Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Żarówki Philips diamond vision H7


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktos styczność z tymi żarówkami :mysli: dodam że na allegro i w internetowych sklepach tunnigowych PL nie mają w ofercie

Na ebay'u są http://cgi.ebay.pl/H1-H3-H4-H7-HB3-HB4-HID-PHILIPS-DIAMOND-VISION-5000K_W0QQitemZ250328653399QQcmdZViewItemQQptZAU_Car_Parts_Accessories?hash=item250328653399&_trksid=p3286.m63.l1177 cena troche bardzo duza :wallbash: ale na filmikach łądnie sie spisują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio szukałem do swojej żarówek i dość mocno przejrzałem rynek. Powiem, że pierwszy raz widzę takie zarówki w ofercie PHILIPSa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie o to chodzi ich w ogóle nie ma w ofercie na Polske :wallbash: albo to jakaś podróba :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak sie juz ma Hidy :kox: załozyc mozna takie jako drogowe jeszcze i juz prawie jak bixenon :mysli: ale my tu gadu gadu a ich nigdzie nie można dostać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak te zarowki moga miec 5000K skoro najslabszy xenon ma 4300K.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem jak to jest, na aukcji jest zdjecie opakowania i tam też pisze 5000k :mysli: zdaje mi sie ze żywotnosć takiej żarówki bedzie dość krótka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... albo to jakaś podróba :mysli:

Właśnie to miałem na mysli... :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 14:12_________________________________________________

zdaje mi sie ze żywotnosć takiej żarówki bedzie dość krótka

i mogą opalać reflektor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomalowane żarówki dają barwę 5000k ale nie świecą takim światłem na drodze, w rzeczywistości są dużo słabsze , kiedyś były takie chińskie wynalazki o mocy 100W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupic HIDy :naughty:

..na długie :kox: :kox:

Poziek miał kiedyś . pałac kultury uświecał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupic HIDy :naughty:

..na długie :kox: :kox:

Poziek miał kiedyś . pałac kultury uświecał :D

... żeby tak poligon oswietlić - to dopiero są żarówki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem kilka dni temu Philips X-treme Power. http://www.allegro.pl/item486171739_zarowka_philips_xtreme_power_h7_w_wa_fvat_tanio.html Musze powiedzieć, że jestem nieziemsko zadowolony z nich, faktycznie świecą dużo jaśniej niż "normalne" żarówki. Przez kilka miesięcy przewinęło się przez niunie kilka kompletów żarówek, próbowałem nawet xenonowo-podobne o jasności 7500K, ale nie ma co inwestować w jakieś "chińskie" barwione na niebiesko wynalazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już było kilka wątków o żaróweczkach. Powiem tylko że philips ma dobre swoje żaróweczki ale mało żywotne i drogie. Polecam OSRAM night breaker - tańsze i żywotniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...