Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVV] Wysoko świecący xenon


jabolsb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Po kupnie auta a kupiłem miesiac temu zauwazyłem niepokojącą rzecz, chodzi tu o swiatła są ustawione jak najniżej czyli na 3 ale i tak swieca bardzo wysoko, dodam że mam światła z nowego modelu, xenon + soczewka, czy mozna je jeszcze jakos ustawic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes pewien ze to xenon?.

jesli xenon ori to VAG-samoregulacja.

jezeli dokladany to stacja diagnostyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flaszkę, na flaszkę lub 20-30 zł.

hehehe patenty jak za starych czasow. kto teraz za flaszke robi? chyba pan czesio w garazu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie :) jesli bym chcial zalozyc xenony jak to wygalda kiedy bym chcial miec ustawiane manualnie je? podlaczam pod kostke i bedzie chodzilo normalnie ustawianie wysokosci pokretlem od strodka auta? czy musze cos zmienaic itd? kupuje lampy ori xenonowe podlaczam pod kostki ktore teraz mam podlaczone lampy i beda chodzic? czekam na pomoc ! pzodr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xenon jest samopoziomujacy, odpowiada za to czojnik samopoziomowania nie masz w aucie wtedy pokretla do poziomowania lamp..... zenony (mam nadzieje ze wkoncu pomysli ustawodawca i zajmie sie tym badziewiem) nie maja samopoziomowania.... ogolnie koledzy ktorzy dokladali xenon mowi ze jest sporo roboty i nie jest to takie proste, poszukaj info na ten temat, dodatkowo pamietaj ze xenon musi miec spryski wiec jak nie masz teraz to zderzak tez do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.mam takie pytanie, parę dni temu kupiłem oryginalne ksenony philips PHILIPS D2S XENON X-TREME VISION ŻARNIK ORYGINAŁ - Ksenony, żarówki xenonowe, żarówka h4, żarówki d1s, żarówki d2r, żarówki d2s, żarówka h7, zestawy ksenonowe, wycieraczki samochodowe, o barwie 4800k a po zamontowaniu barwa świateł jest żółtawa a nie biała, dlaczego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...