Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turniej OPT VW vs. Opel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję osobom , które zagłosowały już na golfa :hi::thumbup: jeszcze trochę i będzie remis :good:

Opublikowano

:)

no to ja nie wiem te ople to jakies dziwne w twojej okolicy :P zero rdzy :P szok jakis :P moze to jakiejs księgi czy cos

OPEL to dla mnie nie jest auto :(

bynajmniej dla mine :)

Opublikowano

ja miałem dwa ople,a rdzy za cztery :decayed:

także faktycznie-do jakiejś księgi cudów :cool1:

Opublikowano

faktycznie VW o wiele lepszy :good:

Opublikowano

No to dajecie, gdzie ta księga :naughty:

Przecież nie mówie że wszystkie jakie widziałem, tylko akurat te które znam -vectra 97, astra 00, omega 98 :tongue4:

Opublikowano

jeśli opel to tylko calibra :kox: :kox: :kox:

jak to mówią "jesteś zerem bez calibry ze spojlerem" :naughty::kox: :gwizdanie: :polew:
Opublikowano

jeśli opel to tylko calibra :kox: :kox: :kox:

jak to mówią "jesteś zerem bez calibry ze spojlerem" :naughty::kox: :gwizdanie: :polew:

Krzyniek :shocked::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jeśli opel to tylko calibra :kox: :kox: :kox:

jak to mówią "jesteś zerem bez calibry ze spojlerem" :naughty::kox: :gwizdanie: :polew:

zabiłes mnie :) mam nadzieje ze na spota wpadniesz cali :P zebysmy ci wszyscy dali :P:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

zebysmy ci wszyscy dali :P:kox: :kox: :kox:

pamiętajcie,że w grudniu jest najwięcej poczęć,zabezpieczcie się :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

Nie otwieram linka ...ale zakład , że jest tam piosenka .." jedzie kalibra ..wygląda jak z kibla .." :polew: :polew:

Opublikowano

Nie otwieram linka ...ale zakład , że jest tam piosenka .." jedzie kalibra ..wygląda jak z kibla .." :polew: :polew:

tak dokładnie :P

Opublikowano

ten w tej czapce,to nie Trzeniu :mysli:

:polew:

Tomeks :rant::baseball: :baseball: :baseball::yeah:

Opublikowano

ten w tej czapce,to nie Trzeniu :mysli:

:polew:

Tomeks :rant::baseball: :baseball: :baseball::yeah:

skrzyzowanie matiza z kadetem :polew: :polew:

500 m naklejek :)

Opublikowano

no i mamy remis :good:

nieprawda Golf 51% :D

Opublikowano

w oplach nawet szyby rdzewieją :gwizdanie: ,wrzućcie ten link na jakieś forum VW :kox:

Opublikowano

w oplach nawet szyby rdzewieją :gwizdanie:

Bo jak się calibrami wozicie... :gwizdanie:

Opublikowano

w oplach nawet szyby rdzewieją :gwizdanie:

Bo jak się calibrami wozicie... :gwizdanie:

bo na tą ławeczkę nad tylną klapą kupa ludzi się mieści :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.