Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

wyższa?, ale 50 to stosunek wysokości do szerokości,

a 50% z 205, to 102,5mm

a 45% z 235 to 105,75mm

to ta druga nie jest wyższa?

no to chyba, że mam inne felgi, bo teraz są gumy własnie 235 :P eh, same problemy z tymi VW :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

masz racje jak sobie podliczyłem to tak wychodzi na korzysc 235 wzgledem wysokosci, ale obydwie opony są za szerokie na te 6,5cala, wiec wątpie żebyś miał tam 6,5cala, bedzie raczej 17/7,5"

Online Wheel & Tyre Fitment calculator. Offset, Tyre stretch and Rolling Radius calculator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te et i inne w felgach mnie dobijają, nigdy tego nie rozumiałem i nie zrozumiem :P

na feldze to jest gdzieś wybite? wyciągnę zapas i sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu z Et nie rozumieć, im większa wartosc tym bardziej schowane w nadkolach, tylko musisz znać granice dla CC od ile do ile pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według fotki mojego CC i fotek felg z allegro, to mam felge albo:

Rozmiar : 235/45/17"

ET 41, 7 J x17 H2

albo:

8Jx 17 H2 ,, ET-41

nie wiem czy to 8j to duża różnica, ale jutro się zdejmie koło i sprawdzimy bo powinno być wybite na feldze, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem przed chwilą w tym sklepie z cb, widziałem Twoją audiczkę, za każdym razem zaskakuje mnie jak nisko stoi, muszę ją zimą zobaczyć :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem przed chwilą w tym sklepie z cb, widziałem Twoją audiczkę, za każdym razem zaskakuje mnie jak nisko stoi, muszę ją zimą zobaczyć :D:P

Wczoraj gadam z kumplem maska otwarta costam szuka sobie u mnie noi idzie dziadek, zwolnił patrzy i mówi czego to audi tak nisko stoi, to tak jeżdzi? i po chwili "a to sie podnosi jak stare citroeny" a jak dokałdnie nie ma problemu z użytkowaniem:naughty: dziadek przybił pione i poszedł dalej:grin:

W zime to idzie do góry, przy takim setupie nie wyjade z tego parkingu tym bardziej na 16kach:grin: wystarczy ze płóg zrobi zapore odśnieżając ulice, mając -30 raz juz tam sie zawiesiłem i Q nie pomogło, a rozpędu nie idzie zrobic przecież:polew:

Było wczoraj przyjsć tam, siedziałem ze 2h na sklepie i rozkręcałem sobie telefon:grin: wybrałes jakieś radio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie kupiłem radyjko w zamościu, bo mi się spieszyło, a byłem pare dni w zmc.

co prawda, chłopak tutaj troche mnie zdołował :P opinie w necie też, bo idąc do sklepu z myślą o: Yosan 120 i Sirio Omega 27 lub Ml 145 (zależało mi raczej na krótrzej antenie) tylko w trasy, to wyszedłem z: M-tech Legend III i President Missouri :grin::facepalm:

niby jestem zadowolony, asq dobrze działa, słyszę co mam słyszeć uniknąłem już w jednej trasie 3 autek z kamerką, suszarki i nabitego fotoradaru :P

ale w necie zwłaszcza antenka różne ma opinie, radyjko niby tez, chociaż podobało mi się, że automatycznie robi wszystko, nie musze kręcić rfg jak w przypadku yosana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem też o tym mtech, ale według opinii wygrał stabo:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w m-techu w sumie odpowiada to, że pełna automatyka, nie szumi nic itp.

problem mam tylko taki, że nawet nie mam jak sprawdzić, gdzie jak mnie słychać :P w końcu nie będę na trasie co chwila pytał na któym km mnie słyszą bo usłysze, że i w Zakopanem :D:P

więc nie wiem na ile dobrze mi antenka zbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx - a jaki masz rozmiar opon na zime?

bo ja juz głupieje, lato 235/45/17 a nie wiem co na zime wziąć w 17"

chciałbym coś węższego, w VW powiedzieli, że 235/45 albo 205/50

na forum VW ktoś zakłądał 215/50/17

pojęcia nie mam co kupić na zimę a ceny już lecą powoli w górę.

do audi jakoś łatwiej dobrać wszystko :P a to nisko siedzi i nie wiem co i jak :/

Ja mam 235/45/17 na zimę i na lato, a na przyszłe lato kupuję 235/35/19 :decayed: Węższej opony to ja u siebie nie założę... skoro na 235 są problemy z trakcją... Na 205 to ja bym się ślizgał nawet na 6 biegu :decayed: Miałeś foto wrzucić jak to to wygląda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę jutro, jak będę przy kompie w robocie:-) w sumie 235 byłoby najlepiej i bez kombinowania

Wysłane z mojego Androida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 TSI :-P

I jak to jeździ? Teraz moglibyśmy strzelić kreseczkę, ciekawe czy polecielibyśmy podobnie :co: Masz go w LRY? :wink: Może przejadę przez LRY to spota zrobimy? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio wiem, bo ojciec się nim buja:-P

Ja b7 się wożę.

Pare razy jechałem to było sympatycznie:-P

Bardziej miękkie zawieszenie niż w b7 i kierownica lżej się kręci

Wysłane z mojego Androida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare razy jechałem to było sympatycznie:-P

Bardziej miękkie zawieszenie niż w b7 i kierownica lżej się kręci

Miękkie bo pływa i ładnie wybiera dziury, ale na zakrętach i szybkich manewrach sztywno :wink: można latać. Ktoś mi powiedział że strasznie twarde zawieszenie, ale szczerze między B5 a tym to poczułem meeeeega komfort. A kierownica faktycznie bardzo lekko się kręci na postoju itp. :wink:

W zderzak tył wsadziłeś tablicę kwadratową? :facepalm: Wg mnie tragiczny ten zderzak USA :decayed: I pewnie nawet Xenonu nie ma USA? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xenon jest i doświetlanie zakrętów:-P

Tablica zwykła:-P

No w CC jest albo zwykły żyrandol bez xena, albo BiX skrętny z doświetlaniem :wink: A to widzę zdesio tył zmieniony? :decayed: czyli było walone po tyłeczku :decayed::grin: żarcik :wink: wrzuć fotę jutro obadam, a tera pertalam do doma :decayed::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...