Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 TDI 143KM słychać jak by lekkie cykanie podczas dodawania gazu


Toldi2123

Rekomendowane odpowiedzi

WItam dziś zmieniałem rozrząd u siebie a audi bo już czas 180tys,po założeniu jakoś dziwnie chodzi na wolnych obrotach cisza fajnie ładnie a przy dodawaniu gazu występuje takie jak by cykanie,ciężko zlokalizować skąd to dobiega,w sumie nie słychać tego mocno ale jak się ucho przyłoży do maski słychać,dodam że w poprzedniej audi nie miałem takiego czegoś ,tak myślałem może zawór na pompie wysokiego ciśnienia chodzi głośniej?Auto pali za szczałem,na zimno na ciepło,zapierd.........nie ma falowań obrotów.....nie wiem czy było to wcześniej czy nie gdyż w aucie tego nie słychać,ale dziś jak wszystkie pokrywy,wygłuszenia były ściagnięte i auto stało w garażu usłyszałem,niewiem czy dłubać dalej czy zostawić to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to samo zdiagnozowalem ze to na 100% zawor na pompie wysokiego cisnienia i tak jezdze z tym juz od ubieglego lata i nic zlego sie nie dzieje? cyka glosniej bo widac czas dla pompy jest nieublagalny? (celowe postarzanie produktow).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja dzisiaj tez zmieniałem w swojej 183tys.rozrzad po ściągnięciu był jeszcze w dobrym stanie ku mojemu zdziwieniu,rolki,pompa wody,pasek niepopekany.ale zrobiłem wymianę tak jak podaje program Haynes Pro.instrukcja w zestawie Gates bo taki założyłem,kierowałem sie tez filmikiem na you tube, wszystko sprawdzałem po kilka razy by mieć pewność ze nic nieprzegapilem..wszystko poszło w miarę gładko....ale po odpaleniu bez osłon itp.mam tak samo jak ty dźwięk cykania i to dość mocny w garażu przy otwartej klapie...na wolnych cisza..identycznie jak ty auto po jeździe próbnej chodzi jak zegarek podczas jazdy nic niesłychac...wydaje mi sie ze te pompy tak maja.bo to dźwięk napewno

Z pompy wysokiego ciśnienia..wczesniej nidy wsumie niezwracalem na to uwagi ale, wiem ze napewno wszystko dobrze poskładane wiec możliwe ze taki dźwięk był wczesniej..dodam ze błędów tez żadnych niepokazuje na vagu.jutro przejadę sie autostrada to będę wiedział więcej czy coś sie zmieniło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2016 o 09:37, kobuzzz napisał:

U mnie jest to samo zdiagnozowalem ze to na 100% zawor na pompie wysokiego cisnienia i tak jezdze z tym juz od ubieglego lata i nic zlego sie nie dzieje? cyka glosniej bo widac czas dla pompy jest nieublagalny? (celowe postarzanie produktow).

Siema i jak tam pompa padła?? pytam bo u mnie pojwiło się też takie cykanie. Można odkręcić ten zawór i zobaczyć czy nie ma opiłków?? trzeba później ustawiać coś VCDS-em czy nie bedzie zadbych błędów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...