Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomocy ! Auto kopci


Paweł Netkowski

Rekomendowane odpowiedzi

uwierz mi kolego że kablem za 30zł szkoda sobie głowe zawracać chociażby dlatego że cieżko o dobry soft do VAG COMa, a VCDS lite to możesz sobie co najwyżej błędy skasować.

VCDS 12.12 za 150PLN kupisz bez problemu. W Polo 2011r dalej nie poradzisz sobie z kilkoma modułami pomimo tego że silnik po KKL idzie. w B8 praktycznie cała diagnoza pop CANie idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierz mi kolego że kablem za 30zł szkoda sobie głowe zawracać chociażby dlatego że cieżko o dobry soft do VAG COMa, a VCDS lite to możesz sobie co najwyżej błędy skasować.

VCDS 12.12 za 150PLN kupisz bez problemu. W Polo 2011r dalej nie poradzisz sobie z kilkoma modułami pomimo tego że silnik po KKL idzie. w B8 praktycznie cała diagnoza pop CANie idzie.

:thumbup1:

Paweł kupuj vcds`a, nie pożałujesz, a przyda się na lata :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze dla tych którzy mówią ze sie nie da, tyle tylko że pokaż mi palcem gdzie mozna kupic działający kabel CAN za 150zł bo tak sie składa ze mam CANa i kosztował mnie sporo drozej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tyle samo zajmuje znalezienie 10 tematów ze te kable albo wogóle nie chcą sie łaczyć albo padają przy drugim podłączeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, chłopie nie kompromituj się. Używam kabla kupionego za 180 PLN 2 lata temu i przerobił już tyle roboty, że mi wstyd że jeszcze sobie oryginała nie kupiłem i nawet nie jęknął nigdy, a kodowałem nim samochody MY2016. Wiem wiem, warto dołożyć 200PLN dla zasady żeby sumienie uspokoić że nie kupiłem najtańszego chińczyka tylko najdroższego ...chińczyka. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Gdanska ale obecnie siedze w niemczech i nie mam pojecia kiedy zjade do polski. mógłby mi ktos z was podesłać jakis link z allegro co najlepiej kupic :) bede bardo wdzieczny gdyż w tych sprawach jestem absolutnie laikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer handluje kablami i z tego co wiem to ma kable po 300 zł które ogarną wszystko w B6. Może i to dużo 3 setki ale jak masz pdc rns BT to najtańszym się nie połączysz a to wkurzające wrazie problemu ze masz kabel a nie możesz nic nim zrobić i musisz szukać pomocy

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze tez w tym troszke siedze, z wysylem taniej niz za 200 nie kupisz.

Jest polska firma ktora daje gwarancje rozruchowa na chinczyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze tez w tym troszke siedze, z wysylem taniej niz za 200 nie kupisz.

Jest polska firma ktora daje gwarancje rozruchowa na chinczyki.

oj tam gadasz i się upierasz... da się.. da się.. i tu i na a6 forum jest kolega co za 150 pcha kable..

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i tu i na a6 forum jest kolega co za 150 pcha kable..
poprosze o namiar do kolegi, beda zamówienia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie slyszalem nigdy o takiej osobie co nie zmienia faktu ze KKL i vcds lite do b6 wystarcza w 100% i wbrew tego co napisali poprzednicy mozna ogarnac tempomat, fis, multi, pdc, szyby itp., rns nie montowalem wiec nie wiem czy ogarnia.

Edytowane przez lukaszooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie slyszalem nigdy o takiej osobie co nie zmienia faktu ze KKL i vcds lite do b6 wystarcza w 100% i wbrew tego co napisali poprzednicy mozna ogarnac tempomat, fis, multi, pdc, szyby itp., rns nie montowalem wiec nie wiem czy ogarnia.

Potwierdzam taki zestaw do B6 bez problemu wystarcza, tak samo do B5, C5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...