Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

rafalekx - jeszcze jedno pytanko mam, orientujesz się, czy do CC podejdzie felga z audi? otwory centrujące chyba takie same mają? bo myślałem, żeby zimówki od audi 16nastki założyć do CC. ET prawdopodobnie 42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

rafalekx - jeszcze jedno pytanko mam, orientujesz się, czy do CC podejdzie felga z audi? otwory centrujące chyba takie same mają? bo myślałem, żeby zimówki od audi 16nastki założyć do CC. ET prawdopodobnie 42

A jakie Ty masz tam tarcze na przodzie? Jaki silnik? Bo z tego co kojarzę to chyba 17'' to minimum do tego autka :wink: Co prawda nie próbowałem pchać 16'' ale z tego co pamiętam to tam zbyt wiele miejsca od zacisku do felgi w przypadku 17'' nie ma... hmmm... Nie walczyłem jeszcze z felgami przy tym aucie. Seryjne 17'' mam na zimę a na lato będzie troszkie więcej calów :whistling:

poka no to Twoje cudo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, to mnie zagiąłeś.

Też są 17, ale myślałem, że na zime 16 wejdzie, jutro jak dam rade zrobie foto, bo to ojciec jeździ, ale jak tak to trzeba oponki kupić, a na nowy rok 17 na zime, bo większych letnich napewno nie zechce;-)

Wysłane z mojego Androida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie próbowałem 16 wsadzić :wink: i ogólnie CC sprzedawane było z 17'' minimum. Patrząc na felgę i zacisk miałem wrażenie że to minimum jakie tam wchodzi. Ale niekoniecznie - przymierz może wejdzie 16 :wink: tylko to będzie komicznie wyglądało :decayed: 17'' w CC to wg mnie jak 15'' w B5 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz racje:-) najwyżej kupi się oponki a w nowym roku nowe fele na zimke lub fajniejsze na lato.

Wysłane z mojego Androida

na stronce VW, ktoś zrobił tabele rozmiarów opon do wszystkich "passków" o faktycznie napisane jest, że w CC zaczyna się od 17 ;)

z drugiej strony to nie dziwne, takie usportowione autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi myślałeś nad tą ściemą szyb w Garwolcu ?

Nie wiem ile w końcu za całosć, bo nie będe robił auta pogrzebowego przecież, ogólnie ścieme tez mam w cenie folii u jednego kumpla... przynajmniej tak było jeszcze w sierpniu..

teraz mam do zmiany sprzęgło, ostatnio daje sie co 5 strzał we znaki:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze 100- 150 więcej niż w PW za tył.

pewnie ze 450zł za 7 szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tymi foliami ? ile najmniej % można nakleić na boczne ?

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

pewnie ze 100- 150 więcej niż w PW za tył.

pewnie ze 450zł za 7 szyb

to dobra cena ? bo się nie orientuję. ja bym podjechał chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest standardowa cena:wink: kwestia jak to wykonują jeszcze

A z foliami oczywiscie na przednie boczne nie mozna nic naklejać:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są takie folie które nie przyciemniają mocno - na te boczne, ale zniwelują różnice między przodem a tyłem coby karawanu nie było. Takie minimalnie przyciemniające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to tył chcesz ściemnic jak farbą czarna? ja to jak będe ściemniał to wszystko delikatnie:wink: a folie maja rózny stopień przyciemnienia:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi a ten Twój kontakt to z Ryk ? Bo jak cena podobna to można by było przetestować. Jak z Adamem to już może byśmy łapali się na grupowe usługi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi a ten Twój kontakt to z Ryk ? Bo jak cena podobna to można by było przetestować. Jak z Adamem to już może byśmy łapali się na grupowe usługi :wink:

ten mój kontakt to kolega:wink: a usługi leca podobna ceną do tej z garwolina:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx - a jaki masz rozmiar opon na zime?

bo ja juz głupieje, lato 235/45/17 a nie wiem co na zime wziąć w 17"

chciałbym coś węższego, w VW powiedzieli, że 235/45 albo 205/50

na forum VW ktoś zakłądał 215/50/17

pojęcia nie mam co kupić na zimę a ceny już lecą powoli w górę.

do audi jakoś łatwiej dobrać wszystko :P a to nisko siedzi i nie wiem co i jak :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

235/45 albo 205/50

straszna rozbierznosć

Ja bym chyba wrzucił cos pomiedzy 225/45, chociaż na zime to i tak szeroko, kwestia jakiej szerokosci masz felge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebym to ja wiedział jaka ta felga jest :P

podejrzewam, że felga jak z fabryki wyjechała, to powinna być: 6 1/2 17", ET 39

tak mi podała w VW na info linii :D

problem jest taki, że w 205 /50, to oponka będzie nawet trochę niższa niż przy 235/45...

a lepiej węższa i wyższa :P co by za pług nie robić.

bez kitu, z audiczkami łatwiej jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla 6,5 to 205 będzie własnie idealne, 235 będzie zdecydowanie za szeroka pod taka felge, z 8" musiała by mieć, a i 205/50 jest wyższa:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...