Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

A może ktoś u Was jest chętny na przyciemnianie szyb grupowe w Garwolinie. Dobra cena - wszystkie info na PW.

Ja też poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Proszzzz...

Postimage.org / gallery - 20120911712, 20120911713, 20120911714, 20120911715, 20120911716

:hi: jak trza coś inszego lepszego cyknę później :wink:

dzięki, jest super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Organizuję grupowe hamowanie. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to tutaj są informacje http://a4-klub.pl/lubelskie-82/dyno-day-grupowe-hamowanie-lublinie-244568/

Pozdrawiam Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Organizuję grupowe hamowanie. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to tutaj są informacje http://a4-klub.pl/lubelskie-82/dyno-day-grupowe-hamowanie-lublinie-244568/

Pozdrawiam Darek

ooooooodpisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy mam takie pytanie a mianowicie co sądzicie o tej firmie ?

malowanie felg warszawa, malowanie felg lublin, malowanie felg ryki, renowacja felg lublin, renowacja felg warszawa, renowacja felg ryki, prostowanie felg warszawa, prostowanie felg ryki, piaskowanie felg ryki, regeneracja felg, aluminiowych zacisków

jest tam od was więc może ktoś coś słyszał bo Ci puławskie męczygumy doprowadzają mnie już do szału :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy mam takie pytanie a mianowicie co sądzicie o tej firmie ?

malowanie felg warszawa, malowanie felg lublin, malowanie felg ryki, renowacja felg lublin, renowacja felg warszawa, renowacja felg ryki, prostowanie felg warszawa, prostowanie felg ryki, piaskowanie felg ryki, regeneracja felg, aluminiowych zacisków

jest tam od was więc może ktoś coś słyszał bo Ci puławskie męczygumy doprowadzają mnie już do szału :facepalm:

U mnie pare osób korzystało, są zadowoleni, Armistead tez malował zimowe, ale są też negatywne opinie od użytkownika maju, ale on gdzie czego nie odda to robi szum:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowałem w Rykach fele i wszystko poszło bez najmniejszego problemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo no to super , bo jak ostatnio oddałem felgę w puławach do lekkiego podprostowania to tak ją prostowali że aż im pękła :kwasny: w dodatku zapewniali mnie że mają maszynę a jak przyjechałem po odbiór to widziałem jak w jakąś inna felgę młotkiem tłukli a na sam koniec wisienka na torcie ... jak zdejmowali oponę to za nisko opuścił to co odgina oponę i zrobił mi rysy na dopiero co odnowionej feldze :facepalm: myślałem że ich tam pozabijam :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy! i ewentualne koleżanki...

po czwartku 13, miarka się przebrała...

powiedzcie mi... czy jest w Rykach lub okolicach lub Puławach, jakiś sklep z radyjkami cb? żeby kupić i żeby dostroili od razu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy! i ewentualne koleżanki...

po czwartku 13, miarka się przebrała...

powiedzcie mi... czy jest w Rykach lub okolicach lub Puławach, jakiś sklep z radyjkami cb? żeby kupić i żeby dostroili od razu?

Jest u mnie na osiedlu:wink: sklep na krzyżówce z warszawską na światłach "zegarmistrz: maja radia CB i stroją od razu z anteną:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh, żeby policjanci...

Kowi87 dzięki to podjade jak znajdę chwilę i miejsce parkingowe ;)

nie wiesz czy mają tam Yosan'a 120 Pro, Lub Ermesa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie w kurowie za stacją shella jest gość co ma radia i robi praktycznie od ręki i jakiegoś Yosana kiedyś od niego kupowałem ale nie wiem jaki to był dokładnie ale fajnie chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma troche modeli powystawianych, ale jak cos masz upatrzone to nie problem żeby to sciągnał, ja kupowałem stabo3003 na początku roku:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare lat temu przy pierwszym podejściu myślałem o Lafayette Ermes, wtedy się pojawiał, ale teraz dobre opinie zbiera Yosan 120 Turbo, więc może ten, tylko jeszcze jakaś antentka, maks do metra, bo to na trase, pewnie jakaś sirio omega lub turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten mode lf ermes, w sumie złe radyjko nie było i pomarańczowe podświetlenie, panel dosc ładny:wink: tylko zmieniłem je poniewaz nie poasowało mi nigdzie wymiarowo w B5:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano, nawet dziś znalazłem Twój post w temacie o cb, i właśnie tam pisałeś, że się nie mieści, co dziwne bo pamiętam opinie, że to dość małe radyjko było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest krótkie, ale szerokie:wink: centymetr za szerokie w wnęke koło kierownicy w b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...