Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Co sądzicie o tych lampkach??? ;D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi się nie podobają :sick3:

Lepiej poszukaj tych po lifcie są o wiele ładniejsze :naughty:

Opublikowano

Do avanta nie wymyslili jeszcze nic zjadliwego na LEDach :cool1:

Jesli w podpisie masz zdjęcie swojego auto ...to do tego koloru te lampy to jedna wielka pomyłka :wink4:

Jak chcesz koniecznie LEDy to poszukaj takich tylko czerwonych ..normalnych..

Opublikowano

Racja. Brak ładnych lamp do B5 Avant. Jak dla mnie idealne były by takie jak mam, czyli po liftowe z ledami jak nowe A6 w Avancie :naughty:. Nie jakieś ta CLEARy paskudne :sick3:

Opublikowano
  • Autor

To mówicie że nie będą pasowały...

Muszę coś fajnego znależc ino że nic nie ma :confused4:

Opublikowano

Jeśli aż tak bardzo chcesz już teraz kupować jakieś ledy to tylko te

http://moto.allegro.pl/item494321529_lampy_tylne_nowe_audi_a4_avant_red_white_led_diody.html

ale nie są one zbyt piękne :decayed: Chyba że się przyciemni czymś ten clear? Albo pomalować całość jakimś czerwonym lakierem / czerwona przepuszczająca światło folia? Tylko nadal ten fatalny okrągły odblask będzie widoczny :decayed:

Opublikowano

Nie podobaja mi sie :thumbdown:

Opublikowano

te tez mi się nie widzą jednak tylko polift :good:

Opublikowano

Tylko nadal ten fatalny okrągły odblask będzie widoczny

Zawsze można go wyjąć i wsadzić w jego miejsce biały :naughty:

Nie podobaja mi sie :thumbdown:

Twardym być ..takie tematy na forum pojawią sie jeszcze z milardylion razy :tongue4:

Opublikowano

łojej ale kupa , nigdy nie myśl, o tego typu rzeczach, do swojego auta :good:

Opublikowano

Chyba musisz coś sam wyrezać. Te lampy są :sick3:

Opublikowano

Takie hmmm beznadziejne :>

Opublikowano
:sick3: ale o gustach podobno się nie dyskutuje :hi:
Opublikowano

Ja wolałbym mieć te standardowe niż wkładać jakieś Ledy które wogóle nie mają wyglądu.

Opublikowano

Też jestem przeciwny takim wynalazkom :tongue4:

Opublikowano

nie nie nie, ja bym założył poliftowe są o wiele ładniejsze

Opublikowano

Też jestem przeciwny takim wynalazkom :tongue4:

Czego ..dały by rade gdyby nie ten lexusiarki odblask :sick3::naughty:

Opublikowano

Wioska totalna...

Opublikowano

Też jestem przeciwny takim wynalazkom :tongue4:

Czego ..dały by rade gdyby nie ten lexusiarki odblask :sick3::naughty:

I właśnie to psuje całokształt :sick3:

Opublikowano

Nie będę wyjątkiem jak to napiszę: te lampy co pokazałeś wg mnie popsują wygląd Twojego auta.

Rzeczywiście poliftowe lampy są zdecydowanie lepsze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.