Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Nie wiem jak u was ale u mnie to dupe narzuca przy każdej krzyzówce i dalej szukam garazu, jesli po pomiedziałku nie trafie do wawy to mam 4 dni garaż ogrzewany z prądem na miejscu wiecj nie dosć że cos sklepie to sie najebie :D[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 03:18_________________________________________________bigos jest B6 1,8t pod puławami :wink4: kolega sprzedaje z forum

dopiero kupił i już sprzedaje?
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Anglik :cool1:

Opublikowano
  • Autor

W rykach sprzedaje sie B6 1,8t 170km Q szare USA :wink4: samochód od lat uzytkowany w rykach, zapytam sie jak spotkam kumpla ile za to chciał

Opublikowano

Anglik :cool1:

Patrz pan jasnowidz :naughty:

Po czym wnosisz ? VIN niby wziąłem ale jeszcze nie sprawdzałem kraju pochodzenia :mysli:

Puki co dowiedziałem się że na blacie ma 320k km końcówki drążków do wymiany, 2 wtryski jeszcze sam ma wymienić przed sprzedażą

i 30k km do rozrządu :) plus do malowania to co na fotkach. A jeszcze jak by się okazało że Anglik to już by było przegięcie :decayed:

W rykach sprzedaje sie B6 1,8t 170km Q szare USA :wink4: samochód od lat uzytkowany w rykach, zapytam sie jak spotkam kumpla ile za to chciał

Pytaj pytaj było by czym polatać w tej Pb :naughty:

Opublikowano

Spójrz na przycisk esp i brak info o kraju pochodzenia.

Jasnowidzem nie jestem :wink4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kowi co z tym Q dla wujka bigosa :naughty:

no nie spotkałem jeszcze kolegi, ksywka siwek, siwciu moze znasz :wink4:

a co do głosników narazie naprawiło sie wiec przeróbke zrobie sobie jak sie juz ociepli przed blokiem :decayed:

Opublikowano

No nie znam gościa :przebiegly:

A to nie ten szary który często staje przed sklepem z częściami u "łysego" czy jak wy go tam nazywacie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No nie znam gościa :przebiegly:

A to nie ten szary który często staje przed sklepem z częściami u "łysego" czy jak wy go tam nazywacie :wink4:

szary 1,8t 170km Q USA, są dwa takie

Opublikowano

Witam :>chyba ty audi b6 o którym mówicie to można często spotkać koło sklepu ABC na osiedlu Kochanowskiego. bynajmniej ja go tam często widzie :)

Opublikowano
  • Autor

Witam :>chyba ty audi b6 o którym mówicie to można często spotkać koło sklepu ABC na osiedlu Kochanowskiego. bynajmniej ja go tam często widzie :)

oo ktoś nowy :hi:

tak tam też czasem stoi

Opublikowano

Nowy nowy :tongue4:

Jakieś zlot zapowiada się w najbliższym czasie chętnie w miarę możliwości bym podjechał :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Nowy nowy :tongue4:

Jakieś zlot zapowiada się w najbliższym czasie chętnie w miarę możliwości bym podjechał :rolleyes:

W najblizszej to niewiem teraz to i tak jeżdzimy do puław na spoty poprostu frekwencja wieksza noi jest gdzie śiąść, wiec jak cos obserwuj wątek puławski również

A tu jeśli miejscowu sie skrzykną to zoorganizujemy

Ogólnie pany hanson furacza sprzedaje :gwizdanie:

Opublikowano

Zmienia na inne OOOO ? Swoją drogą to dawno się tu nie odzywał.

Opublikowano
  • Autor

hanson bmw szuka

Bigos wiem gdzie stoi angol przełożony B6 '03 1,9TDI czarna, jutro zapytam o cene

Opublikowano

Jadąc Wawa - Ryki w komisie po prawej stronie tuż przy wjeździe ?

Opublikowano
  • Autor
Jadąc Wawa - Ryki w komisie po prawej stronie tuż przy wjeździe ?

auto od prywatnego goscia, ale nie dowiedziałem sie ceny :/ WG

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ogólnie pany hanson furacza sprzedaje :gwizdanie:

Siemka Panowie!

Ano z tą sprzedażą to nie wiem jak ktoś da dobrą kasę to popchnę. Strasznie szkoda mi niuńki bo w całkiem dobrym stanie ale coś większego mi potrzeba...

Opublikowano
  • Autor

Gdzieś ty kurfa tyle czasu był:eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.