Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANA] Moje audi a4 b5 1.6 Sprzedane - aktualnie B6 1.9TDI AVF


reikeb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :mrgreen:

Od około 2 tygodni po kilku ładnych miesiącach poszukiwań jestem szczęśliwym posiadaczem prezentowanego autka czyli audi a4 b5 z silnikiem 1.6 ANA ( 100% seryjnym ) o kolorze nadwozia grafitowy metalic.

Ogólnie o wyposażeniu:

- Klimatronik,

- ele. szyby,

- ele. lusterka,

- czentralny zamek,

- alarm,

- 4 x airbag,

- dzielona kanapa,

- wspomaganie,

- alu felgi audi 15 cali (na zime)

Car audio:

- Alpine CDA - 9887R,

- 2 seryjne głosniki w półce,

- z przodu system 2 drożny odseparowany dytona,

- wzmacniacz philipsa DAP 525,

- wzmacniacz Lanzar Vibe 241,

- otwarta skrzynka z głosnikiem 12' JBL Power 1222,

- oprzewodowanie Dietz-a,

- kondensator Dietza 1F.

Planowane modyfikacje:

- kilka gadżętów od wersii S4,

- przednie lapmy Dayline black + xenon + przedni zderzak od RS4 ze spryskiwaczami,

- tylko lamy pewnie ledy ale jeszcze nie wiem jakie,

- dobry system CA,

- alu felga 17 cali na lato :)

- to co wpadnie po drodze w oko :)

Kilka fotek:

jgjat7.jpg

dsc0049rf8.jpg

dsc0043qv6.jpg

hgjm1.jpg

4789452012tn6.jpg

4789452013zw1.jpg

40119579wp6.jpg

img1946hp7.jpg

img1952yd8.jpg

dsc0150kd4.jpg

dsc0151am9.jpg

Na życzenie kilku osób pare fotek wnętrza :naughty: :

img1746uy6.jpg

img1747fs1.jpg

img1751ml1.jpg

img1752se2.jpg

img1755fu4.jpg

img1758rq0.jpg

img1757kp2.jpg

img1761yk6.jpg

A tutaj link do mojego profilu na PJ http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/49684

Mały up, czyli serce przyszłego systemu audio :naughty:

img1961sb4.jpg

img1956ru5.jpg

To by było na tyle, jak bedzie coś nowego to pewnie uaktualnie :roll:

Pozdrawaim reikeb :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładny ładny alke mi się wydaje że kolor to ty masz jednak czarny a nie grafit :wink4: bardzo fajne plany, ale mam nadzieję że felgi też zamierzasz zmienic :rolleyes: no i wrzuc jakieś fotki wnętrza || powodzenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka :). A można wiedzieć ile dałeś? Ja pół roku temu kupowałem swoją i tak z ciekawości pytam za ile można już kupić po lifcie i z silnikiem 1.6. Napisz na PW jak nie chcesz na forum podawac ceny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomialem dodac ze bedzie nowa wieksza felga 17 cali 215/45 na lato :) A lampy dayline mi sie bardzo podobaja i jestem poprostu w nich zakochany szczegulnie w tych co sa w nowych audiolkach :giveheart:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem zamiar kupic 1.8T ogladalem oklo 10 takich aut ale do kazdego musial bym wlozyc pare tys. zeby moc se normalnie pojezdzic bo byly w kiepsdkim stanie i po 3 miesiacach mialem juz dosc szukania 1.8T i zaczalem szukac 1.6 i znalazlem, jak narazie nie narzekam... To jest moje pierwsze autko wiec dla mnie w zupelnosci starczy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo wg mnie właśnie ta tapicera jest the best :gwizdanie: a co do silnika... 1.8 czy 1.6 jeden ***, nie ma to jak diesel :notworthy::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo wg mnie właśnie ta tapicera jest the best :gwizdanie: a co do silnika... 1.8 czy 1.6 jeden ***, nie ma to jak diesel :notworthy::decayed:

No mi tez sie akurat ten kolorek tapicerki najbardziej podoba :D No dieselkiem bym nie pogardzil bo duzo lepiej jezdzi od benzynki bo ma duzy moment na ale jest drozszy i chodzi jak traktor za czym nie przepadam... sory jak kogos urazilem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo wg mnie właśnie ta tapicera jest the best :gwizdanie: a co do silnika... 1.8 czy 1.6 jeden ***, nie ma to jak diesel :notworthy::decayed:

No mi tez sie akurat ten kolorek tapicerki najbardziej podoba :D No dieselkiem bym nie pogardzil bo duzo lepiej jezdzi od benzynki bo ma duzy moment na ale jest drozszy i chodzi jak traktor za czym nie przepadam... sory jak kogos urazilem :naughty:

głównie mi chodziło o materiał tej tapicerki :decayed: fajny ślizgi jest... kumpel ma taką w a6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: no... na tych zdjęciach wygląda jeszcze lepiej jak w ogłoszeniach.Bez problemowej eksploatacji i udanych modów życzę :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna i zadbana a4-ka :) , a także ciekawe plany modów ;) / Pozdroo Reikeb :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sporo czasu nic sie nie ruszało w moim temacie ale to z tego powodu ze miałem brak czasu na to wiec sie skumulowało i robie mały up :)

A mianowicie do autka doszly ringi na zegarach:

img2208h.jpg

Nastąpiłe też drobne zmiany w systemi car audio, z przodu drzwi zostały wygłuszone a w mnie na miejsce seryjnych 10 zawitaly 16 w systemi 2 drożnym odseparowanym puki co firmy Dyton ale graja calkiem ładnie, napedza ja kolejny wznacniacz philipsa dap 525 ( 4x60WRMS ). Do całej instalacji dołączył jeszcze kondensator Dietza 1F :cool1:

Oto kilka fotek:

img2216t.jpg

img2186.jpg

img2240.jpg

Została weż wygłuszona klapa iraz cały bagażnik:

img1999q.jpg

Na przyszły sezon beda felgi 17 i jakies dobre oponki wiec puki co pomalowalem zaciski na czarno :)

Puki co to by było na tyle, pozdro :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...