Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja żałuję, ale chyba na zator nie dam rady. Mam parę spraw i niestety nie da się wszystkiego pogodzić, a tyle urlopu to nie dostanę. No chyba, że stanie się tak, że wpdanie mi jakieś wolne albo coś spontanicznego. Zobaczyłbym znów te pijackie mordy, bo w BT było zbyt kulturalnie :kox:

Opublikowano

Zwolnij się

Naciapane z Z2

Opublikowano

Tam auta tez sie jedzie ogladac, czy tylko sie nayebac, a auta ewentualnie gdzies tam przy okazji moze sie zdąży ? ;)

Opublikowano

najebać

proszę mnie wpisać na listę.

ps od dwóch tygodni nie piję

Opublikowano
:grin: tiaaa...yhyym :D. Jak nie pijesz, to nie jedziesz :P
Opublikowano

Ty Miszka tak średnio piszesz dwa razy na tydzień :decayed:

A potem jest "kto wjedzie nawarą do rzeki" :grin:

Opublikowano
  • Autor

najebać

proszę mnie wpisać na listę.

ps od dwóch tygodni nie piję

nie ma już miejsc

zadymiarze nie jadą :decayed:

Miszka zarząd zadecydował że jechać możesz tylko z Ulą :decayed:

Opublikowano

najebać

proszę mnie wpisać na listę.

ps od dwóch tygodni nie piję

nie ma już miejsc

zadymiarze nie jadą :decayed:

Miszka zarząd zadecydował że jechać możesz tylko z Ulą :decayed:

Czujesz sytuacje..wpada Ula nad rzekę i krzyczy .....

Kto wjedzie nawarą do rzeki? :grin:

Opublikowano

najebać

proszę mnie wpisać na listę.

ps od dwóch tygodni nie piję

nie ma już miejsc

zadymiarze nie jadą :decayed:

Miszka zarząd zadecydował że jechać możesz tylko z Ulą :decayed:

Czujesz sytuacje..wpada Ula nad rzekę i krzyczy .....

Kto wjedzie nawarą do rzeki? :grin:

Bardziej by krzyczyła chyba - kto przejedzie Miszke żeby wytrzeźwiał w końcu :grin:

Opublikowano

najebać

proszę mnie wpisać na listę.

ps od dwóch tygodni nie piję

nie ma już miejsc

zadymiarze nie jadą :decayed:

Miszka zarząd zadecydował że jechać możesz tylko z Ulą :decayed:

ad1.ok to nie jadę :facepalm:

ad2. z kim ? :grin:

nie będę krzyczał kto wjedzie tylko wyjdę z rzeki i po prosu wjadę :kox:

Opublikowano
  • Autor

jak z kim - co źle napisałem - to już nie jesteś z ulą

Opublikowano

aż się rozmarzyłem...piątek do odcinki, sobota od rana wóda, niedziela ma chillu :pali::kox:

mam nadzieję, że do Zatoru będę już bezrobotny bo poniedziałek i wtorek po Zatorze to najchętniej bym spał :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie kracz miszka nie kracz

Opublikowano

jak z kim - co źle napisałem - to już nie jesteś z ulą

ostatnio ją widziałem jak wsiadała do białego A5 i na początku myślałem, że to Ty, zdążyłem jednak zauważyć jak kierowca wsiadał do auta, że miał sandały i skarpetki więc to musiał być Gregory - to by w sumie tłumaczyło dlaczego nie chce w tym roku jechać

ps. jestem z Ulą :wink:

nie kracz miszka nie kracz

z Zatorem czy z robotą ? :grin:

Opublikowano

nie będę krzyczał kto wjedzie tylko wyjdę z rzeki i po prosu wjadę :kox:

:polew:

Opublikowano

z nocleiem czy bez ?

Bo jak z to mam dla Ciebie pokój na 1 piętrze :decayed:

Ja u rodzinki się prześpię :)

Szczerze pisząc, to nawet w bagażniku twojego Allroad'a mógłbym nocować :)

Mario22 - nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek się to Mi przytrafiło :kox:

Opublikowano

Coś nam ta lista nie rośnie...

Naciapane z Z2

Opublikowano

To nie ciasto drożdżowe.

Opublikowano
  • Autor

wpłat też jakoś nie widać a czas się kończy

Opublikowano

wpłat też jakoś nie widać a czas się kończy

dzisiaj dzień matki boskiej pieniężnej :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.