Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie polecacie zawieszenie 1,9 TDI


A4 b6 Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. byłem dziś na diagnostyce zawieszenia, no i wyszła mi wymiana zawieszenia. jak mam to rozumieć. Zawieszenie t.j amortyzatory + sprężyny? same amortyzatory? i też chciałbym zapytać jakiej firmy zawieszenie polecacie? od razu pisze że nie będę sam wymieniał lecz oddam do mechanika ale części chciałbym sam kupić. mam tez do wymiany wahacz przedni górny? jaki polecacie (taki by posłużył)? pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robić zawieszenie przednie to tylko całość pisze o wahaczach wymienisz górny i chwile później będzie pukał dolny. Firmy wahaczy z takich lepszych to lemforder ale to koszt około 2tyś zł później rts coś koło 1200zł ja na nim jeżdżę i coś mi zaczęło pukać jutro się okaże czy to wahacze czy coś innego. Amortyzatory z takich lepszych to bilstein później sachs razem z monroe ale celowałbym bardziej w monroe bo podobno sachs się popsuł ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik mi poleca Monroe bo też zbliża mi się wymiana. A wahacze zmieniaj komplet. Z doświadczenia wiem, że zmiana po jednym to strata kasy na element i na mechanika. A tak wszystko za jednym razem i na kilkadziesiąt tysięcy km spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik mi poleca Monroe bo też zbliża mi się wymiana. A wahacze zmieniaj komplet. Z doświadczenia wiem, że zmiana po jednym to strata kasy na element i na mechanika. A tak wszystko za jednym razem i na kilkadziesiąt tysięcy km spokój.

Strata kasy to jest gdy kupuje się cale nowe wahacze bo po co?? padnie CI jeden wahacz a wymienisz cale zawieszenie??chyba troszkę to nielogiczne a poza tym wymiana wahacza w A4 B6 jest na tyle prosta,ze nie trzeba być mechanikiem żeby to zrobić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro widziałem lemforder komplet za 1500zł a tez można kupić osobno każdy wahacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jak mozesz ocenic czy to wytrzyma 50tysi skoro gosc z kosmosu ktory znalazl sobie darmowa reklame na forum wciska to dopiero od miesiaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górne wahacze najlepiej komplet, bo robota droga. Dolne to już nie ma znaczenia. Napisz do Wandeja. Ja od niego wszystko biorę i mogę polecić cena i jakość:-)

Wahacze za 500 zł, to tak, jakbyś z gałęzi zrobił.....nie wierz w takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górne wahacze najlepiej komplet, bo robota droga. Dolne to już nie ma znaczenia. Napisz do Wandeja. Ja od niego wszystko biorę i mogę polecić cena i jakość:-)

Wahacze za 500 zł, to tak, jakbyś z gałęzi zrobił.....nie wierz w takie rzeczy.

Miałeś doczynienia z marką SKV i wahaczami?

Czy jeśli podniesiemy cenę z 470zł na 900 to uwierzysz w jakość i lepiej się poczujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jak mozesz ocenic czy to wytrzyma 50tysi skoro gosc z kosmosu ktory znalazl sobie darmowa reklame na forum wciska to dopiero od miesiaca.

Pracuje w hurtowni motoryzacyjnej, wahacze SKV sprzedaje od ponad 3 lat, sprzedajemy tez MS-a, na ponad 800 sprzedanych kompletow SKV do tej pory nie wrocil zaden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za sama nazwe tego nie kupię, ciekawe kiedy to widziało Germany. Za pół ceny to i ocet słodki. Sprzedawać sie będzie bo 70% osób rejestrujących sie na tym forum rejestruje sie aby jak najtaniej rozwiązać problem i nigdy tu juz nie wraca. Pozostałe 30% to pasjonaci którzy mają troszkę pojęcia o A4 i wiedzą co warto kupić a co nie.

Tak samo jak dziecku nie dam kiełbasy za 10zł aby na starość nie chodziło wygięte tak samo nie kupie chińskich niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież nikt nie karze Ci kupować - czy ktoś jakkolwiek naciska Cie byś kupił?

Ps. Czy gdyby cenę kiełbasy z 10zł podniesiono na 30zł, nie zmieniając jej składu to wówczas z czystym sumieniem dałbyś ją dziecku? Czy pierw sprawdził byś jak smakuje lub popytał innych po czym zdecydował czy warto je dać dziecku?

Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem w tamtym temacie ja mam swoje zdanie i nikt go nie zmieni. Zarejestrowałeś się tu dla kasy i choćby te wahacze rozpadały sie w pudełku to będziesz pisał ze są ok.

Masz tyle wspólnego z A4 co ja z astronomią. Regulamin jest równy dla kazdego więc nie wiem dlaczego Prezes pozwolił ci cokolwiek sprzedać koledze z forum ale tak jak pisałem forum idzie w stronę która duzo osobom sie nie podoba i wedle tego co obowiązywało na forum przez 7 lat które tu spędziłem powinienes dostać bana niestety czasy i modowie sie zmieniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie chce się wtrącać ale wg mnie nie odpowiedziałeś na pytanie:

ale przecież nikt nie karze Ci kupować - czy ktoś jakkolwiek naciska Cie byś kupił?

Ps. Czy gdyby cenę kiełbasy z 10zł podniesiono na 30zł, nie zmieniając jej składu to wówczas z czystym sumieniem dałbyś ją dziecku? Czy pierw sprawdził byś jak smakuje lub popytał innych po czym zdecydował czy warto je dać dziecku?

Z tego co zauważyłem pod każdym postem reklamujesz swoje usługi:

cy t"Mińsk Mazowiecki 511246350: Mechanika, Diagnostyka, Kodowanie, Polerka,"

Domniemuje więc, że prowadzisz warsztat ....no tak ale Tobie wolno się reklamować bo jesteś od 7 lat na tym forum - cóż za mentalność.....

Edytowane przez rachmistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy ciebie jeszcze tu nie bylo zarejestrowalo sie tu paru cwaniakow. Naciagneli w identyczny sposob pare osob na sprzedazy niby czesci ktorych nikt nigdy nie zobaczyl. Od tamtej pory zaczeto przestrzegac regulaminu 100 postow aby cos sprzedac jesli chciales cos sprzedac a nie spelniales wszystkich punktow regulaminu dostawales bana.

Ja o tym pamietam ale widac inni zapomnieli, jak ktos znowu zostanie oszukany to sie przypomna stare czasy.

Spytaj sie kogos kto u mnie byl czy mam warsztat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dystrybutor SKV cokolwiek tu sprzedaje?

oddał za cenę aluminium (dosłownie) nowe zestawy wahaczy do testów. (cena 64zł netto, waga zestawu ok 12kg, czyli tyle ile to na złomie jest warte)

Nie powinno się chyba wszystkich mierzyć jedną miarą, skoro jeden oszukał to znaczy, że inny też to zrobi?

Skoro nie masz warsztatu to jak nazywasz oferowane przez siebie usługi i w jakim celu je reklamujesz pod każdym postem?

Edytowane przez rachmistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górne wahacze najlepiej komplet, bo robota droga. Dolne to już nie ma znaczenia. Napisz do Wandeja. Ja od niego wszystko biorę i mogę polecić cena i jakość:-)

Wahacze za 500 zł, to tak, jakbyś z gałęzi zrobił.....nie wierz w takie rzeczy.

Miałeś doczynienia z marką SKV i wahaczami?

Czy jeśli podniesiemy cenę z 470zł na 900 to uwierzysz w jakość i lepiej się poczujesz?

Lepiej się poczuje, jak nie będziesz ludzi w balona robił. Za dobry i pewny towar trzeba zapłacić. Cena skądś się bierze i nie jest to marża handlowa. Nikt nikomu nie zabrania kupować byle czego i na byle czym jeździć.

Polak, to taka istota, że przeważnie wybierze tanią opcję, a później rodzą się legendy na temat awaryjnego zawieszenia wielowahaczowego :facepalm: .

Oczywiście można kupić, założyć i sprzedać auto.....wtedy jest się dumnym, że w ogłoszeniu napisałem o wymienionych wahaczach. A nowy nabywca po roku będzie wymieniał na nowo. :facepalm:

Skoro to sprzedajesz, to proste, że będziesz bronił marki, ale wierzę, że ludzie na forum mają trochę oleju w głowie i nie będą na cenę lecieli, tylko pójdą za sprawdzonym sprzętem.

Tyle w temacie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Za dobry i pewny towar trzeba zapłacić.

Dlaczego zarzucasz mi, że robię kogoś w balona?

Jak napisałem sprzedaje tak samo MS, sprzedawaliśmy nawet Krafta, TRW, nadal mamy Delphi.

Czy pisząc swoją opinię kogoś oszukuje?

Jak więc wytłumaczysz, że cewka SKV i Delphi to ta sama cewka (różni się tylko napisami).

Dla przykładu cewka Delphi w hurcie kosztuje ok 80zł, SKV 35zł

Sądzisz, że wygrawerowany napis DELPHI lub SKV sprawi, że cewka będzie pracowała lepiej?

Edytowane przez rachmistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 64zl to nie sprzedaz, dziwnym trafem zaden mod ani klubowicz sie tu nie wypowiada, chyba przypomnialo sie im jaka pare osob lamentowalo ze forum ich oszukalo.

Gdybys mial ze mna doczynienia to wiedzial bys po co jest sygnatura.

Nie wiem dlaczego jakos tylko ja o tym pamietam... tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak 64zł to też sprzedaż, pragnę jednak zauważyć,że każdy z chętnych otrzymał w tej cenie wahacze co potwierdził, Ty nadal wyzywasz innych od oszustów.

Wiem co to sygnatura, wiem też co to znaczy robić na czarno usługi, reklamować się na forum i nie potrafić się do tego przyznać (a wyzywać innych od oszustów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...