Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lokaty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

pytanie kieruję do wszystkich użytkowników którzy korzystali już z lokat, bądź mają ulokowane gdzieś swoje środki :-) Chciałbym zainwestować gdzieś część swoich oszczędności i po głowie chodzi mi właśnie lokata. Kwota jaką chciałbym wpłacić 15-20k, okres 3-6 miesięcy. Jest sens bawić się w to z taką gotówką? jaki bank polecacie, oraz jaki okres 3 a może 6 miesięcy?Środki leżą na koncie a zawsze mogłyby wypracować troszkę grosza :-)

Dzięki za jakiekolwiek porady

Opublikowano

idea bank

Opublikowano

A czy jest jakaś lokata która zapewni minimum 4% od kwoty 200tys. zł ??

Opublikowano

4 procent w tej chwili to chyba nierealne. Banki oscylują wokół dwóch procent w tej chwili i cieżko wyciągnąć cos więcej. Można próbować lokaty strukturyzowane ale 4% to tam jest czysto hipotetycznie. Równie dobrze może byc zero. A brak zarobku jakiegokolwiek na lokacie to realna strata wobec inflacji w okresie zamrożenia środków.

Należy pamietać, ze banki podają oprocentowanie w skali roku, wiec jesli lokata jest na 5% i ma trwać miesiąc czy dwa to sami sobie policzcie ile realnie zarobicie...

Edytowane przez marekg

Opublikowano

Warto wogóle myśleć o lokacie dla takiej kwoty ( 200kpln ) ??

Opublikowano

za 200K to kup mieszkanie i je wynajmij, to będzie najlepsza lokata :wink:

Opublikowano

To zależy czy masz lepszy pomysł na ulokowanie kasy. Ja takowych nie mam a i boje sie ryzyka wiec trzymam na 2% przez rok. Zarobiły same na projekt domu to niech sobie dalej pracują. Ja myślałem o złocie, jakiś czas temu, ze 2-3 miesiące, kupowałem uncje złota po 4500, teraz chodzi po 4900. Ale jakoś nie mam głowy do tego...

Opublikowano

4 procent w tej chwili to chyba nierealne. Banki oscylują wokół dwóch procent w tej chwili i cieżko wyciągnąć cos więcej. Można próbować lokaty strukturyzowane ale 4% to tam jest czysto hipotetycznie. Równie dobrze może byc zero. A brak zarobku jakiegokolwiek na lokacie to realna strata wobec inflacji w okresie zamrożenia środków.

Należy pamietać, ze banki podają oprocentowanie w skali roku, wiec jesli lokata jest na 5% i ma trwać miesiąc czy dwa to sami sobie policzcie ile realnie zarobicie...

i od tej kwoty jeszcze odliczyć podatek belki ?

Opublikowano

Oczywiście, o zarobionej kwoty odejmujemy ten podatek.

Opublikowano

Najlepsze odsetki nawet 15% są w Amber GOLD

Opublikowano

Najlepsze odsetki nawet 15% są w Amber GOLD

umoczyłeś ?

Opublikowano

Najlepsze odsetki nawet 15% są w Amber GOLD

umoczyłeś ?

No co Ty , żartowałem

Opublikowano

GETIN bank ma około 3 % + darmowe konto. Ogólnie beznadziejna obsługa, lokaty okey

Opublikowano

Konto Godne Polecenia w BZWBK: 4% do kwoty 4k. Możesz otworzyć 3-4 takie konta.

Powyżej 4k oprocentowanie spada do 1%. Teraz jest też 120 pln premia za spełnienie łatwych warunków.

Opublikowano

Pierzyna,poducha itd.

Potem po roku z lokaty mus się rozliczyć bo to dochód.

Jak dochód to dawaj odsyp do żłoba.

Chory kraj.

Dziś lud pracujący poza PL chce się rozliczyć z podatku na zachodzie.

Potrzebne zaświadczenie o zerowych poborach w PL.

Ok.

Ale zanim takie się otrzyma mus wykazać ile się zarobiło poza PL ???

Niech ktoś mi wytłumaczy po co ???

Po chuuuuuuuu Urzędowi Skarbowemu takie info ???

Żeby po 2-3 latach sięgnąć do kieszeni ???

Opublikowano

Oprocentowanie 1 lub 2 % to jakaś kpina...

Opublikowano

5% ale na jak długo... miesiąc, dwa? oprocentowanie jest w skali roku.

Opublikowano

w zeszłym roku miałem lokatę na 12 miesięcy, 3 % w pekao sa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.