Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANA] Moje audi a4 b5 1.6 Sprzedane - aktualnie B6 1.9TDI AVF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :mrgreen:

Od około 2 tygodni po kilku ładnych miesiącach poszukiwań jestem szczęśliwym posiadaczem prezentowanego autka czyli audi a4 b5 z silnikiem 1.6 ANA ( 100% seryjnym ) o kolorze nadwozia grafitowy metalic.

Ogólnie o wyposażeniu:

- Klimatronik,

- ele. szyby,

- ele. lusterka,

- czentralny zamek,

- alarm,

- 4 x airbag,

- dzielona kanapa,

- wspomaganie,

- alu felgi audi 15 cali (na zime)

Car audio:

- Alpine CDA - 9887R,

- 2 seryjne głosniki w półce,

- z przodu system 2 drożny odseparowany dytona,

- wzmacniacz philipsa DAP 525,

- wzmacniacz Lanzar Vibe 241,

- otwarta skrzynka z głosnikiem 12' JBL Power 1222,

- oprzewodowanie Dietz-a,

- kondensator Dietza 1F.

Planowane modyfikacje:

- kilka gadżętów od wersii S4,

- przednie lapmy Dayline black + xenon + przedni zderzak od RS4 ze spryskiwaczami,

- tylko lamy pewnie ledy ale jeszcze nie wiem jakie,

- dobry system CA,

- alu felga 17 cali na lato :)

- to co wpadnie po drodze w oko :)

Kilka fotek:

jgjat7.jpg

dsc0049rf8.jpg

dsc0043qv6.jpg

hgjm1.jpg

4789452012tn6.jpg

4789452013zw1.jpg

40119579wp6.jpg

img1946hp7.jpg

img1952yd8.jpg

dsc0150kd4.jpg

dsc0151am9.jpg

Na życzenie kilku osób pare fotek wnętrza :naughty: :

img1746uy6.jpg

img1747fs1.jpg

img1751ml1.jpg

img1752se2.jpg

img1755fu4.jpg

img1758rq0.jpg

img1757kp2.jpg

img1761yk6.jpg

A tutaj link do mojego profilu na PJ http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/49684

Mały up, czyli serce przyszłego systemu audio :naughty:

img1961sb4.jpg

img1956ru5.jpg

To by było na tyle, jak bedzie coś nowego to pewnie uaktualnie :roll:

Pozdrawaim reikeb :notworthy:

Opublikowano

Ładniutki AHL :>

I "oszczędny" silnik :tongue4:

Ciekawe plany na mody :good:

Opublikowano

no ładny ładny alke mi się wydaje że kolor to ty masz jednak czarny a nie grafit :wink4: bardzo fajne plany, ale mam nadzieję że felgi też zamierzasz zmienic :rolleyes: no i wrzuc jakieś fotki wnętrza || powodzenia :hi:

Opublikowano

Nie widac srodeczka. pstryknij pare fotek :)

Polift rekompensuje silnik. Jeszcze jak zadbany to :good: (nie wiem czemu audi spaskudzil oa4 montujac 1.6....a juz o passacie nie wspomne....)

Opublikowano

Ładniutka furmanka mody na + :good: , ale lampy przednie zostawiłbym ori :cool1:

Opublikowano

ładna sztuka :). A można wiedzieć ile dałeś? Ja pół roku temu kupowałem swoją i tak z ciekawości pytam za ile można już kupić po lifcie i z silnikiem 1.6. Napisz na PW jak nie chcesz na forum podawac ceny ;)

Opublikowano

Jest :good: proponuje jeszcze jakies aluski dobrac do pieknej i bedzie :kox:

Opublikowano

Piękne cudo:)

Opublikowano
  • Autor

Zapomialem dodac ze bedzie nowa wieksza felga 17 cali 215/45 na lato :) A lampy dayline mi sie bardzo podobaja i jestem poprostu w nich zakochany szczegulnie w tych co sa w nowych audiolkach :giveheart:

Opublikowano

Mimo super stanu i wyglądu nie kupiłbym 1.6.

Życzę udanej i bezproblemowej eksploatacji.

Opublikowano
  • Autor

Ja mialem zamiar kupic 1.8T ogladalem oklo 10 takich aut ale do kazdego musial bym wlozyc pare tys. zeby moc se normalnie pojezdzic bo byly w kiepsdkim stanie i po 3 miesiacach mialem juz dosc szukania 1.8T i zaczalem szukac 1.6 i znalazlem, jak narazie nie narzekam... To jest moje pierwsze autko wiec dla mnie w zupelnosci starczy :hi:

Opublikowano

nooo wg mnie właśnie ta tapicera jest the best :gwizdanie: a co do silnika... 1.8 czy 1.6 jeden ***, nie ma to jak diesel :notworthy::decayed:

Opublikowano

HAllo

No musze przyznac fajna furka, szkoda ze się zbiera mółowato z tym silnikiem.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

nooo wg mnie właśnie ta tapicera jest the best :gwizdanie: a co do silnika... 1.8 czy 1.6 jeden ***, nie ma to jak diesel :notworthy::decayed:

No mi tez sie akurat ten kolorek tapicerki najbardziej podoba :D No dieselkiem bym nie pogardzil bo duzo lepiej jezdzi od benzynki bo ma duzy moment na ale jest drozszy i chodzi jak traktor za czym nie przepadam... sory jak kogos urazilem :naughty:

Opublikowano

Autko pierwasza klasa :).. Bardzo fajna tapicerka :good:...

Opublikowano

nooo wg mnie właśnie ta tapicera jest the best :gwizdanie: a co do silnika... 1.8 czy 1.6 jeden ***, nie ma to jak diesel :notworthy::decayed:

No mi tez sie akurat ten kolorek tapicerki najbardziej podoba :D No dieselkiem bym nie pogardzil bo duzo lepiej jezdzi od benzynki bo ma duzy moment na ale jest drozszy i chodzi jak traktor za czym nie przepadam... sory jak kogos urazilem :naughty:

głównie mi chodziło o materiał tej tapicerki :decayed: fajny ślizgi jest... kumpel ma taką w a6

Opublikowano
:good: no... na tych zdjęciach wygląda jeszcze lepiej jak w ogłoszeniach.Bez problemowej eksploatacji i udanych modów życzę :hi:
Opublikowano

Bardzo ładna i zadbana a4-ka :) , a także ciekawe plany modów ;) / Pozdroo Reikeb :hi:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam, sporo czasu nic sie nie ruszało w moim temacie ale to z tego powodu ze miałem brak czasu na to wiec sie skumulowało i robie mały up :)

A mianowicie do autka doszly ringi na zegarach:

img2208h.jpg

Nastąpiłe też drobne zmiany w systemi car audio, z przodu drzwi zostały wygłuszone a w mnie na miejsce seryjnych 10 zawitaly 16 w systemi 2 drożnym odseparowanym puki co firmy Dyton ale graja calkiem ładnie, napedza ja kolejny wznacniacz philipsa dap 525 ( 4x60WRMS ). Do całej instalacji dołączył jeszcze kondensator Dietza 1F :cool1:

Oto kilka fotek:

img2216t.jpg

img2186.jpg

img2240.jpg

Została weż wygłuszona klapa iraz cały bagażnik:

img1999q.jpg

Na przyszły sezon beda felgi 17 i jakies dobre oponki wiec puki co pomalowalem zaciski na czarno :)

Puki co to by było na tyle, pozdro :notworthy:

Opublikowano

Super pare zmian i będzie jak moja .

1,6 lepsze niż 1,8 zajechane :polew:

Masz super Auto.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.