Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujnik nad pedałem STOP


crookers20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio szwankuje mi ten czujnik, na początku zapalały mi się kontrolki ABS i ESP po czasie uspokoiło się a wczoraj wracam autem zapala się check. Auto pod komputer i błąd

16955 - Brake Switch (F)
P0571 - 008 - Implausible Signal - Intermittent

i brak światła stop z tyłu za szybą, wpierw bym chciał go wyjąć i sprawdzić ale jak by to nic nie dało to kupić drugi i tu sprawa do was, nie znam numeru czujnika jak ktoś zna to niech podrzuci. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z moją Audi. Od jakiś dwóch tygodni przy wrzuceniu wstecznego zaczyna piszczeć w aucie. Pierwsze jeden sygnał ciągły a zaraz za tym drugi. Przestał działać tylni czujnik parkowania. A do tego dzisiaj zapaliła mi się w tym samym czasie kontrolna ABS i ESP (akurat skręcałam do bramy). Poźniej jechałam jeszcze dwa razy i przy pierwszym skręceniu kierownicą zapalały się kontrolki. Nie działa ABS i ESP. Proszę o pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z moją Audi. Od jakiś dwóch tygodni przy wrzuceniu wstecznego zaczyna piszczeć w aucie. Pierwsze jeden sygnał ciągły a zaraz za tym drugi. Przestał działać tylni czujnik parkowania. A do tego dzisiaj zapaliła mi się w tym samym czasie kontrolna ABS i ESP (akurat skręcałam do bramy). Poźniej jechałam jeszcze dwa razy i przy pierwszym skręceniu kierownicą zapalały się kontrolki. Nie działa ABS i ESP. Proszę o pomoc !

Padła czujka lub czujki cofania wrzuć wsteczny i przykładaj ucho do czujek ta która nie cyka jest uwalona co do abs i esp proponuję najpierw umyć spód auta niejednemu od soli robi się choinka a mechaniory tylko czekają... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...