Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

:dancing: kukubiedrorichmond spotowało :thumbup1: A ja tyle razy tamtędy jeżdżę i nie chcą ze mną spotować :decayed: pewnie się wstydzą spotować z pastuchem :sorry::sorry::sorry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a jak wczoraj od Was wracałem, to z radości fotoradar błysnął - na szczęście nie mi :decayed:

czytając Waszą rozmowę, oświeciło mnie, czemu na ostatnim spocie w Zamościu na którym byłem, były tylko trzy osoby... gdy (bo) przyjechałem na spota CC :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx - byłaby możliwość, żebyś zrobił fotkę uchwytu na trójkąt ostrzegawczy u siebie w CC ? :decayed:

w rodzince jest CC made in usa, i wersja trójkąta OEM - tzn bez uchwytu :facepalm: kupiłem trojkąt z uchwytem, ale rozkminiam jak zamontować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ale albo w weekend albo w przyszłym tygodniu. Bo teraz autko jest w trakcie małego zabiegu :whistling: taki tam gwizdek się zmienia na ciut większy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:-)

U mnie w CC jeszcze światła do zrobienia na euro są, tzn tylne przeciwmgielne.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ale albo w weekend albo w przyszłym tygodniu. Bo teraz autko jest w trakcie małego zabiegu :whistling: taki tam gwizdek się zmienia na ciut większy :decayed:

co Ty rafalekx, taki gwizdek na kukuryny montujesz?

9499.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pastucha nie wyrwał nic pod biedrą to teraz z gwizdajacym kogutem wpadnie szumu i bajery narobić:grin:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie na spocie koleżanka Agnieszka też miała gwizdek - zagadaj może pożyczy - dobrze dmuchał, miałbyś sprawę zwrócenia uwagi kukuryn z głowy:pleasantry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: no podobny :decayed: ale to nie na kukuryny :wink: jak to Kowi powiedział ja już poza grą... :decayed: kukuryny mnie nie interere :decayed: Nowy gwizdek do w innym celu jest montowany :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrwane z LPU

A i program za 500zł jakbyś chciał ale za to już podziękowałem. Spanky robi za 600zł:thumbup1:

Ty robiłeś u Spankyego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak zadowoleni ? 600 stów za program, jakieś dodatkowe koszty do tego dochodzą? On ma hamownie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak zadowoleni ? 600 stów za program, jakieś dodatkowe koszty do tego dochodzą? On ma hamownie ?

ja zadowolony, z tego co wiem to Adam też:kox:

ma hamownie zakładaną na koło - Dynomet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...