Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Logowanie gr.020


alex181266

Rekomendowane odpowiedzi

czy logując grupe 020 mamy w pozycji 3 to o czym myśle :naughty:

tu są moje logi zrobione w serii:

090fdc1839bb88b1m.jpg

czy ktoś sprawdzał jak to się ma do hamowni ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu robisz logi? fura zamiast 3,5 zaczęła palić 4? :naughty:

oczywiście wszystko przy 200 i 4 osobach na pokładzie :naughty:

a tak na poważnie , jakaś awaria?

popatrz dobrze co kombinuje :tongue4:

sprawdzałem tą grupe po wirusiku i odczyt był inny :naughty:

a tak do śmiechu to skąd te bajki wziołeś o spalaniu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy logując grupe 020 mamy w pozycji 3 to o czym myśle :naughty:

Chyba tak :naughty:

Zamieść 008 dyn. będzie lepiej widać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieść 008 dyn. będzie lepiej widać

1f17b2f975e2fccam.jpg

Chyba tak

myślę o zrobieniu wykresu z liczb kolumny Torque względem obrotów. Czyż nie wyjdzie nam krzywa przebiegu :good:

będą to, co prawda dane na silniku, ale przy ich większej ilości można by obliczyć % stratę i dowiedzieć się ile jest na kołach :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieść 008 dyn. będzie lepiej widać

1f17b2f975e2fccam.jpg

Chyba tak

myślę o zrobieniu wykresu z liczb kolumny Torque względem obrotów. Czyż nie wyjdzie nam krzywa przebiegu :good:

będą to, co prawda dane na silniku, ale przy ich większej ilości można by obliczyć % stratę i dowiedzieć się ile jest na kołach :mysli:

Myślę ...... przenieś ten wątek do działu tuning

tam ktoś się wypowie ....może mistrz Rogalotti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem kilka razy na silniku avf z napędem na 4 koła, niewiem czy ma to znaczenie, ale moje maxymalne wartości monentu obrotowego wynosiły 345Nm i to przy 2700obr/min, wynikałoby z tego, ze silnik był wirusowany, czy jest to normalne??

to akurat w przypadku passata 4motion.

czy w jakis sposób można sprawidzić czy slnik przeszedł w przeszłości chip tuning??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w jakis sposób można sprawidzić czy slnik przeszedł w przeszłości chip tuning??

logi [doladowanie,dawka itd]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w jakis sposób można sprawidzić czy slnik przeszedł w przeszłości chip tuning??

Mozna sprawdzic czy aktualnie jest na witaminkach. W grupie 011 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co seryjny??

jak bede w domu to moze bede mial czas umieścić logi z grupy 20. Mnie też to dziwiło, że jest 345 Nm, a seryjnie jest podawane 310 dla tego silnika. więc dalczego taki wynik??

ma tu wpływ napęd na 4 koła, kiedyś zrobiłe sobie logowanie na trasie ok 10 km z wyprzedzaniem, i jazdą pod górkę to przy jezdzie pod górkę prawie cały czas utrzymywał maxymalny monent obrotowy.

czy gdzies jeszcze może być modyfikacja??

[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 15:59_________________________________________________zmierzam do tego, aby ustalić czy mam seryjny monent i moc czy po modyfikacjach.

miałem też okazje jedzic avf innym to odniosłem wrażenie jakby troche gorzej jedził, ale moga to byc tylko subiektywne odczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to dziwiło, że jest 345 Nm

Jakie to ma odniesienie do rzeczywistej mocy na kółkach. :mysli: Przecież przy silniku nie ma zadnego urzadzenia mierzacego moc. Wiec jest to wyliczenie kilku parametrow z jakichs czujników, niekoniecznie realne. Sprawdze u siebie, może w tym tygodniu to napiszę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to dziwiło, że jest 345 Nm

Jakie to ma odniesienie do rzeczywistej mocy na kółkach. :mysli: Przecież przy silniku nie ma zadnego urzadzenia mierzacego moc. Wiec jest to wyliczenie kilku parametrow z jakichs czujników, niekoniecznie realne. Sprawdze u siebie, może w tym tygodniu to napiszę :decayed:

wyniki te należałoby porównać z hamownią.

zrobiłem przykładowe wykresiki:

ad98b615e28730a2m.jpg

26b54f3a6cd09565m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co seryjny??

jak bede w domu to moze bede mial czas umieścić logi z grupy 20. Mnie też to dziwiło, że jest 345 Nm, a seryjnie jest podawane 310 dla tego silnika. więc dalczego taki wynik??

ma tu wpływ napęd na 4 koła, kiedyś zrobiłe sobie logowanie na trasie ok 10 km z wyprzedzaniem, i jazdą pod górkę to przy jezdzie pod górkę prawie cały czas utrzymywał maxymalny monent obrotowy.

czy gdzies jeszcze może być modyfikacja??

[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 15:59_________________________________________________zmierzam do tego, aby ustalić czy mam seryjny monent i moc czy po modyfikacjach.

miałem też okazje jedzic avf innym to odniosłem wrażenie jakby troche gorzej jedził, ale moga to byc tylko subiektywne odczucia.

ja mam serie i mam 146 ps i 336Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...