Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Avant Lift Quattro - Cz II -215PS 460Nm By Dynosoft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ejjjj... Gdzie moja kratka pod radar ??? :P

 

Teraz, krystian3769 napisał:

Ejjjj... Gdzie moja kratka pod radar ??? :P

 

rozumiem że sprzedajesz tak jak jest ...

Opublikowano
  • Autor

Tak sprzedaje tak jak jest. Nie zdążyłem założyć S-line graty dalej leża w garażu. Wymieniłem tylko kierownicę z 4ramiennej na 3 ramienną z okrągłą poduchą od S-line. Zderzaki i wydech od 3.0TDI oraz kilka innych gadżetów leży nadal w garażu.

Opublikowano

No i co faktycznie będziesz zmieniał markę ?

jakiś mały agresor?

To wez chociaż podnieś kwotę i dorzuć graty...

na co będziesz trzymał???

Opublikowano
  • Autor

Nie będę już nic grzebał :) jak ktoś będzie chciał graty mogę dorzucić za dopłatą w dobrej cenie :) Co do zmiany jak już pisałem w innym temacie. Znajomy pozbywa się swojego C7 i tak na prawdę dlatego zdecydowałem się na sprzedaż bo tak jeszcze pewnie bym z rok pojeździł. Jak zdążę sprzedać biorę od niego C7 :)

Opublikowano

No to Panie nie pitol min tu o jakiś hot hetch 

bierzesz porządną furę...

Opublikowano

gibons, powiedz chociaz jaka cena bo tak łyso ;)

Opublikowano

tak oficjalnie też...:P

A tak poważnie...to co Ty będziesz modził w tej C7 ...

NUDA... :facepalm:

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Witam 

Szkoda Gibons ze nie mowiłeś wcześniej że bedziesz sprzedawał...teraz już kupiłem ale nie w Q bo nie moglem takiej znaleźć i tak szukałem z 6 miesiecy tej swojej...

Myśle że nie powinieneś mieć problemow ze sprzedażą

Opublikowano
  • Autor

Tak jak mówię nie sprzedawałbym. Zmotywował mnie znajomy :) bo sprzedaje swoje C7. Ja poprzedniej też szukałem 6 miesięcy i kupiłem 40km od domu hehe :) tej co teraz mam też ok 6 miechów szukałem wieć to chyba takie minimum żeby coś znaleźć dobrego. Jak na złość też jak ja chciałem kupić nikt swojej z forum się nie pozbywał.

Opublikowano

Powiesz w końcu ile wyceniasz? Kumpel rozgląda się i chce mu temat zarzucić.

Z innej beczki nie masz lustra pod hba czarnego? Szukam, ale ceny chore.

Opublikowano
  • Autor

Lusterka nie mam ale musisz liczyć 300-400zł za takie. Co do auta PW poszło

Opublikowano

Te C7 to rozumiem, ze z lepszym silnikiem? :D

Opublikowano
  • Autor

3.0TDI Q rok 2012 Czekam tylko na info czy będę je mógł przejąć i wtedy sprzedaje swoją b8 :) Półki co oglądam allegro, ale ciężko coś też znaleźć. Powiem szczerze że nakręciłem się już na C7, ale zobaczymy jak to będzie ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Auto od dzisiaj ma już nowego właściciela. Temat można zamknąć.

Opublikowano

Ciekawe kto jest nowym właścicielem :whistling:

Opublikowano

to w koncu 3.0TDI w b8 czy C7 bedzie? :) 

Opublikowano
  • Autor

3.0 Tdi

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, reikeb napisał:

Ciekawe kto jest nowym właścicielem :whistling:

Jakiś szejk z centralnej polski

Opublikowano

Ta szejk a teraz pól roku na sucharkach xD 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.