Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

czyli qupa ze sprezyn :kwasny:

Chyba tak.

Na tyl moglbym zostawic bo dobrze siadl. Chcialbym dokupic na przod, ale tak oddzielnie to moze byc ciezko.

Opublikowano

sprzedaj te komus kto ma q a sobie kup odpowiednie :good:

Opublikowano
  • Autor

sprzedaj te komus kto ma q a sobie kup odpowiednie :good:

Wlasnie tak zrobie. Wystawiam je w dziale sprzedam. Sprawdzilem wszystko dokladnie, napisalem co i jak i mam nadzieje ze ktos bedzie sie z nich cieszyl.

Ja przejechalem na nich nieco ponad 100km i super sie jezdzi. Nie myslalem ze roznica bedzie az taka. Jest sztywniej, zaryzykowalbym stwierdzenie ze komfort lepszy jak na 1BA.

Opublikowano

tak jak myślałem, zrobił Cię w ciula, dałbym mu negatywa

Opublikowano
  • Autor

tak jak myślałem, zrobił Cię w ciula, dałbym mu negatywa

tylko ja to kupilem poza allegro. no co zrobic :mysli: bede mial nauczke na przyszlosc

Opublikowano

przecież od q powinny pasować..

Opublikowano
  • Autor

przecież od q powinny pasować..

sprezyny pasuja, weszly tam gdzie mialy wejsc, tylko ze tyl usiadl a przod nie

Opublikowano

może były od 2,5 lub 3.0..

Opublikowano
  • Autor

może były od 2,5 lub 3.0..

stawiam na 2.5

Opublikowano

2.5 i 3.0 to to same WR niestety, każde 4 cylindrowe ma niższe WR i auto siada jak powinno, masz szczęście, że możesz je sprzedać, czasami lepiej kupić nowy towar dedykowany do auta, z gwarancją itp. itd.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

:zemdlal::brawo:

piękna!!

nie no kolego nie przesadzaj, wcale taka piekna jeszcze nie jest[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 14:03_________________________________________________Pany, kiszka takie obnizenie czy moze byc :?:

zdj281cie718.jpg

zdj281cie719.jpg

Opublikowano

no fajnie usiadlo...jeszcze powinno zejsc nizej z czasem..a gdzie te fele 18''?

Opublikowano
  • Autor

W garazu kurz zbieraja. Szukam opon.

Opublikowano

czyli co,jednak przód Ci usiadł czy zmieniłeś spręzyny na inne ?

Opublikowano
  • Autor

zmienilem juz na odpowiednie

Opublikowano
:good: no to git
  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

teraz tylko 18" i bedzie mozna sie lansowac :decayed:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 18:57_________________________________________________Sprzedalem RH 18". Kupie chyba OZ Superleggera 17" bo 18" ciezko znalezc. Wolalbym jakies 18", ale nie ma do sprzedania nic ciekawego i mocnego.[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 18:41_________________________________________________dodałem ankietę, proszę wypowiedzcie się w temacie[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 11:42_________________________________________________Mala aktualizacja, szalu nie ma, ale mysle ze jest lepiej niz bylo.[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 12:37_________________________________________________Nowy mod, bardzo przyjemny :kox:

a419mod.jpg

Zakupilem tez felgi 18' OZ Superleggera. W weekend planuje je przymierzyc.

Na wiosne chce zalozyc zakupiony przod S-line i pomalowac dokladki.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 21:01_________________________________________________Przymiarka kola na lato :rolleyes:

zdjcie932.jpg

zdjcie931.jpg

Opublikowano

no felga przyjemna ale pasowały by żeby niżej usiadła

Opublikowano
  • Autor

Jest opcja gwintu ale narazie musze nazbierac funduszy. Najchetniej to bym zakupil gwint na sam tyl.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.