Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic


Siwy

Rekomendowane odpowiedzi

czyli qupa ze sprezyn :kwasny:

Chyba tak.

Na tyl moglbym zostawic bo dobrze siadl. Chcialbym dokupic na przod, ale tak oddzielnie to moze byc ciezko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaj te komus kto ma q a sobie kup odpowiednie :good:

Wlasnie tak zrobie. Wystawiam je w dziale sprzedam. Sprawdzilem wszystko dokladnie, napisalem co i jak i mam nadzieje ze ktos bedzie sie z nich cieszyl.

Ja przejechalem na nich nieco ponad 100km i super sie jezdzi. Nie myslalem ze roznica bedzie az taka. Jest sztywniej, zaryzykowalbym stwierdzenie ze komfort lepszy jak na 1BA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak myślałem, zrobił Cię w ciula, dałbym mu negatywa

tylko ja to kupilem poza allegro. no co zrobic :mysli: bede mial nauczke na przyszlosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież od q powinny pasować..

sprezyny pasuja, weszly tam gdzie mialy wejsc, tylko ze tyl usiadl a przod nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może były od 2,5 lub 3.0..

stawiam na 2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5 i 3.0 to to same WR niestety, każde 4 cylindrowe ma niższe WR i auto siada jak powinno, masz szczęście, że możesz je sprzedać, czasami lepiej kupić nowy towar dedykowany do auta, z gwarancją itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:zemdlal::brawo:

piękna!!

nie no kolego nie przesadzaj, wcale taka piekna jeszcze nie jest[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 14:03_________________________________________________Pany, kiszka takie obnizenie czy moze byc :?:

zdj281cie718.jpg

zdj281cie719.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie usiadlo...jeszcze powinno zejsc nizej z czasem..a gdzie te fele 18''?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz tylko 18" i bedzie mozna sie lansowac :decayed:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 18:57_________________________________________________Sprzedalem RH 18". Kupie chyba OZ Superleggera 17" bo 18" ciezko znalezc. Wolalbym jakies 18", ale nie ma do sprzedania nic ciekawego i mocnego.[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 18:41_________________________________________________dodałem ankietę, proszę wypowiedzcie się w temacie[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 11:42_________________________________________________Mala aktualizacja, szalu nie ma, ale mysle ze jest lepiej niz bylo.[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 12:37_________________________________________________Nowy mod, bardzo przyjemny :kox:

a419mod.jpg

Zakupilem tez felgi 18' OZ Superleggera. W weekend planuje je przymierzyc.

Na wiosne chce zalozyc zakupiony przod S-line i pomalowac dokladki.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 21:01_________________________________________________Przymiarka kola na lato :rolleyes:

zdjcie932.jpg

zdjcie931.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja gwintu ale narazie musze nazbierac funduszy. Najchetniej to bym zakupil gwint na sam tyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...