Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kurfa bladzia robie stalową konstrukcje :decayed:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dawaj projekt tego taboreta :kox: coś obmyślę.

Opublikowano

kurfa bladzia robie stalową konstrukcje :decayed:

metal wygiąć też trzeba umieć żeby miał odpowiedni kształt a nie wygląd wygietego gwoździa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kurfa bladzia robie stalową konstrukcje :decayed:

metal wygiąć też trzeba umieć żeby miał odpowiedni kształt a nie wygląd wygietego gwoździa :decayed:

no tak ale zawsze mozna z kształtek pospawać i umalować :decayed:

Bigos narazie w fazie projektowania, jeszcze nie nadaje sie do wglądu :gwizdanie:

Opublikowano

Pamiętaj że później się będziesz musiał z tego obronić i uzasadnić dlaczego taki a nie inny materiał wybrałeś

Koszty/czas/pracochłonność wytworzenia jednostkowego/masowego.

Opublikowano
  • Autor

Pamiętaj że później się będziesz musiał z tego obronić i uzasadnić dlaczego taki a nie inny materiał wybrałeś

Koszty/czas/pracochłonność wytworzenia jednostkowego/masowego.

wiem własnie :disgust:

Opublikowano

Kowi instalowałeś Vaga pod Windows 7 ?

Opublikowano
  • Autor

Kowi instalowałeś Vaga pod Windows 7 ?

pod 7 32bit instalujesz bez żadnych problemów :wink4: jak wykrywa Ci wiecej niz 3gb ramu to masz 64bit system, trzeba przez virtualny system instalować

Opublikowano

409.1 US ?

Opublikowano
  • Autor

bierz 311 bardziej "obsługowy" 409 ciezko zpiracić :decayed:

Opublikowano

Wywala mi błąd 121 while accessing port i nie chce mi wykryć interfejsu do pierwszego logowania

instalowałeś najpierw vaga później sterowniki do kabla czy odwrotnie - ma to w ogóle jakieś znaczenie ?[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 12:24_________________________________________________409.1 już mi chodził ale na starym laptopie pod "xp" a tego 311 nawet nie mam.

Opublikowano
  • Autor

Wywala mi błąd 121 while accessing port i nie chce mi wykryć interfejsu do pierwszego logowania

instalowałeś najpierw vaga później sterowniki do kabla czy odwrotnie - ma to w ogóle jakieś znaczenie ?[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 12:24_________________________________________________409.1 już mi chodził ale na starym laptopie pod "xp" a tego 311 nawet nie mam.

uuu nawet tego to juz nie pamietam :no:

Opublikowano

Robercik, mijany dziś na wysokości Jakubowej Izby ale chyba mnie nie zauważył :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

żaden z nich to nie sline :gwizdanie: a co do ceny za 2001 rocznik płacisz 21-25tys nie wiecej, czas leci przecież, nie bedą wiecznie stały 30tys, samochód 10letni, B5 10 letnie też tyle kosztowało :gwizdanie:

Ja bym brał 1,9, a 2,5 to przynajmniej z 2003 jeśli juz :wink4:

Opublikowano

No tak tylko że jak już coś fajnego jest to zazwyczaj 2.5 albo benzyna.

też bym wolał 1.9 bo jest w czym podłubać :decayed:

poniżej 2003 nie było tych poprawionych 2.5 litrówek ?

Opublikowano

bidy z nędzą :decayed: poszukaj czegoś godnego uwagi :rolleyes: AVF Q BiX skóry s-line wewnętrzny 2 din kolorowy fis 4 szyby w prądzie to minimum :wink4: bez tego nawet nie oglądam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No tak tylko że jak już coś fajnego jest to zazwyczaj 2.5 albo benzyna.

też bym wolał 1.9 bo jest w czym podłubać :decayed:

poniżej 2003 nie było tych poprawionych 2.5 litrówek ?

chyba połowa 2002 silnik z literka B na początku :wink4:

zazwyczaj 2,5 było dobrze wyposażone stąd te róznice co do golasów 1,9

Opublikowano

No tak tylko że jak już coś fajnego jest to zazwyczaj 2.5 albo benzyna.

też bym wolał 1.9 bo jest w czym podłubać :decayed:

poniżej 2003 nie było tych poprawionych 2.5 litrówek ?

chyba połowa 2002 silnik z literka B na początku :wink4:

zazwyczaj 2,5 było dobrze wyposażone stąd te róznice co do golasów 1,9

To ala drewno mnie przyprawia o :sick3: a to niestety częsta przypadłość w 2.5

bidy z nędzą :decayed: poszukaj czegoś godnego uwagi :rolleyes: AVF Q BiX skóry s-line wewnętrzny 2 din kolorowy fis 4 szyby w prądzie to minimum :wink4: bez tego nawet nie oglądam :decayed:

To już mam w swoim ADP :gwizdanie: ale jak coś takiego znajdziesz to mogę obejrzeć :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.