Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ratunku! Spore kopcenie 2.0tdi 140km Bpw


darioskora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..moze mylo to juz ale nie moge sie doszukac...problem powstal na poczatku kwietnia...autem jechala zona,zaswiecila sie jej kontrolka dpf i auto nagle zgaslo.(zazwyczaj powinno poinformowac ze cos nie tak z dpf i np wyjechac gdzies na autostrade i go wyczyscic a zgasl 2km od domu...okazalo sie ze zatkalo calego dpfa..zrobilem tak ze go wurzucilem,mape zrobilem przez obeznana osobe w tym temacie no i auto chodzi tylko ze koopci okropnie podczas ruszania...o jezdzie pod wzniesienie nie wspomne..w warsztacie gosc mi zaslepil egr bo twierdzil ze ma pomuc...niii ciula..dalej kopci ale mniej moze..do tego dzis zaswiecila sie kontolka od swiec zarowych...dodam ze auto ma przyspieszenie bez zarzutow rwie jak zwariowane..czy jest to moze przyczyma wtryskow? Nie chce mi sie dalej jezdzic po serwisach i mowic co gdzie maja szukac...2warszraty powiedzialo ze taka domena disli ze kopca...ale bez jaj ze nie widac swiata za mna...ratujcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski albo coś skopane w sofcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robil to gosciu co pracuje w serwisie jako wlasnie gosc od komputerow...mi zrobil prywatnie po pracy..przyjechal zgral sobie cos na kompa potem po 2godz przyjechal z powrotem i cos instalowal..jokos mozna sprawdzic to czy soft dobry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że można...Tylko musi zrobić to ktoś kto takiego babola bu nie popełnił -jeśli faktycznie jest babol w sofcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przyczyna kopcenia była nieszczelna rura intercoolera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak po za tym kopci na jaki kolor? Czarno,siwo,niebiesko....?

Edytowane przez SotoM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robil to gosciu co pracuje w serwisie jako wlasnie gosc od komputerow...mi zrobil prywatnie po pracy..przyjechal zgral sobie cos na kompa potem po 2godz przyjechal z powrotem i cos instalowal..jokos mozna sprawdzic to czy soft dobry?

Wróć z powrotem do seryjnego softu , to się dowiesz czy to wina tego nowego :decayed:

Ale zazwyczaj cegiełki nie zapychają się na amen w bardzo krótkim czasie , jeżeli tak się dzieje to był problem z oczujnikowaniem DPF-a , albo ze stanem technicznym samej motorówki , która go zarzuciła sadzami a może i ich mieszaniną z olejem i się po prostu zaklajstrował :whistling:

Jeżeli tylko wywaliłeś cegłę , a nie było zgłębione sedno problemu to zdziwił bym się jakby przestał kopcić, przecież teraz już nic spalin nie filtruje :P:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopci mozna powiedziec ze na czarno tak geesto strasznie..nie wiem dzis zaprowadzilem do prawdziwego serwisu ile bedzie kosztowac to bedzie ale zrobia to dobrze..wiecej mnie wyniesie kombibowanie niz profesionalna naprawa w serwisie...bede pisal co dolegalo mu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...