Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie marudzić

...

---------- Post dopisany 12-11-2013 at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany 16-10-2013 at 22:56 ----------

bigos nie mówiłes czasem o tym?

1410896_546663342085798_1631991132_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz na myśli dokładkę to, nie.. nie.. nie.. a nawet: NIE k**wa :decayed:

tutaj wygląda to strasznie :wink:

Zaraz poszukam czy gościu nie ma gdzieś na www zdjęć wystawionych. Wiem że towar robi głównie na export a na produkty posiada nawet TUV

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

A może i był podobny tylko na B7 to inaczej się prezentowało :polew:

Ta środkowa część z wlotami jakaś taka wysoka. Zdjęć na www nawet nie zamieścił.

A listwy wyglądają tak : AUDI A4 B6 B7 LISTWY NA DRZWI S4 S-line TFB TUNING (3695550854) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany 30-11-2013 at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany 12-11-2013 at 21:58 ----------

Kowi masz dla mnie dekory ? :decayed: potestowałbym na czymś :decayed:

Ostatnio wyszło mi coś takiego.

3b7d13f56b48.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi kto Ci dupnął szaraka w bok ?

stary mocher zaatakował suke na parkingu:thumbdown:

dzisiaj był rzeczoznawca, niebawem wycena, nowe drzwi juz siedzą u lakiernika od wczoraj, do 15go będzie zrobione:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak manewry na parkingu to wyższa szkoła jazdy :kox:

---------- Post dopisany at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:27 ----------

Kowi potrzebuję zrobić logi dynamiczne w moim B7 Ty już ogarnąłeś ten nowy kabel ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabel mam pod B8, ale czy zrobi logi to niewiem, tiguana tylko ogarnia pod względem błędów, ale rafalekx ma taki sam i mówił że kabel pokazuje głupoty... a ten co mam swój, to niewiem czy z b7 sobie poradzi, to KKL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logów nie zrobi :kwasny: Przynajmniej u mnie nie robi, ale do B5 wkładałem i też nie robił. Przynajmniej statycznych. Błędy też czasami dziwne pokazuje. Więc nadaje się tylko do sprawdzenia błędów i to z przymróżeniem oka i mooooże coś tam zakoduje czasami... może :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To d*pa :kwasny:

---------- Post dopisany 12-01-2014 at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2014 at 22:07 ----------

Wracając do tematu. Gościu dodał zdjęcia.

Audi A4 B7 Spoiler zderzaka przód S-line style | TFB Tuning

Ja widziałem to w czarnym dopasowanym kolorze i ładnie zlał się ze zderzakiem bo na tym błękitnym widać że coś doklejane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyja to czarnula b6 w kombi z przodu sline zderzak z boku listwy s4 lampy z kierunkami usa stoi na ryckich blachach w Dęblinie na jednostce??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyja to czarnula b6 w kombi z przodu sline zderzak z boku listwy s4 lampy z kierunkami usa stoi na ryckich blachach w Dęblinie na jednostce??

Armiego:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja mizernie się prezentuje przy jego:P i jeszcze moja umyć się nie chciała:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktosbył chętny, jutro rano 8:35 zbiórka pod intermarche w rykach i uderzamy na lublin, w tej chwili jest zapowiedziane juzz jakieś 8 autek, pewnie połączymy siły z ekipą z puław:wink:

Wiecej info

https://www.facebook.com/groups/VAGRyki/

https://www.facebook.com/groups/170660603097637/

:wink:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ----------

w3qm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natknąłem się na takie ogłoszenie przeglądając allegro w poszukiwaniu felg.

alufelgi seat 18 używane komplet okazyjna cena (4075320771) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czytam i się zastanawiam co za analfabetyzm panuje na tym świecie. Oczywiście co się okazuje ................ przecież musiał to być ktoś od nas, bo jakże by mogło być inaczej :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

męczyły go zajęcia w szkole jak była na to pora:whistling: to nie jego wina że jaś głupi:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...