Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A cholera wie może i diesel. felga taka trochę do Kowiego podobna.

Jak podobna do Kowiego to paskudna :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to piszę ;)

więc jeśli się zdarzy koledzy, że na tygodniu się spot zorganizuje, to chętnie przyjadę się przywitać :)

bo jak pisałem w spotkaniach na drodze, na weekend wybywam, aczkolwiek pewnie w niedalekiej przyłości i weekendowo będę dostępny, ale to kwestia miesiąca, dwóch lub kilku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to masz tu robte na stałe teraz przez dłuższy okres:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano robota jest, a na weekendy śmigam do rodziny do zmc, ale jak pisałem, poszukam jakiegoś mieszkanka, pewnie w Puławach, więc będę bardziej na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, albo jak bedziecie mieć czas na tygodniu to chętnie przyjadę nawet na chwilę, gdzieś się przywitać :)

to na wątku LRY pisz:wink: bo u nas z systematycznością spotów jest bardzo źle:thumbdown:

nikt nie chce to co się dziwisz...

nawet jak prponuje to nikt sie nie dopisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary jak piszesz tekst "robimy spota? jutro o 16" to wiesz :facepalm: szkoda że nie za godzine:grin:

jak ostatnio zrobilismy spota o którym pisałem tydzień wczesniej to nikt nie raczył sie odezwać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary jak piszesz tekst "robimy spota? jutro o 16" to wiesz :facepalm: szkoda że nie za godzine:grin:
to żart był, pisałem dużo wcześniej i ni widu ni słychu:nuda:

każdy aby przegląda i w d...

chociaż jeden w roku można zrobić:decayed:

---------- Post dopisany at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ----------

akurat tyle mija gdzieś od ostatniego:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano robota jest, a na weekendy śmigam do rodziny do zmc, ale jak pisałem, poszukam jakiegoś mieszkanka, pewnie w Puławach, więc będę bardziej na miejscu.

swego czasu w stawach było tanio, z tym że tam że tak powiem koniec świata jest, z internetem i zasiegiem gsm ciezko, Puertoss odkąd tam sie wprowadził tak zaginał na forum:decayed:

---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

No to paput organizuj coś, bo jak zoorganizuje to i tak tylko LRY bedzie, a tam u was to przynajmniej egzotyczne rejestracje przyjeżdzały:wink:

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano robota jest, a na weekendy śmigam do rodziny do zmc, ale jak pisałem, poszukam jakiegoś mieszkanka, pewnie w Puławach, więc będę bardziej na miejscu.

swego czasu w stawach było tanio, z tym że tam że tak powiem koniec świata jest, z internetem i zasiegiem gsm ciezko, Puertoss odkąd tam sie wprowadził tak zaginał na forum:decayed:

---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

No to paput organizuj coś, bo jak zoorganizuje to i tak tylko LRY bedzie, a tam u was to przynajmniej egzotyczne rejestracje przyjeżdzały:wink:

:grin:

co jam mam organizować? pisze i nic, tys teraz wyższy rangą:decayed: ruszofffy bonzo, słuchamy propozycji:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak piszesz nie powaznie to co chcesz osiagnąć:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak piszesz nie powaznie to co chcesz osiagnąć:polew::polew::polew:

pisałem wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisz jest spot tego dnia i tego ewentualnie za tydzień a nie chłopaki robimy spota??:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mówiłem, ja mogę na tygodniu, nawet na samo przywitanko wpaść, ewentualnie w niedziele późniejszym wieczorem bo często wtedy już jestem w LRY, z resztą o czym nie wiedziałem, byłem widziany pare razy właśnie w niedziele w okolicy fotoradaru przy wjeździe do Ryk, dobrze, że to nie fotoradar mnie widział :D

a na sobotnie czy normalno niedzielne spoty to za jakiś czas gdy/jeśli coś w Puławach znajdę, powoli się przymierzam.

ajak się zdarzy, że dam radę w normalnym terminie spotowym, to też się zjawię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro wieczorem na chwilę wpadam do Riczmond, teściową wywieść :decayed:

Można by było przywitać "Nowego" Kolegę :wink: co by się dobrze czół w LRY :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...