Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Zapraszam do udziału w głosowaniu na Najładniejsze zdjęcie A4 do kalendarza na rok 2010: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.885

pozdrawiam i zapraszam do nadsyłania zdjęć! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Roberto jesteś w ten week w Ry :mysli: grubszy spocik 70km dalej sie szykuje jechał byś :mysli: na sobote tylko :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty Kowi tylko na sobotę się piszesz?

yhy

Ale może kierowniczke sobie ogarne :przebiegly: ale anrazie to odległy pomysł :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot w Rykach godzina 16, parking pod budowlanką

Zapraszam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś pisał wczoraj to bym wpadł,a tak mnie nie będzie.

Ale jutro będę to się odezwę :decayed:

Synu raptem 35min dzieliło mnie od wczoraj :polew: :polew: :polew:

a tak godzina 16 jest terminem nie stabilnym :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa znów rozkopali wjazd do Richmond :disgust: co się stało że się posrało ze starą-nową nawierzchnia ?

Jeździł może ktoś na Pirelli P7 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy***ali cała nową ulice dogóry nogami bo podobno czegoś tam nie spełniała i to w ramach reklamacji robią :blink:

:wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy***ali cała nową ulice dogóry nogami bo podobno czegoś tam nie spełniała i to w ramach reklamacji robią :blink:

:wallbash: :wallbash:

:polew: :polew:życie :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to tam rybka ale przejezdni maja lipe bo stoja w kilometrowych korkach, dzisiaj był spokój bo wycinali resztki nawierzchni po obrzeżach, ale jak zaczna kłaść i wróci wahadełko, to narody nie jezdzijcie przez ryki :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to tam ryvka ale przejezdni maja lipe bo stoja w kilometrowych korkach, dzisiaj był spokój bo wycinali resztki nawierzchni po obrzeżach, ale jak zaczna kłaść i wróci wahadełko, to narody nie jezdzijcie przez ryki :polew: :polew: :polew:

dobrze że się nie wybieram w najbliższym czasie w te strony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy***ali cała nową ulice dogóry nogami bo podobno czegoś tam nie spełniała i to w ramach reklamacji robią :blink:

:wallbash: :wallbash:

Lepiej niech zrobią w ramach reklamacji niż mielibyśmy rok czasu pojeździć po równej nawierzchni a później po koleinach i mówić, że ryckie drogi :thumbdown:.

Nie narzekać jak ....... proszę :> :>[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 23:27_________________________________________________

mi to tam ryvka ale przejezdni maja lipe bo stoja w kilometrowych korkach, dzisiaj był spokój bo wycinali resztki nawierzchni po obrzeżach, ale jak zaczna kłaść i wróci wahadełko, to narody nie jezdzijcie przez ryki :polew: :polew: :polew:

dobrze że się nie wybieram w najbliższym czasie w te strony :decayed:

Ryckie rozkopańce są lepsze niż Lubelskie nierozkopane :evil::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na równi z moim oknem zrobili ucinke asfaltu i co noc teraz słysze tylko łomot nie zwalniajacych debili :wallbash: a jak postawia wahadło to juzw ogóle apokalipsa cała noc bedzie warczał jakis tir czekajacy na zielone :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi z drogowcami nie gadałeś o lewoskręcie do Orlena :decayed: może tym razem dało by się coś wynegocjować za porządne 0.7 :wink4: przynajmniej jakaś przerywana :polew: \

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa zapomnijcie o lewoskręcie :sick3: :sick3: zrobia kolejna lipe :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi z drogowcami nie gadałeś o lewoskręcie do Orlena :decayed: może tym razem dało by się coś wynegocjować za porządne 0.7 :wink4: przynajmniej jakaś przerywana :polew: \

To ja później jak przyjeżdżam w domowe rejony to się dziwie kto miał takie pomysły na różnego rodzaju patenty drogowe a to Wasza sprawka :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi z drogowcami nie gadałeś o lewoskręcie do Orlena :decayed: może tym razem dało by się coś wynegocjować za porządne 0.7 :wink4: przynajmniej jakaś przerywana :polew: \

To ja później jak przyjeżdżam w domowe rejony to się dziwie kto miał takie pomysły na różnego rodzaju patenty drogowe a to Wasza sprawka :polew: :polew: :polew:

Widziałeś ronda w Dbl :polew: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...