Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwna praca silnika


je2bnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po instalacji gazu moje auto zaczyna po jakimś czasie chodzić "dziwnie" Praca silnika jest głośna, coś jakby pykało w silniku.Po dodaniu gazu cykanie zwiększa sie jakby z obrotami silnika. Podsyłam link do filmu. Co to może być? Pozdrawiam :)

https://www.youtube.com/watch?v=_DPKDl-xzjM&feature=youtu.be

Edytowane przez je2bnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie :decayed: Jutro dzwonię do ,, gazownika " zapytać się czy tak ma być czy jaki uj :grin:


Kolego dzisiaj sie sam temu przyjrzalem i okazalo sie ,ze jakis tam element od instalacji lpg nie jest dobrze dokrecony i stuka mi o silnik :D Jutro jade do nich zeby mi to dokrecili :D Sprawdz u siebie moze jest to ta sama przyczyna :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie :decayed: Jutro dzwonię do ,, gazownika " zapytać się czy tak ma być czy jaki uj :grin:

Kolego dzisiaj sie sam temu przyjrzalem i okazalo sie ,ze jakis tam element od instalacji lpg nie jest dobrze dokrecony i stuka mi o silnik :D Jutro jade do nich zeby mi to dokrecili :D Sprawdz u siebie moze jest to ta sama przyczyna :)

Tak jak kolega napisał może to być element instalacji albo po prostu tak głośno wtryskiwacze słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia spod maski potrzebne, szczególnie mocowania elementów, bo to stuka jakiś element instalacji,chyba że macie Valteki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valteki czy nie. Ja miałem valteki w miarę ciche, teraz mam ac w02 i słysze cykanie przy otwartym oknie. Na filmiku to coś konkretnie nap...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po instalacji gazu moje auto zaczyna po jakimś czasie chodzić "dziwnie" Praca silnika jest głośna, coś jakby pykało w silniku.Po dodaniu gazu cykanie zwiększa sie jakby z obrotami silnika. Podsyłam link do filmu. Co to może być? Pozdrawiam :)

https://www.youtube.com/watch?v=_DPKDl-xzjM&feature=youtu.be

Po rozgrzaniu silnika przełącza się automatycznie na gaz. Może te cykanie być z wtryskiwaczy gazu,a one tak działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski są głośniejsze jak nowe i cichsze jak trochę jeżdżą, bo brud je wycisza :P

Niektóre jak np. reg fasty cykają bardzo głośno, inne cicho.

Nie jestem przekonany, że to co ja tam słyszę to wtryski, może gaz jest źle wystrojony i jest ubogo i pojawiają się problemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...