do B9.. Ja znalazłem takie coś do mojej B9 i to są chyba całe końcówki, które trzeba podmienić.. Ale nie wiem czy jest możliwość zamówienia samych końcówek i czy będą pasowały do seryjnego wydechu.. Sorry za offtop ale do mojego pakietu czerń tylko te końcówki mnie kłują w oczy, chciałbym coś ciut większego i czarnego i jak zobaczyłem u Ciebie zmianę to pomyślałem, że u siebie też chętnie bym coś takiego zrobił..

http://wydechowe.pl/index.php?route=product/product&manufacturer_id=18&product_id=864

Edytowane przez Kosmita

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Mały update...

Z racji tego, że autko pewnie zostanie ze mną jeszcze trochę czasu, wgrałem program, żeby samochód chociaż odrobinę "odżył". Efekty poniżej:

14m3og7.jpg

Przy okazji jedna szybka fotka "Wrony":

72529ea0813c.jpg

Edytowane przez kanap4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.