Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie doradze, bo na 17 nie jeździłęm zimą, nawet na 16 jeszcze nie.

osobiście wolałbym chyba jednak ciut węższe od letnich.

powiem tak, jakby mi się zimówki kończyły ale mam felgi do 16 to zostaje przy 16nastkach, jeśli mam felgi do 17 nastek brałbym te opony.

po prostu nie chciałoby mi się bawić w sprzedaż felg i kupno nowych.

chyba, że masz jedne i tylko zmieniasz opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja testowałem moje letnie conti sportcontact 2 czy 3 uj wi nie pamiętam 235/45/17 teraz w te śniegi i jestem pełen podziwu dla tych opon :shock3: One lepiej się zachowywały na śniegu i błocie pośniegowym niż moje zimówki w Audi... A miałem nowe zimówki w A4... GY UltraGrip7 na przodzie i jakieś klebery na tył... No ale już koło piątku zarzucę zimóweczki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło piatku to sie ciepło zrobi:wink: telewizja nakreca tą szopke tylko, a z powodzeniem da rade jeszcze na letnich:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee aż tak ciepło już nie będzie żeby szkoda było zimówek :wink: rano i wieczorem jest bliżej 0* max 5-6 już od dłuższego czasu. A ja w ciągu dnia praktycznie nie jeżdżę, więc można zmieniać. Poza tym na wyglądzie autko nie straci więc nie ma czym się przejmować :decayed: Co innego kiedyś jak musiała wpadać czarna stal z ujowym ET :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wymienić tydzień za wcześnie niż dzień za późno.

W weekend masa kolizji, samochody w rowach, oni też uważali że jeszcze za wcześnie na zimówki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie:wink: co roku zmieniam równo z ojcem, a on codziennie do wawy jeździ prawie od 20 lat takze jeszcze mozna latać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale nie uważam że za wcześnie, najzwyczajniej w świecie muszę wrócić do siebie do LRA bo tu nie mam :decayed: do piątku polatam na letnich :wink: a na lód to i zimówka nie pomoże :kwasny: zwyczajnie ludzie jeszcze jeżdżą z "nastawieniem" do letnich warunków a nie do zimowych. Parę razy polecą bokiem i wyobraźnia zimowa zacznie pracować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też myślę o piątku, jakbym miał człowieka od zmiany opon w rykach, to może bym i czekał, ale że mam w zamościu, to już chce spokojnie trasy robić, zwłaszcza, że jak dziś jechałem to samochody ośnieżone, śnieg, pozamarzane kałuże, wiem, że pare dni ma być ciepło, ale to wole mieć troche wczesniej zimówki, niż później ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nikomu nie mówie kiedy ma zmieniać opony - byle mi nikt na letnich przy zerowej temperaturze nie skasował auta//kota/psa/plotu/czegokolwiek bo zapomniało mu się, że letnia opona poniżej pewnej temperatury jest twarda jak kamień:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zapomniało mu się, że letnia opona poniżej pewnej temperatury jest twarda jak kamień:grin:

:wink: że trudniej je dogrzać do odpowiedniej temperatury :decayed:

Adam kiedy robimy kreskę? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę a3.

Czekaj przełożę tylko brd i kolektor:wink:

390/400Nm ma ASZ po samym chipie. Pompki AL w serii - nawet nie wiedziałem bo się nie znam na pompowtryskach:facepalm:

A4 chwilowo nie jeździ, mam bmw e46 318i na dojazdy do pracy:facepalm:

W sumie nie wiem czy nie lepiej żeby sobie a4 przeczekała zimę w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj śmigałem E46 coupe 3.0TD, bardzo zwinny samochodzik:naughty: mozna sie powygłupiać:kox:

Adaś w A3 musisz wiekszy cooler dołożyć:wink: bo ten fabryczny nie pozwoli wyciagnać tych 390 no chyba ze hamownia swoje doda, ja mu daje po sofcie 170-175km, ale to i tak robi wrazenie bo nakład minimalny, ale dasz FMIC to bedzie te ok 190:naughty: tak sie zdrowe ARL robią:kox:

---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ----------

A ja prawdopodbnie bede miał VW caddy 105km, odrazu programik jakis by wół miał siłe targać graty:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę a3.

Czekaj przełożę tylko brd i kolektor:wink:

390/400Nm ma ASZ po samym chipie. Pompki AL w serii - nawet nie wiedziałem bo się nie znam na pompowtryskach:facepalm:

czekam... :decayed:

z Wami to się można pościgać... :thumbdown: Kiedyś Kowi: on nie może bo coś mu niedomaga... teraz Adam, on nie może bo chwilo A4 nie jeździ a A3 dopiero będzie robił... kurfa... to po co kit ludziom wciskać że ma się ostro podkręcone samochody :decayed: podkręcają samochody a potem boją się z kimś zmierzyć... ehhh :facepalm::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę a3.

Czekaj przełożę tylko brd i kolektor:wink:

390/400Nm ma ASZ po samym chipie. Pompki AL w serii - nawet nie wiedziałem bo się nie znam na pompowtryskach:facepalm:

czekam... :decayed:

z Wami to się można pościgać... :thumbdown: Kiedyś Kowi: on nie może bo coś mu niedomaga... teraz Adam, on nie może bo chwilo A4 nie jeździ a A3 dopiero będzie robił... kurfa... to po co kit ludziom wciskać że ma się ostro podkręcone samochody :decayed: podkręcają samochody a potem boją się z kimś zmierzyć... ehhh :facepalm::whistling:

Co to za frajda objechac słabsze auto? Złap się z S4 czy S3:wink:

No chyba, że chodzi o dowartościowanie się objechaniem starego klekota ale o to Cię nie podejrzewam:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za frajda objechac słabsze auto? Złap się z S4 czy S3:wink:

No chyba, że chodzi o dowartościowanie się objechaniem starego klekota ale o to Cię nie podejrzewam:cool:

Jak słabszego? Podobno masz jakieś 190 KM i A4 jest trochę lżejsza więc? 20 KM różnicy na moją korzyść i jakieś 50-100 kg na Twoją korzyść, a Ty mówisz słabsze auto?

No ale ok, niech Ci będzie... :decayed: A co do S4... o czym Ty do mnie rozmawiasz, nawet z serią raczej nie mam szans, chociaż... :whistling: S3 lekka, ale 1,8 T, więc jakieś szanse mogą być :wink:

Kowi Vito? no działaj działaj... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kute korby własnie wkładam, jeszcze turbo z jelcza produkcji ukraińskiej do mnie jedzie, takze jak otworzą obwodnice lublina szukaj czarno czerwonego kameleona vito z intercoolerem zamias przedniej szyby:polew::polew::polew::polew:

plan jest zrobić vana który bedzie miał216ps i 900kg wagi:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx - ja będę prawdopodobnie w przyszłym tygodniu CC w Rykach i w okolicach Wawy, prawdopodobnie w piątek w okolicach wawy, to tak nawiązując do tego, że miałem kiedyś pokazać, a nie do ścigania, za mały u mnie moment obrotowy, program będzie się dopiero robił :P w przyszłym roku może.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I aerodynamika lodówki albo pralki :decayed: może być zacnie :decayed: Mnie tylko zastanawia jak zrobicie 900 kg wagi z tego kolosa :decayed:

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ----------

rafalekx - ja będę prawdopodobnie w przyszłym tygodniu CC w Rykach i w okolicach Wawy, prawdopodobnie w piątek w okolicach wawy, to tak nawiązując do tego, że miałem kiedyś pokazać, a nie do ścigania, za mały u mnie moment obrotowy, program będzie się dopiero robił :P w przyszłym roku może.

Ja lecę w przyszłą sobotę (03.11.2012) przez Ryki, to co spocik? :kox: Kowi organizuj :wink: Ale jeszcze nie wiem o której godzinie, raczej jakoś okolice 12-13, a może wcześniej? Jak czasowo komu pasuje?

Adam też wpadaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...