Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Kuźwa dawać respirator bo nam wątek zdycha :decayed:

Jakby któryś wylukał jakieś ładne b6 czarne w sedanie do kupienia w LRY to pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kuźwa dawać respirator bo nam wątek zdycha :decayed:

Jakby któryś wylukał jakieś ładne b6 czarne w sedanie do kupienia w LRY to pisać.

bede patrzał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa dawać respirator bo nam wątek zdycha :decayed:

Jakby któryś wylukał jakieś ładne b6 czarne w sedanie do kupienia w LRY to pisać.

bede patrzał :decayed:

Ty to teraz chyba w stolicy urzędujesz - tam jak Ci się coś żuci w oko to też poproszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa dawać respirator bo nam wątek zdycha :decayed:

Jakby któryś wylukał jakieś ładne b6 czarne w sedanie do kupienia w LRY to pisać.

bede patrzał :decayed:

Ty to teraz chyba w stolicy urzędujesz - tam jak Ci się coś żuci w oko to też poproszę :)

tam tez będe patrzał :decayed:, swoje bydlecie z tamtąd przywiozłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widział ktoś takie połączenie kolorów w środku ? http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-130km-bose-skora-el-fotele-i2051646628.html[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 10:33_________________________________________________coś ona podejrzanie tania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widział ktoś takie połączenie kolorów w środku ? http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-130km-bose-skora-el-fotele-i2051646628.html[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 10:33_________________________________________________coś ona podejrzanie tania.

kolorystyka normalna, a cena dla mnie tez :wink4: 10 lat panie 10lat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie już kurwicy dostaje :gwizdanie:

jak coś kosztuje poniżej 35k to mówią że szrot. Za 24k to ogólnie w ogóle nie powinno jeździć :wallbash:

a ja już sam nie wiem kogo słuchać.

Właśnie próbowałem polatać bokiem u was pod budowlanką i ................ tym małym pierdzielem po prostu się nie da :kox:

najwyższa pora zakupić OOOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ten parking to wjeżdzaj pod górke inaczej to zaraz gdzieś walniesz, bo ciagnie niemiłosiernie z górki na znaki i krawęznik :good:

20min driftu na miescie juz dwa radiowozy, h*** nie robota ide na piwo :decayed: nawet nie zdazyłem zagrzać silnika :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja prawie przez rondo prosto przejechałem :decayed: a na tym parkingu to kolejka była do driftu :kox:

tam zawsze sie ustawiają, a na parkingu obok stoi brawa tajniaków juz jechali za nami, mysleli że bedziemy głupieć :decayed:

niech wiecej śniegu zapada, bo narazie kostka śliska że hui, ale i tak lepiej jak przy ostatnich śniegach, juz mozna z powodzeniem kółko wykręcić :kox: w tygodniu bedzie lepiej, póki co pierwszy tam wykreciłem oberasa na srodku :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie było.

Żadnych BMW (może rzeczywiście pouciekały :wink4:), żadnych FWD. Pustki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie było.

Żadnych BMW (może rzeczywiście pouciekały :wink4:), żadnych FWD. Pustki :gwizdanie:

boją się widocznie strasznego FWD które na śniegu łoi wszystko i łapie przyczepność nawet tam gdzie gdzie rajdowe kolce nie mogą :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie było.

Żadnych BMW (może rzeczywiście pouciekały :wink4:), żadnych FWD. Pustki :gwizdanie:

boją się strasznego FWD które na śniegu łoi wszystko i łapie przyczepność nawet tam gdzie gdzie rajdowe kolce nie mogą :polew:

Poważnie?

Gdzie takie coś widziałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie było.

Żadnych BMW (może rzeczywiście pouciekały :wink4:), żadnych FWD. Pustki :gwizdanie:

boją się strasznego FWD które na śniegu łoi wszystko i łapie przyczepność nawet tam gdzie gdzie rajdowe kolce nie mogą :polew:

Poważnie?

Gdzie takie coś widziałeś?

pod Tesco, tam często krąży mściciel w sedanie :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

Nie wiem jak u was ale u mnie to dupe narzuca przy każdej krzyzówce i dalej szukam garazu, jesli po pomiedziałku nie trafie do wawy to mam 4 dni garaż ogrzewany z prądem na miejscu wiecj nie dosć że cos sklepie to sie najebie :D[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 03:18_________________________________________________bigos jest B6 1,8t pod puławami :wink4: kolega sprzedaje z forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8T :kox:

1.9Tdi planowałem :mysli: ale jak czarny sedan to obejrzeć można :decayed:

Masz jakieś namiary ?

Wczoraj poszedł mi sprzed nosa 6biegowy sedan w Q i to w Wawie. zwlekałem z telefonem jakieś 2h i właśnie wtedy znalazł kupca :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no toś spiertolił :thumbdown: a ten B6 to kolegi pawełek10 ale to chyba angol był :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on chyba nie ma swojego topiku z tym BEXem ?

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 11:04_________________________________________________skąd wiesz że sprzedaje ? ma jakąś aukcję ? jak coś to podeślij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on chyba nie ma swojego topiku z tym BEXem ?

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 11:04_________________________________________________skąd wiesz że sprzedaje ? ma jakąś aukcję ? jak coś to podeślij.

no nie ma, gadałem na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...