Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem dokładnie ale mogę się dowiedzieć. Ostatnio jak tam byłem to sporo wódki się przelało i nie bardzo pamiętam układ i metraż :decayed: lokalizacja to gdzieś na tyłach Centralnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze troche i moje bedzie szybsze od Jego :P

kiedyś jakoś przyjade CC, ale to pewnie na przyszły rok, jak będę do Warszawki jechał, na montaż parktronica, navi itp

To Twojej B7ki fotki na fb fabryka-mocy umieściła? :decayed: 182 KM i 381 nm? DO tego krzywo naklejona naklejka na klapie? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaa, to Ty! :P

a potem człowiek po takich komentarzach siedzi pół dnia i szuka, jakie to zmiany, co można zrobić, jakie turbawki, ile kosztuje i jak nie mówić o tym kobiecie :decayed:

i potem wychodzi, że mozna turbo, że można wydech i różne inne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaa, to Ty! :P

a potem człowiek po takich komentarzach siedzi pół dnia i szuka, jakie to zmiany, co można zrobić, jakie turbawki, ile kosztuje i jak nie mówić o tym kobiecie :decayed:

i potem wychodzi, że mozna turbo, że można wydech i różne inne :wink:

A no ja :decayed: U siebie modyfikacje zacząłem od wymiany turbinki na 170 KM :wink: I nic więcej nie trza. Wtedy lekkim ptaszkiem 200 Ci pęknie :wink: Bo PD podobnie się modzi jak CR, jeśli chodzi o wyniki :wink: Z lekkim plusem na rzecz CR :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale taka turbinka to tak około 1000zł prawda?

i samym tym już wzrośnie moc?

a co ze sprzęgłem, skrzynią - nie obciąży ich za bardzo? - tego się troche obawiam, a nie chce wszystkich gratów po kolei wymieniać:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale taka turbinka to tak około 1000zł prawda?

i samym tym już wzrośnie moc?

a co ze sprzęgłem, skrzynią - nie obciąży ich za bardzo? - tego się troche obawiam, a nie chce wszystkich gratów po kolei wymieniać:P

1000? :facepalm: chyba używka po 200 tys. km przelotu :decayed: nie no żarcik. Nowa turbinka Ori KKK do mojego to koszt ok 3000 zł, ale spokojnie ja to obszedłem inaczej i siedzi u mnie KKK 170 KM za połowę tej kwoty :wink: Nie wiem po ile BRD chodzi, ja u siebie pchałem turbinkę od CBBB więc to zupełnie co innego. Jeśli chodzi o podzespoły, to nie mam pojęcia jak to u Ciebie wygląda. W moim przypadku jedyna różnica między silnikiem 140 KM a 170 KM to turbina i mapa silnika, pozostałe rzeczy są takie same (sprzęgło, skrzynia, FMiC centralny, wtryski, hamulce itp. itd.). Więc bez jakiegokolwiek stresu mogłem podejść do modzenia zmieniając tylko turbinę, bo wszystkie podzespoły są ze sporym zapasem tworzone, a skoro 140 KM i 170 KM to to samo to nic tylko modzić :wink:

Samą zmianą turbiny coś wzrośnie... ale... niewiele... musisz stroić pod inną turbinę.

Możliwe że w przypadku Twojego PD jest inaczej... nie zagłębiałem się w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, a niestety nie mam specjalnie znajomych którzy w to się bawią, żeby pogadać, a o ile wszystko jest na forum, to czasem od czytania głowa puchnie :P

to chyba sobie póki co dam spokój, i tak mam niezły przyrost mocy z programu i zaczne zbierać na fotele i felgi nowe, a turbawkami i innymi później się zajmę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalny przyrost w tych silnikach :wink: Moja seria miała 158 KM (silnik CR) :wink: A rogal spodziewał się 145 może 148... Mogłem dłubać na więcej u siebie, ale zrobiliśmy bezpieczny sofcik totalnie bezdymny, bez wywalania DPFa, grzeczny, lekko wygładzona charakterystyka. Gdybym zażyczył sobie hardcora to pewnie 230 by pękło :decayed: Ale po co... szkoda auta :wink: poza tym ośka... już przy tych 215 ESP nie daje rady :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie chce niepotrzebnie wysilać, 180KM to już dobra moc do jazdy autkiem

Wysłane z mojego S3 i Tapatalk

Ile waży B7 z 2,0 TDI? 1500-1600?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...