Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odpływy wody


Kucmin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gdzie znajdują się dokładnie odpływy wody pod maską? Wiem o jednym pod akumulatorem i myślałem, że to jedyny, więc go przeczyściłem ale zaczęła zbierać mi się woda po stronie kierowcy koło komputera. Po dłuższym deszczu, mam tam dosłownie basen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego :hi: a jest do niego jakiś prosty dostęp, czy trzeba coś wyciągać specjalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego pod serwem jak masz długie paluchy to poradzisz i bez wyciągania aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czyścić to chyba porządnie? I co tydzień tam paluchy wkładać, brudzić łapy. Rozbierz ile się da, odkurzacz, wyciągnij co się da i spokój na miesiąc :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpychałem do środka syfy więc było całkowicie przetkane, zależy co kto lubi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie chciałem zakładać nowego tematu. U mnie to wygląda tak: wyczyściłem dwa odpływy pod maską są drożne stuprocentowo. Po jakimś czasie pojawiła się delikatnie mokra wykładzina od strony kierowcy. Zostają jeszcze 3 opcje. A mianowicie: uszczelka pod kompem (już zakupiłem w aso), linka otwierania maski i oczywiście rynienki podszybia. W związku że nie mam ściągacza do wycieraczek dostęp minimalny. W zasadzie to mam pytanie do wymiany uszczelki po kompem. Czy mogę zrobić to sam a co za tym idzie nie spowoduje to jakiś błędów w kompie???? Będę wdzięczny za profesjonalne podejście do sprawy i pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sam bez problemu wymienić. Odłączysz wtyczki od kompa i tyle. Nie wiem po co ci ściągacz do wycieraczek, zdejmiesz normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kolego juz kiedyś męczyłem sie 2h ze ściągnięciem ramion wycieraczek i nic nie pomagało. Sąsiad podjechał 2 minuty i po sprawie. Wolę uprzedzać fakt a co by było gdyby.... Mam jednak obawy co do tych wszystkich elektronicznych rzeczy. Gdybym miał garaż może i bym się pokusił to zrobić ale bez garażu to lipa, a pogoda za oknem wiadoma.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana uszczelki pod kompem to prosta sprawa. Nie ma za bardzo czego tam zrypać.

Ja u siebie nie wkładałem nowej tylko nawaliłem czarnego silikonu dokładnie aby nie leciało, to samo z gumą od linki maski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...