Skocz do zawartości
IGNOROWANY

fotki-miniatuy...


Frimuś

Rekomendowane odpowiedzi

img (tu wstawiasz adres) /img <- znacznik img musi byc w kwadratowych nawiasach p><p>[img]<a href=http://img183.imageshack.us/img183/3370/66612547te5.jpg' alt='66612547te5.jpg'>

Adres obrazka uzyskasz klikajac na niego prawym przyciskiem myszki, potem kopiujesz adres z properties/location wklejasz pomiedzy znaczniki IMG, jak wyżej, i gotowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzisz na swoje konto w " moje zdjecia " w prawym dolnym rogu klikasz na "

Pobierz pozostałe kody " otworza Ci sie tam linki ktore mozesz zastosować na forum - "Miniaturka na forum (zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze " :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.dzieki koledzy!

ogolnie na forum wrzucilem juz zdjecie i jest ok!!

np.to moja furka 066b196b144586d6m.jpg ale wy np.pod nickiem i opisem macie takie miniarurki!! A z tym wlasnie nie potraie sobie poradzic.Mimo wszystko dzieki koledzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nic trudnego :wink4: jesli chcesz miec miniaturkę u siebie w profilu wchodzisz do swojego profilu => dane publiczne => zaznaczasz mam swoj obrazek i z fotosika pobierasz ostatni kod - " Bezpośredni link do zdjęcia (500px) " wklejasz go w odpowiednie miejsce , na koncu kliksz na zachowaj zmiany i cieszysz sie swoja miniaturka :wink4::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jakis problem z tymi fotkami :mysli: zalozylem konto na fotosiku i stosuje sie do powyzszych wskazowek ale mam tylko bialy kwadrat z czerwonym x co moze byc nie tak :mysli::hi:[br]Dopisany: Grudzień 04, 2008, 07:00:41 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b5_abc_moja_perelka-t56058.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tylko bialy kwadrat z czerwonym x co moze byc nie tak

ja tez,a nie wspomne juz,zeby wrzucic jakiegos avatara-potrzebna jest jakas stronka,czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra,mam krotki filmik-avatar i ,powiedz,krok po kroku jak go wrzucic tam,gdzie Ty masz napis quattro...pomoz Trzeniu,bo to kota idzie dostac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...