Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile płacicie za AC?


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuje ubezpieczyć świeżo sprowadzone auto Bmw 325d z bogatym wyposażeniem-rocznik 2014, wartość z salonu w De na rachunku 22 tys. E.

Chciałem cały pakiet-oc+ac+nw+asistance i ubezpieczenie Gap aby w razie czego z pół roku ubezpieczyciel nie powiedział,że auto jest warte 15E...  Zależy mi -w razie czego na bezgotówkowej naprawie w aso...

W przeszłości miałem fatalne doświadczenia w likwidacji szkód z Wartą,Uniqa, Pzu...

Może doradzicie mi firmę lub ofertę.. Internetowe kalkulatory podają śmiesznie niską wartość auta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod temat.

Panowie za moje A4 B7 2.0tdi BRD w quattro (OC ,ASSISTANCE ,SZYBY ,NNW) płace 2230 zł ROCZNIE w PZU czy to dużo ? Auto jest na teścia i ma maxymalne zniżki. Dla przykładu Za Mondeo mk3 z silnikiem 2.2tdci też (OC ,assistance ,szyby ,NNW) płace też w PZU 1200 zł rocznie. Dlaczego jest taka różnica ? Czy to zależy od wartości auta ? Mondeo wyliczyli mi na 12.000 zł ,a Audi na 33.000 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za taki sam pakiet za A4 BRD Quattro 2008 rok w Proamie we wrześniu tego roku zapłaciłem 1113,78 zł.

PZU to jedno z najdroższych ubezpieczycieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2017 o 18:40, TomekTdi napisał:

Ja za taki sam pakiet za A4 BRD Quattro 2008 rok w Proamie we wrześniu tego roku zapłaciłem 1113,78 zł.

PZU to jedno z najdroższych ubezpieczycieli.

Czas zmienić ubezpieczyciela chociaż nie wiem jak w Proamie wygląda assistance w PZU mam na terenie polski bez limitu kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana zmianą. Pytanie tylko co w wyniku kolizji, awarii i usunięcia szkody? Przykład: awaria samochodu w trasie. Laweta z PZU przyjeżdża do godz. czasu. Ubezpieczyciel RESO- nie można się nawet na infolinię dodzwonić? I co? Laweta na własny koszt. Wywalona kasa i ciąganie się z ubezpieczycielem o zwrot za lawetę, bo to był ich obowiązek. Z proamą miałem doczynienia jak gościu mi wyrysował lewy bok w C5. Proama wyceniła szkodę na 900 zł. Po prawie 4 miesiącach mojej uperdliwości na konto wpłynęło prawie 4 tysia i orzeczenie o szkodzie całkowitej z racji wieku auta. Dopiąłem swego, ale ryza papieru poszła i czasu straconego. W PZU nie miałem nigdy problemów, w warcie też. Oczywiście na porządku dziennym były niskie wyceny czy też nie uwzględnianie niektórych części do wymiany, ale z reguły wystarczała własna rekalkulacja czy jedna odmowa a wszystko wracało na właściwy tor. Tak więc pozostawiam każdemu z was, do osobistej kalkulacji co się bardziej wam opłaca? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za b8 wycenione na 60tyś full pakier 2600zł assistance mam 500km PL i 200UE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...