Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] 2.0 ALT, Zwykły olejo żerny sedan


suppapeter

Rekomendowane odpowiedzi

225 na 9,5 cala  i 0,5 - 1cm do góry też by grało, nie przesadzaj szuracz:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe myślałem, że po przejechaniu staniesz, wstrzymasz gościa i zabierzesz deseczkę :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie i podkreślam że w moim odczuciu felga którą akurat mam nie wyglądałaby na 225  i gdyby auto wyżej siedziało :D  pewnie jak bym podniósł samochód z 0.5 cm w góry znikły by automatycznie moje problemy :D - ale jestem jeszcze na takim etapie że musi mi się to podobać :D "szuracz" - jeszcze za duża koza z przodu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio, deseczki na takiego garbka? Chopaku bokiem z palcem w doopie to bierzesz..  Albo pod ukosem tam obok krawężnika i masz jedno koło cały czas na asfalcie i prześlizgujesz sie. 

Bym Ci kazał wjechać do mnie do mnie na garaż to byś płakał, Norbas potwierdzi :decayed:

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@uszol próbowałem brać to bokiem, ale trze bardzo  mocno, ale przejechać przejadę. Tylko problem tkwi w tym że muszę tam wjeżdżać codziennie, i jak ma tak trzeć za każdym razem to wolę te deseczki podłożyć. Zrobię zdjęcie wjazdu to przekonasz się o co mi chodzi, jest tam wąsko przy tym wjeździe, może tego nie widać na filmiku :decayed:

Edytowane przez suppapeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter z uwagi na to ze mam kombi to możemy podjechać do Castoramy i kupić cały bagaj deseczek i w nocy pojeździć po CB i kazy próg który Cie wk***ia obłożyć na stałe deseczkami :decayed::grin: i mam pomysł na nową wlepe na tylna szybę......"Comfort.....Who Cares !!! " :decayed:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, suppapeter napisał:

próbowałem brać to bokiem, ale trze bardzo  mocno, ale przejechać przejadę

tzn, że nie jest to aż taki zły ten próg jak przejechałeś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy , aż takiego wielkiego dramatu nie ma :D Jestem jeszcze młody, mogę sobie pozwolić na takie zabawy z deseczkami. Ogólnie nie mam zbyt wielu problemów, dzisiaj zaryzykowałem i wjechałem na parking Focusu ( galeria handlowa, Bydgoszcz) :D z palcem w d*pie :D - piękne uczucie i banan na twarzy. @FroS-t pomysł na naklejkę brzmi ciekawie :D można coś pomyśleć. 

Kupiłem te deski tylko z tego powodu, jeżeli mam codziennie szurać na tym progu, wolę nie myśleć jak będzie się prezentować od spodu...

Zdjęcie moich codziennych zmagań ...

Wyglądają nie groźnie , ale potrafią namieszać :D

17887197_1280846601952777_236971654_o.jpg

Edytowane przez suppapeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, suppapeter napisał:

@uszol próbowałem brać to bokiem, ale trze bardzo  mocno, ale przejechać przejadę. Tylko problem tkwi w tym że muszę tam wjeżdżać codziennie, i jak ma tak trzeć za każdym razem to wolę te deseczki podłożyć. Zrobię zdjęcie wjazdu to przekonasz się o co mi chodzi, jest tam wąsko przy tym wjeździe, może tego nie widać na filmiku :decayed:

Znudzi Ci sie w końcu to podkładanie deseczek :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, ale jeszcze daje rady :D

W najgorszym wypadku zmienię parking :D albo drugi samochód na daily :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, suppapeter napisał:

Zdjęcie moich codziennych zmagań ...

Wyglądają nie groźnie , ale potrafią namieszać :D

17887197_1280846601952777_236971654_o.jpg

Jest jeszcze jedno wyjście  - po ciemku przychodzisz w kominiarce z młotem dwuręcznym 10kg i "wypłaszczasz" ten próg. :decayed:

50 minut temu, suppapeter napisał:

W najgorszym wypadku zmienię parking :D

Sam parkowałem dotychczas pod blokiem ale po zmianie na letnie kółka będę parkował ulicę dalej bo u siebie same trawniki i krawężniki więc nawet nie próbuję. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna chodziła mi po głowie kierownica multifunkcyjna. ( oryginalna z modelu B6 ).  Kierownica już jest, muszę jeszcze nabyć moduł multifunkcji + plus wiązka do tego :) 

Poduszka z multifunkcją - 150 zł 

wiązka - 50 zł 

moduł - 60zł 

kierownica.jpg

17880216_1281928155177955_7094099418724381846_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krystianb6 Mam pełny fis już, wydaje mi sie żeby  wszystko  grało  potrzebuje ten moduł  do multifunkcji, chyba ze sie  myle ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2017 o 18:07, suppapeter napisał:

wjechałem na parking Focusu ( galeria handlowa, Bydgoszcz) :D

do Focusa to się z palcem w d*pie wjeżdża, tam jest łagodnie.. spróbuj do Arkad ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy bo jak masz z końcówka ''F'' to bedzie fis full działał ale multi kiera i tempomat juz nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...