Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[S4 BBK] S4 Avant Black 19' - wydech custom i film str 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coraz bardziej konkretnie :)

Opublikowano
  • Autor

Dokładeczka :) będzie montaż wraz z talerzykami z B5 :)

oqllbc.jpg

Opublikowano

Witaj,

Jakie wkręty używasz przy montażu dokładki ?

Pozdrawiam!

Opublikowano

Konkret! :) pogratulować :)

Opublikowano
  • Autor

Witaj,

Jakie wkręty używasz przy montażu dokładki ?

Pozdrawiam!

Jeszcze nie wiem hehe, na pewno nie samogwintujące bo robią dużą dziurę i moim zdaniem do plastiku średnio się nadają więc pewnie zwykłe czarne wkręty jakieś krótkie, zobaczę jak wejdę pod auto jak to będzie wyglądać :) Wrzucę foto z montażu prawdopodobnie w sobotę :)

Jeszcze jeden mod mnie czeka, chromy z frontu na czarno, myślę tylko czy na połysk czy standardowo w mat ?

Edytowane przez racesupport

Opublikowano

Ja bym zostawił w chromie.. Wkoncu to urok tej Eski..

Opublikowano
  • Autor

Każde A4 ma w chromie, S4 także, jednak autko ma ciemny charakterek hehe, felga czarna wygląda mega a myślałem z początku o lakierowaniu na srebrno, dobrze że mi przeszło heheh :D

Myślę,że kupię po prostu plastidip żeby w razie czego można było powrócić do oryginału :)

Opublikowano

Ja bym zostawił w "chromie" albo jak już malować to w czarny połysk ;)

Opublikowano

Fajne radyjko... zacnie wygląda :) sam waham się pomiedzy RNS-E a czymś nie oemowym z BT... tylko, żeby dało rady tym jakoś z kierownicy operować...

Dokładeczka spoko dodatek, też mam ją na liście modów :-) zrób dużo fotek z montażu ;-) hehe

Gdzieś na forum widziałem eskę z czarnym grillem właśnie plasti dipem psikniętym i jeszcze inną z oklejonym folią carbon - wygląda to bardzo spoko :) też o tym myślałem właśnie, zwłaszcza, że mam shadow line'a ;-)

Ale do alu luster, ramek i relingów bym chya zostawił tak jak jest, tylko właśnie dokładka...

Trzeba by jeszcze coś wymyslić ze złażącą gumą z tunelu i drewnem ;-)

Bezawaryjnej jazdy i wytrzymałego rozrządu życzę ;-)

Opublikowano
  • Autor

Fajne radyjko... zacnie wygląda sam waham się pomiedzy RNS-E a czymś nie oemowym z BT... tylko, żeby dało rady tym jakoś z kierownicy operować...

polecam naprawdę bo RNS-E oczywiście super wygląda bo ori, pasuje chociaż ze spasowaniem Pioneera nie mogę narzekać bo wygląda dobrze ale funkcjonalność bez porównania :)

co do sterowania z kierownicy to żaden problem, w każdym swoim samochodzie (prócz E61) miałem radio inne niż ori i zawsze mi multifunkcja banglała, mowa o radiach Pioneer :)


Ale do alu luster, ramek i relingów bym chya zostawił tak jak jest, tylko właśnie dokładka...

właśnie to mnie jedynie hamowało ale już zamówiłem plastidip więc będę działać :)


Trzeba by jeszcze coś wymyslić ze złażącą gumą z tunelu i drewnem ;-)

komplet przełączników szyb zamówione z aliexpress, tunel będę musiał ugryźć oczywiście a na drzewko leci folia biały carbon, myślę, że super się to zgra z białymi fotelami :) folia 170zł 100x150cm, 3M bodajże Oracal, nie jakiś shit z allegro :)


Bezawaryjnej jazdy i wytrzymałego rozrządu życzę ;-)

dzięki i tego samego życzę ;)

Szukam jeszcze nowej naklejki na gałkę biegów, ori - jest do kupienia ?

Edytowane przez racesupport

Opublikowano

Myślę,że kupię po prostu plastidip żeby w razie czego można było powrócić do oryginału

Polecam pobawić się z folią 3M (carbon, mat lub połysk- co kto woli). Nie będzie odłazić jak platicdip/ farba i powrót do "serii" o niebo szybszy. Ja dziś skończyłem oklejać ramkę do zderzaka sline i osobiście polecam.

Powodzenia w modach! :)

Opublikowano

Cześć.

Mam pytanko, czy po podlaczeniu tego radia wyswietlaja Ci sie informacja odnosnie stacji, tytulu piosenki itd na fisie?

Opublikowano
  • Autor

Mam pytanko, czy po podlaczeniu tego radia wyswietlaja Ci sie informacja odnosnie stacji, tytulu piosenki itd na fisie?

Niestety nie, aczkolwiek mi to nie przeszkadza bo ekran jest duży i czytelny hehehe :) stacji nie używam, słucham tylko z YT przez BT i z USB albo SD

Opublikowano

Mam pytanko, czy po podlaczeniu tego radia wyswietlaja Ci sie informacja odnosnie stacji, tytulu piosenki itd na fisie?

Niestety nie, aczkolwiek mi to nie przeszkadza bo ekran jest duży i czytelny hehehe :) stacji nie używam, słucham tylko z YT przez BT i z USB albo SD

Dzieki wielkie!

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Nie ma problemu :)

Dokładka zamontowana, bardzo fajnie wyszło, montaż to jakaś godzinka na spokojnie :) Trochę cięcia, przykręcenie, wiadomo, nic trudnego ale żeby było ładnie i nie było szpar między zderzakiem a dokładką to warto się przyłożyć :)

Po bokach odciąłem po 5cm pod odpowiednim kątem, bo dokładka jest za długa, kilka razy docinanie kątówką i spasowanie idealne :)

2djwl0n.jpg

Ja używałem wkrętów 15mm, miejsca dobieramy sami przytrzymując palcem tak, żeby nie było szpary między zderzakiem a dokładką.

21n2uqa.jpg

Po wkręceniu wkrętów pozostaje taka wysepka

2m3gvsy.jpg

Warto ją ściąć nożem, wtedy idealnie dolega i nic nie odstaje :)

2qn2qu8.jpg

No i efekt końcowy :)

20racnb.jpg

Opublikowano

Witaj,

Auto piękne!

Dokładka niby mały mod a cieszy :D Inna mordka!

Potwierdzam warto się do montażu dokładki przyłożyć.

Można też złapać ją na śruby nierdzewki płaskie od spodu lub gdzybki imbus a od wew. strony zderzaka dać nakrętki płaskie np. samoblokujące z głowicą sześciokątną wtedy trzyma jak imadło :D

Przy zawadzeniu od spodu na pewno nie spadnie,

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

No i poszło 200, ciekawe który raz heheheh, oby 1szy :D

1zlehat.jpg

Opublikowano

Te 3 tys obrotów to na 6 biegu? Jesli tak to coś wysokie..

Co do przebiegu no bywa, kiedyś ten moment musi nastąpić :P byle raz :D

Opublikowano

Te 3 tys obrotów to na 6 biegu? Jesli tak to coś wysokie..
Co do przebiegu no bywa, kiedyś ten moment musi nastąpić byle raz

Manual ma inne przełożenie główne niż TIP w S4 B6.

Kurde, mi zaraz stuknie 230 :decayed: ale Ci dobrze...

Dokładeczka wyszła super :thumbup1:

Jak żonka ochłonie po zakupie VFIZ'a to sobie sprawię taką :grin: hyhyhy

Opublikowano
  • Autor

Jak żonka ochłonie po zakupie VFIZ'a to sobie sprawię taką hyhyhy

hahah, moja musi ochłonąć po zakupie ledów na całe wnętrze za 400zł od Tomnika :D

EDIT: nieeeeeeeeeeeeeeeee, po co sprawdzałem co to VFIZ.... muszę to mieć :/ jestem cholernym gadżeciarzem...

Te 3 tys obrotów to na 6 biegu? Jesli tak to coś wysokie..

pewien nie jestem hehe, pewnie na 6ce jechałem, nie pamiętam ;)

Mała zapowiedź ;)

28cepnl.jpg

2lazuqq.jpg

314qlwn.jpg

ori2bp.jpg

Edytowane przez racesupport

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.