Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 b5


Golden05

Rekomendowane odpowiedzi

Ale kozy :decayed:


Przy mocy s4 szkoda glebic auto.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, robertjudi napisał:

 


Przy mocy s4 szkoda glebic auto.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

 

I tak i nie.. kwestia dróg którymi sie poruszasz. Ale mimo wszystko osobiście nie lubie jeździć kozą :decayed:

Jak wsiadam do b5 z seryjnym zawieszeniem to aż mnie telepie :grin: 

Tak wiem już mam spaczone zdanie nt gleby ile by nie było bedzie mało :facepalm: 

12912672_600502040112634_1602466790_n.jp

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjny zawias :)  na tym eskowym i tak troche nizej siedzi w stosunku do a4, wiem ze koza tez mnie to kuje w oczy :P nie widac ze 18" na aucie, walcze z tym ale chyba siadzie jednak nizej, tylko nie za duzo :), dystansu nabrałem do gleby jak w a3 w ciagu roku 3 razy miske wymieniałem (lato ,zima, wiosna) ; D  i ostatnio 4 raz xd niestery jesieni nie zaliczyłem :D za kazdym razem na jakiejs osiedlowej drodze :)  tylko jeszcze pozostaje kwestia przebudowy podjazdu garazu, teraz zderzak mija sie pół cm od kostki brukowej

Edytowane przez Golden05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W a3 jest niefortunnie miska wystawiona na uderzenie, w a4 nie ma z tym takiego problemu jest dużo lepiej raczej predzej zawadzisz podwoziem/sankami niż miską, ja uszkodziłem swoja dopiero jak mi wstawili nowy próg gdzie go nie było, zagapiłem się i przy 80km/h przeskoczyłem przez próg :P ale wszystko zostało na swoim miejscu o dziwo, gwint KW sb z tym poradził najlepiej jak mógł a miska tylko prysła koło czujnika poziomu oleju :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjny zawias [emoji4]  na tym eskowym i tak troche nizej siedzi w stosunku do a4, wiem ze koza tez mnie to kuje w oczy [emoji14] nie widac ze 18" na aucie, walcze z tym ale chyba siadzie jednak nizej, tylko nie za duzo [emoji4], dystansu nabrałem do gleby jak w a3 w ciagu roku 3 razy miske wymieniałem (lato ,zima, wiosna) ; D  i ostatnio 4 raz xd niestery jesieni nie zaliczyłem [emoji3] za kazdym razem na jakiejs osiedlowej drodze [emoji4]  tylko jeszcze pozostaje kwestia przebudowy podjazdu garazu, teraz zderzak mija sie pół cm od kostki brukowej

 

Zawsze można deseczki podłożyć.[emoji6] a tak po za tym ładne autko.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś kontakt do właściciela? Jest wystawiona na olx ale totalnie nie ma z nim kontaktu .. https://www.otomoto.pl/oferta/audi-s4-s4-b5-2-7-biturbo-polift-lpg-sedan-ID6AjTt9.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ta s4 b5 jest w sedanie a ta wystawiona na aukcji to kombi poparz trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jej nie ma od kilku dni na aukcjach, była w sedanie ;) Wiem o którą chodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...