Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 Avant Quattro Tiptronic 3.0 TDI 171 kW (233 km ) Busines Version 2007/11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie milosnikow marki audi a 4 . Przedstawiam mojego skromnego Avanta . Po roku poszukiwan w niemczech , trafilem w moim miescie w Salonie Audi super zadbany egzemplarz . Z przebiegniem 137 000 ! .

Audi A4 Avant Quattro Tiptronic 3.0 TDI 171 kW (233 km ) Busines Version 2007/11

Kolor Phantom schwarz Perleffekt

Wyposarzenie :

-Climatronic ,

- swiatla Bi- Xenon z autopoziomowaniem ,

- swiatla Led do jazdy dziennej ,

- swiatla Dziennie DLR ,

- spryskiwacze reflektorow ,

- elektrycznie ustawiane i podgrzewane lusterka - fotochromowe ,

- aluminiowe relingi dachowe ,

- MMi Nawigacja ,

- skorzana multifunkcyjna kierownica ,

- podgrzewane siedzenia przednie

- czujniki prakowania tylne ,

- otwieranie i zamykanie szyb z Pilota,

- Servotronic ,

- system zabezpiczenia zamkow przed dziecmi Isofix ,

- gniazdko 12 v w pogazniku ,

- gniazdko ze zlaczka iPhone / iPad w duzym schowku ,

- poswietlenie podlogi przod/tyl wewnetrzne i zewnetrzne ,

- Immobiliser ,

- Telefon glosnomowiacy przed Bluetooth,

- DPF,

- Audi Music Interface ,

- Audi Sound System ,

Auto porusza sie na oponach 225/45/ r17 zimowych . Opony letnie to 235/45/r17 . Szkoda ze nie ma pakietu s line . Lecz dla mnie wazne jest serce tego pojazdu . Pozdrawiam Zbigniew

http://www.directupload.net/file/d/4319/8yfsvjqc_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4319/eluq24gp_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4319/pvhcc56q_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4319/hocvl3wn_png.htm

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/0357f1dd65e7c88a

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/7e4b4a16b1e78f64

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/88e3ff8c895d60f4

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/a4492dcb2d1b2eba

Edytowane przez Krokop

Opublikowano

bardzo ładny i zadbany egzemplarz , dbaj o oleje lej dobre paliwo to i motor długo posłuży ;) gratulacje i bezawaryjności :wink:

Opublikowano

Witaj

Dwa ostatnie zdjęcia otworzyłem,reszta nie działa,co robię źle?

Edytowane przez udiyane

Opublikowano
  • Autor

Dziekuje , juz poprawiam linki .

Opublikowano

Ładna. :wink4: Jakieś plany na przyszłość?

Opublikowano
  • Autor

Witam . W pierwszej kolejnosci chce wymienic nawigacje na RNS . Mieszkam w niemczech w Dortmundzie . Na rynku tunningowym jest duzo interesujacych ofert . Ciekawa oferte ma Firma MTM - http://www.mtm-online.de/de/Audi/A4-B7/3-0-TDI-171-kW-233-PS-Quattro?FZID=A4B7TDI171Q&KIT=m-2a4233285qx

Stawiam pytanie czy za kwote 1300 Euro fizycznie bede mial wiecej koni pod maska ?

Pozdrawiam Zbigniew

Opublikowano

Za taką kase to warto podjechać do nas i zrobić remap :) koszt ok 1200zl a nie 1200 euro :) a efekt taki sam :)

Opublikowano

Taniej i wyjdzie zrobić w pl nawet z przyjazdem i nazat. No ale wiadomo nie przelicza się e na zł mieszkając w de,bo to tak jakby 1300 zł, zarabiając w de 2000 euro to jak w pl 2000 zł ,tyle że paliwo wychodzi lepiej .

A to ze na 285 koni zrobią to zależy od twoich wtryskow w 50% .

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

Za sam program 1300 euro?? Nie zartuj to po ile oni robią grube projekty?? W PL zrobią Ci za 1200-1500zł i jak pojedziesz do dobrego tunera to podejrzewa że będzie równie dobrze albo i lepiej niż w de.

Opublikowano

Nie przelicza się e na zł mieszkając w de ,wspominałem o tym.

Opublikowano

Jeśli chcesz już zwiększyć moc to przed tym lepiej sprawdz wszystkie wtryskiwacze w jakim są stanie. I w jakim stanie masz tłoki. . (Czy nie są podpalone) bo jeśli tak to zwiększoNe ciśnienie i większą dawka paliwa lub zużyte wtryskiwacze rozpieprza ci tylko cały silnik tak jak mi.. zrobiłem na 280 km i na autostradzie 3 tłoki się wypalily

Opublikowano

Ciekawie autko wygląda, szacun :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.