Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za frajda objechac słabsze auto? Złap się z S4 czy S3:wink:

No chyba, że chodzi o dowartościowanie się objechaniem starego klekota ale o to Cię nie podejrzewam:cool:

Jak słabszego? Podobno masz jakieś 190 KM i A4 jest trochę lżejsza więc? 20 KM różnicy na moją korzyść i jakieś 50-100 kg na Twoją korzyść, a Ty mówisz słabsze auto?

No ale ok, niech Ci będzie... :decayed: A co do S4... o czym Ty do mnie rozmawiasz, nawet z serią raczej nie mam szans, chociaż... :whistling: S3 lekka, ale 1,8 T, więc jakieś szanse mogą być :wink:

Kowi Vito? no działaj działaj... :decayed:

Mam robić wywód jak to możliwe, że 215>190?:wink:

W sumie może pownienienem bo jakby nie patrzeć 215 - 190 ni jak nie równa się 20:decayed:

---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

I aerodynamika lodówki albo pralki :decayed: może być zacnie :decayed: Mnie tylko zastanawia jak zrobicie 900 kg wagi z tego kolosa :decayed:

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ----------

rafalekx - ja będę prawdopodobnie w przyszłym tygodniu CC w Rykach i w okolicach Wawy, prawdopodobnie w piątek w okolicach wawy, to tak nawiązując do tego, że miałem kiedyś pokazać, a nie do ścigania, za mały u mnie moment obrotowy, program będzie się dopiero robił :P w przyszłym roku może.

Ja lecę w przyszłą sobotę (03.11.2012) przez Ryki, to co spocik? :kox: Kowi organizuj :wink: Ale jeszcze nie wiem o której godzinie, raczej jakoś okolice 12-13, a może wcześniej? Jak czasowo komu pasuje?

Adam też wpadaj :wink:

A4 strzeliło psa - nie jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam robić wywód jak to możliwe, że 215>190?:wink:

W sumie może pownienienem bo jakby nie patrzeć 215 - 190 ni jak nie równa się 20:decayed:

---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

A4 strzeliło psa - nie jeździ.

Oj tam oj tam... 25... o 5 będziesz się kłócił? :decayed: W dodatku na bank niepełne 5? :decayed:

A co do przyjazdu wpadaj A3 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol:-P ale w tą sobotę, to a4 będę ale za to już na 1be:-P nie mam 100% pewności czy będę, w piątek będę napewno wiedział czy na sobotę zostaje, jeśli tak, to godzina mi obojętna:-)

Wysłane z mojego S3 i Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol:-P ale w tą sobotę, to a4 będę ale za to już na 1be:-P nie mam 100% pewności czy będę, w piątek będę napewno wiedział czy na sobotę zostaje, jeśli tak, to godzina mi obojętna:-)

No to kiedy Ty będziesz CC? W następny weekend? Następny tydzień to ja normalnie pracuję... A piątek... daleko... nie myślałem jeszcze co będę robił i nie wiem czy mam jakieś plany, ale można się zgadać. I co masz na myśli mówiąc okolice Wawy? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe:-P

1be od siemiana 700zł + montaż.

A wyszło, że w lepszym stanie niż moje które miały tylko 100kkm nalatane, więc zadowolony jestem

Wysłane z mojego S3 i Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja zacznę od felg bo na widok tych to mam mdłości ale chyba polecę w 18 na lato później też 1be bo teraz to straszna kozica:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a felga dokładniej to jakie ma et ? masz jakąś fotę z naciągniętą gumą?

fotki znajdziesz u mnie na wątku, kliknij w podpis:wink: a felga ma et45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno do Ciebie nie zaglądałem i powiem ci po krótkiej lekturze że jesteś psychol :decayed: liczyłeś kiedyś ile w&ebałeś w tę skarbonkę ?

To kiedy przymierzamy te fele do mojego? bo znając życie to już masz nowego plana na lato :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...