Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zrób komplet, bo będziesz chciał niżej to znów zostanie ci problem co zrobić z przodem :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Tak bedzie trzeba zrobic, chyba ze jakis kit. Musze poczytac, poszukac co bedzie najlepszym rozwiazaniem. Chyba ze same amory Eibacha dokupic do tych sprezyn, ciekawe czy by siadlo auto jeszcze nizej :mysli:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 20:44_________________________________________________Nowy mod - galka s-line. Po wyschnieciu dekorow zakladam i dopiero pochwale sie efektem

zdjcie981.jpg

zdjcie980.jpg[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 22:46_________________________________________________Panowie, prosze pomozcie w ankiecie, bo naprawde mam dylemat - nie wiem na jaki kolor pomalowac felgi :mysli:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 00:33_________________________________________________Delikatne rezanko

1. Wymiana zarowek w swiatlach:

a) mijania

zdjcie1000h.jpg

zdjcie1004m.jpg

B) drogowych

zdjcie1003l.jpg

zdjcie1002n.jpg

2. Stickers

zdjcie998.jpg

3. Listwy

zdjcie991.jpg

Przepraszam za jakosc zdjec, na wiosne bedzie wszystko dokladniej zrobione

Opublikowano

a co to za felgi masz na dwóch pierwszych zdjeciach "Letnia sesja 2009" ??

Opublikowano
  • Autor

a co to za felgi masz na dwóch pierwszych zdjeciach "Letnia sesja 2009" ??

oryginalne 15' by photoshop :naughty:

Opublikowano

Ja na ślepo bez tutka obstawiam na kolor felg - czarny (będzie pod kolor słupków i listw) lub grafit (niby pod kolor auta). Biały byłby dobry ale do białego auta a tu wyglądałby dość dziwnie. Chrom a polerka to dwie inne sprawy. Może by pasował ale chyba przy innym wzorze felg jak przy większym rozmiarze :)

Opublikowano
  • Autor

Szkoda ze naleze do tych ludzi mniej zdecydowanych. Caly czas nie wiem jak beda wygladac fele na nowy sezon, ale w 99% jestem przekonany do takiej opcji

3b2f366d9d5270bem.jpg

Opublikowano

grafit :good:

Opublikowano

grafit albo standard srebrne, nie ma co kombinowac z tym wzorem

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Aktualna opcja:

zdjcie1050.jpg

Poprzednia opcja:

zdjcie1073e.jpg

Obie opcje 18" z tym, ze ASA szerokosc na tyle 9J.

Nie wiem na ktora sie zdecydowac :mysli:

Opublikowano

ASA + środek w kolor auta

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wiosenna aktualizacja watku na 1str.:kox:

Opublikowano

ładnie wygląda na tych nowych felach, a jakie tam opony siedzą?

Opublikowano
  • Autor

Michlein i Dunlop 225/45 tylko ze z tylu jest felga o szerokosci 9 cali:naughty:

Opublikowano

gdyby nie ten kolor to felga nawet fajna, nadal straszna koza, tylko gwint :wink:

Opublikowano
  • Autor

Koza tak, ale narazie musi tak zostac, kolor wydaje mi sie ze pasuje.

Zapomnialem o jednej fotce

dsc00648no.jpg

Opublikowano
  • Autor

Panowie przy programie w AWX wypadalo by zmienic intercooler na wiekszy zeby sie auto nie przegrzewalo w lecie prawda?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A co myslicie o takim setupie: wstawic intercooler od BRD i Turbo BRD? Bedzie to wystarczajace?

Opublikowano

fmic i brd plus program i będzie git :)

Opublikowano

ja wiem czy warto dalej rzezbic :eusathink: moment i tak masz bardzo duzy jak na sam program,wiec jak zapodasz brd i fimc to zyskasz pewnie ze 20ps ale moment to nie sadze,ludzie na forum pisza ze w dieslu przyspiesza sie momentem.No to na jaki kolor felgi malujesz?

Opublikowano
  • Autor

Jednak doloze sam intercooler do zrobionego juz programu. Zrezygnuje z dalszego podnoszenia mocy. A co do felg to na ten sezon zostana w takim kolorze - ciemne (brudne) zloto. Na przyszly sezon pojda do kompleksowego odnowienia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.